Imperia Online България  
Април 16, 2024, 23:38:06 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Не мога да си вляза в акаунта  (Прочетена 11314 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #45 -: Февруари 07, 2014, 11:54:17 »

Моля, ако имате ударена армия по време на проблема с достъпа, пишете ми лично - име на акаунт и свят.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #46 -: Февруари 07, 2014, 12:44:15 »

Чужденците на кого да пишат? И имате ли против "посредник", т.е.  ние да посочим?
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #47 -: Февруари 07, 2014, 12:59:18 »

Чужденците на кого да пишат? И имате ли против "посредник", т.е.  ние да посочим?

Чужденците си имат форуми, имат си и пощи, за всеки език в играта има поддръжка. Ако не знаят към кого да се обърнат, кажете от каква народност са и аз ще предоставя информацията, която им е нужна (поща, форум).
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Tisho
Лейтенант
***

Karma: +17/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 128



Профил
« Отговор #48 -: Февруари 07, 2014, 13:41:11 »

Моля, ако имате ударена армия по време на проблема с достъпа, пишете ми лично - име на акаунт и свят.
Проблема все още е на лице, предполагам работите върху него. Само не знам как ще се доказва, че лицето е опитвало и не е могло да влезе в профила си? Щото аз влязох благодарение на funtomas, за което му благодаря, и започвам да си грабя. Ако възстановявате злато да имате в предвид и издръжката на армията  Grin
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #49 -: Февруари 07, 2014, 14:30:43 »

Моля, напишете името на Вашия акаунт, за да пробвам аз да вляза.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
papilichev
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #50 -: Февруари 07, 2014, 19:12:50 »

Имам няколко атаки по време на пробмема, докато аз изобщо не можех да се логна в този свят Писал съм и по имейла... Доколкото видях от форума атаките ще бъдат подновени в 15:00 на 08.02. Моля модераторите да потвърдят и да ми възстановят армията преди пропблемите...
Активен
ivo752
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« Отговор #51 -: Февруари 07, 2014, 19:48:45 »

ако си мислиш че си  само ти
три разбити армии в съюза,далеч съм от мисълта че не съм само аз,но мисля,че не е малко...три *HUNTER*
Активен
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #52 -: Февруари 07, 2014, 20:39:52 »

Никакви атаки не са спирани и няма да се спират, всеки раздел във форума си е за съответната версия и известията са си за там. Иначе горе е посочено на кого да пишат пострадалите.
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
papilichev
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #53 -: Февруари 09, 2014, 00:08:56 »

Вчера на 07.02 ви писах относно моя проблем след като цял ден нямах достъп в свят 72 (papilichev) и все още нямам отговор. Писах и на съпорта, който ми отговори вечерта към 17:30, че няма вече проблем, но за мен имаше, защото армията ми вече беше разбита. Писах на съппорта, обаждах се офиса, пиша на вас и не знам на кой още да пиша... Тъй като офиса ми е на 500м от вашия вероятно ще трябва да ви посетя в друагат седмица... Очаквам армията да ми се възстанови както си беше преди този проблемн ден, ние потребителите бяхме тотално прецакани (и то само някои)... Няма да публикувам доклада от битката, но ако я поискате ще ви я пратя на лично... Можете да видите армията ми каква численост е била за да бъде възстановена или очаквам друго адекватно решение.

Очаквам вашата корекност, в противен случай ще очаквам да ми върнете парите обратно! Каква злополучност - платих ги само ден по-рано на 06.02.
Активен
Страници: 1 2 3 [4]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!