Imperia Online България  
Април 18, 2024, 13:18:40 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 66   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Класически свят, базиран на съществуващия свят 1 --- всяващите респект никовe  (Прочетена 153558 пъти)
0 Членове и 3 Гости преглежда(т) тази тема.
Destiny
Лейтенант
***

Karma: +28/-43
Неактивен Неактивен

Публикации: 146



Профил
« -: Януари 07, 2014, 13:48:29 »

няма тема и затова започвам  Grin

много известни биткаджии, *beer* ,такъв отбор не съм виждал от далечното лето господне 2009  Smiley ,поздрави на всички ,благодаря за смс известяването от Неформалния лидер на група  "класики"
Активен

Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #1 -: Януари 07, 2014, 19:51:27 »

За много години на всички ... "пльоснали" се  в свят 1 ...

Да са живи, здрави .. големи късметлии ...  *beer* *beer* *beer*

Аз помолих "правоимащите" да направят отделен раздел за старите/нови светове в Хроники/Проблеми/Зала на славата и т.н. ... но явно не съм се молил на правилното божество  Grin Grin Grin


Приятна и забавна ера на всички  Smiley
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #2 -: Януари 07, 2014, 21:03:24 »

E  ima li  klasika ili  ne  ?  i kak   ako ima da se regestriam tam
 *pardon*
Активен

Авторското Право  Grin
Destiny
Лейтенант
***

Karma: +28/-43
Неактивен Неактивен

Публикации: 146



Профил
« Отговор #3 -: Януари 07, 2014, 22:07:02 »

E  ima li  klasika ili  ne  ?  i kak   ako ima da se regestriam tam
 *pardon*
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=71129.msg543094#new
Активен

ohitika
Капитан
****

Karma: +48/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 400



Профил
« Отговор #4 -: Януари 08, 2014, 06:48:58 »

за съжаление много малко хора има регистрирани,дано като спрът и другте светове от 2-4 да се влее още малко кръв
Активен

Алберт Айнщайн : две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и вселената. За второто не съм съвсем сигурен
eastsider
Редник
*

Karma: +4/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 36


Профил
« Отговор #5 -: Януари 08, 2014, 11:52:43 »

няма тема и затова започвам  Grin

много известни биткаджии, *beer* ,такъв отбор не съм виждал от далечното лето господне 2009  Smiley ,поздрави на всички ,благодаря за смс известяването от Неформалния лидер на група  "класики"

2009 - вече се бяха поуспокоили нещата...че то Империята май направи 10 години!!! Това, което ми харесваше на времето е , че за 4 месеца не само се развивахме ами и успявахме да отметнем по 30-40 войни bgflag bgflag Сега станахме предпазливи, придирчиви.. *pardon*
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #6 -: Януари 08, 2014, 12:05:04 »

Аз видях никове на хора, които отдавна не бях виждал в игра ....

Кали, някои от Болярите от свят 2, Нафтата, Титов с Оля, Скелета, Тралала както и много други (включително и скрити под други никове) ....
Видях и няколко чужденци, които са се представяли доста силно в един доминиран от БГ играчи свят какъвто е 1-ви ...  *beer*

Като добавим и редовните участници в Свят 1 .... може да се получи доста сериозна ера ... но както казах преди всичко е важно да се забавляваме  *beer* *beer* *beer*

Очаквам и още включвания ... лошото е, че освен през форума и новините в старите светове няма как човек да разбере, че има нова регистрация за класиките ... така, че ако някой има връзка със стара дружка ... да го кани  *beer*

Р.Р. Някой да не се разсърди, че не съм го споменал ... не съм правил подробен анализ .. нахвърлях първите познати никове, които ми минаха пред очите  Wink
« Последна редакция: Януари 08, 2014, 12:06:59 от Krokodil » Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
eastsider
Редник
*

Karma: +4/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 36


Профил
« Отговор #7 -: Януари 08, 2014, 14:19:48 »

През годините на няколко пъти трябваше да си сменя ника - нали не си измислих нещо специфично като ни лашкаха от един свят в друг все някой го беше заел вече и айде ново...ама сега като я почнем пак ще се опознаем Wink Wink
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #8 -: Януари 08, 2014, 23:45:38 »

За много години, желая на всички много здраве, късмет и всичко каквото поискате, както го поискате така да се нарежда през новата година  *beer*

Доста време се чудех въобще дали да пиша тук, но се случи нещо, което няма как да остане неизкоментирано.

