Imperia Online България  
Март 28, 2024, 18:49:43 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 297 298 [299]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 500213 пъти)
0 Членове и 4 Гости преглежда(т) тази тема.
PUMATA
Сержант
**

Karma: +4/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 57



Профил
« Отговор #4470 -: Август 15, 2015, 19:57:13 »

а пък моя човек SAMARITANO си мисли че ми е хванал тази атака:
papo001[Taipan]   SAMARITANO[AshaNinKas]   -1060592   0   34364   515470   100800000   0   -70707
А дали е така *scratch* *scratch* *scratch*
Активен
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #4471 -: Август 20, 2015, 02:59:10 »

Опитвайки се да ми копира битките за нето,DEMON се самоуби.След 5 злополучни опита успя да се далдиса и направи XADES водач по военни. Grin Grin Grin
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #4472 -: Януари 26, 2016, 04:02:29 »

Внимание: в тази тема никой не е писал от 120 дни. Може би е по-добре да започнете нова тема. Преценете сам/a/.
 Grin Grin Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #4473 -: Януари 26, 2016, 04:39:39 »

http://classic.imperiaonline.org/imperia/game_v4a/_addons/dokladi/?path=bitki/3/2016_1_6/3001851_3005695_2262810


къде е тази мома дето вечно пискаше че сме измамници да ми обясни как ги направи тия 7 милиона паладини  Grin Grin Grin

сестро май не можа да издържиш на искушението и ти да видиш в твоя акаунт подобна армия  Tongue
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #4474 -: Януари 26, 2016, 20:34:45 »

абе можеше да ни оставите да се забавляваме в тоя свят старите рицари и без тези простотии ,но като не можа екипа да ни откаже , вие се справихте ....
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #4475 -: Януари 31, 2016, 03:51:19 »

Всичко е интереси пич , няма виновен за това ,че ни спират по старите версии , просто не са им рентабилни и според тях не заслужават внимание ,а ако ме питаш мен бих си плащал за да си цъкам версия 4, но със действащ супорт и наказанията да са направо изтриване на акаунта ,но за всеки нов регнат акаунт да се плаща  *cocktail*
« Последна редакция: Януари 31, 2016, 03:57:28 от Къртача » Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
i1978
Сержант
**

Karma: +4/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 51


Профил
« Отговор #4476 -: Февруари 03, 2016, 09:55:44 »

Не съм писал тука от сигурно две години. Миналата седмица си свалих една игра на телефона. Много раздвижена,  и подобна на тая донякъде. Обаче изкачат постоянно реклами за пакети по 10,40лв. Викам си аре у лево пари не давам за глупости. И си цъкам така. Уж нали стар импераджия вдигам там строежи, проучвания обучавам армия, грабя наоколо всичко и така до тая сутрин. Снощи си лягам съседа ми 5то ниво крепост с 5000 мижави войника. Да го духна и ще го отвея до Америка. Тая сутрин ставам и гледам доклад. Моя човек ме ударил в една атака аз съм победил. Ударил ме с 40 000 армия загубил 7000 армия и след 2 минути пак идва пак с много армия. Поглеждам го   снощи 5то ниво крепост днеска 9. В онази, а и не само в онази, а май вече във всички игри се дават ужасни бонуси ако вкараш пари. Можеш да строиш неща на момента срещу, някакво злато, да правиш  и армия от въздуха пак срещу злато. ОК няма лошо, обаче питам аз тогава има ли смисъл от начин на развитие, защото срещу 20 кинта ставаш капитан на кораба, въпреки, че си нямаш и никаква представа, кое за какво е. Разбира се изтрих играта на секундата. Та споделям идеята на Жоро и не помня Джимито дали не беше Вальо или  е друг да ме извини ако не е той, че вече съм стар и забравям, че ако се направи, някаква игра, която да се плаща в самото начало и след това, който както играе такъв да е в играта. Т.е да няма бонуси за налети пари, парите да се вземат предварително, защото разбира се никой софтуерен специалист няма да си мръдне пръста за без пари, да няма възможности за измами и който е най-добър наистина да спечели.
Активен
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #4477 -: Февруари 03, 2016, 19:49:38 »

Комай няма такава игра Smiley .....и при езерцата напред са тези дето наливат като не виждали Smiley
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
i1978
Сержант
**

Karma: +4/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 51


Профил
« Отговор #4478 -: Февруари 03, 2016, 20:08:26 »

Комай няма такава игра Smiley .....и при езерцата напред са тези дето наливат като не виждали Smiley
Не говоря за тая игра, а за друга. Иначе езерата имам един акаунт във френския беше много добре развит после, докато играех също беше добре ама и там умря работата, спряха да играят. Но тя определено е по-читава от тая, която давам за пример. Такъв дисбаланс в полза на плащащия никъде не съм виждал.
А иначе аз не казвам да не се плаща просто да бъде като абонамент за подръжка иначе там, който е най-добър да победи.
Активен
v.valentine
Капитан
****

Karma: +685/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 431


Forever Zealot :)


Профил
« Отговор #4479 -: Март 08, 2016, 19:19:27 »

Свят    Ден    Ерата свършва на    

   
1(v1)    Ерата приключи. Този свят няма да бъде рестартиран.
2(Blitz)    Ерата приключи. Този свят няма да бъде рестартиран.
3(v4)    Ерата приключи. Този свят няма да бъде рестартиран.  Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Sad Sad Sad Sad Sad Sad Cry Cry Cry Cry Cry Cry

всичко свърши  Undecided Undecided Undecided Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry
Активен
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #4480 -: Юни 26, 2016, 01:54:50 »

  ИО в тази и предишните версии си ми остана играта на удоволствието  *heart* Всичко имаше, хъс, мерак, измами, посреднощно ставане, адреналин, кеф и те така...
 Ама гледам, че колегата е влязал много по-рано от мен във форума да си чеше клавиатурата и ме е яд, че няма за какво да се зъбим вече   Cry И ми стана любопитно, коя мома ги е яла за тарикатлъците им в играта, като последно, кога още мязаше на игра, всичко се мажеше и подмазваше там, да не ги набият  Grin
 Без мен и  моите калпазани  *SMOKE*
« Последна редакция: Юни 26, 2016, 02:00:01 от funtomas » Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #4481 -: Юли 16, 2017, 00:56:24 »

 Тази тема от бурни и интересни времена не може да приключи като в кръчма на събалям с клиентите под масата  ;D Редно е да почетем тази  версия с  играчи - мераклии на Империя Онлайн - последните истински.  Успехът явно е останал тайна дори и за създателите й, щом не успяха да го продължат.  Беше готино и ни липсва все още понякога, в най-тъмните нощи  *HUNTER*
 Тази песен, лого на моя съюз, от началото до края, ми се струва  на място  *BEACH*

 https://www.youtube.com/watch?v=qpSCN9Ygr08

Never cared for what they say
Never cared for games they play
Never cared for what they do
Never cared for what they know
And I know!
Forever trusting who we are
And nothing else matters *V*
 
 P.S. : Мишките, вместо да бият минуси, да излязат да драснат някой ред. Ако има какво. Аз съм написала това, което е било на мен и на други готини хора забавлението няколко години.


« Последна редакция: Юли 25, 2017, 02:56:30 от funtomas » Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #4482 -: Юли 27, 2017, 18:35:14 »

ке ти бием плюсо Smiley
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
Страници: 1 ... 297 298 [299]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!