В момента няма нито една битка, хората и армии не са изкарали, а вече имаме първия капитулирал. Интересно е какво е провокирало играча да направи този ход, който предполагам е чисто стратегически. И кой е толкова плашещ, че да се развее бялото знаме. За стара вражда ли става дума? Аз само мога да гадая Huh?. А вие?
Активен

Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #9 -: Януари 09, 2014, 08:18:16 »

Има играч  ( Stormy ) с вече две колонизирани провинци  *scratch*

Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Destiny
Лейтенант
***

Karma: +28/-43
Неактивен Неактивен

Публикации: 146



Профил
« Отговор #10 -: Януари 09, 2014, 08:20:09 »

хората и армии не са изкарали
знам какво ще се случи  Grin
Активен

The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #11 -: Януари 09, 2014, 10:36:50 »

Има играч  ( Stormy ) с вече две колонизирани провинци  *scratch*
Да му се чудиш от къде този ресурс. За да успее да събере ресурса се е лишил от медицната и още нещо, няма друго обяснение. И аз и Шишо ще правим същото, но аз едва сега заредих 500-те стрелеца.

знам какво ще се случи  Grin
Нищо ново под слънцето  *hihi*


Сега малко и за хронологията Smiley
Налице е първата регистрирана битка Smiley Krokodil (нападател) срещу bai_tqna (защитник) - резултат успешен.
Войските на Крокодила безмилостно са опожарили плодородните земи на бай Тяна. Ако минете покрай изгореното селце ще забележите брутално изколените фермери и изпепелените до неузнаваемост селски къщи. Подобни безчинства са познати само по Българските земи по времето на Априлското въстание през лето господне 1876-то, извършени от узверилите войници на Османската империя. Крокодилската армия не е пожалила жените и деца. Малко са спасените, които са успели да се скрият в една пещера, предусетили опасността навереме. От тук насетне живота в селото никога няма да бъде същия...
Активен

Kris_h
Редник
*

Karma: +6/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 33


Профил
« Отговор #12 -: Януари 09, 2014, 16:57:44 »

Очертава се доста силна ера, повечето никове са познати.
Ще поиграя, но при тази силна конкуренция няма да е за дълго Smiley
Успех и приятна игра на всички!!!
Активен
bateemo
Сержант
**

Karma: +61/-102
Неактивен Неактивен

Публикации: 76


Профил
« Отговор #13 -: Януари 09, 2014, 17:27:21 »

Да му се чудиш от къде този ресурс. За да успее да събере ресурса се е лишил от медицната и още нещо, няма друго обяснение.
... или е взел кредит Smiley
Edit: абсолютно си прав Smiley ще трябва да се гледа повече преди да пиша Smiley
Дано стане хубава ера - приятна игра на всички.
« Последна редакция: Януари 10, 2014, 09:15:30 от bateemo » Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #14 -: Януари 09, 2014, 18:52:06 »

... или е взел кредит Smiley
това със сигурност не е... за да се пусне банкерство трябва търговия 1, а това означава да се похарчи повече ресурс отколото ще получи от малкия заем.
С непускането на първо ниво медицина е спестил ресурса в злато равняващ се на 5 часа и 30 минути за неговото добиване и още нещо друго като не е пуснал се получава разликата във времето между нас и него... По този начин е успял да пусне Цв няколко часа по-рано.
Активен

Страници: [1] 2 3 ... 66   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!