Imperia Online България  
Март 28, 2024, 20:14:00 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: glavorezi  (Прочетена 1956 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
stefko77
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« -: Януари 06, 2014, 21:10:55 »

Здравейте, имам проблем с "главорези". Няколко пъти исках да ме добавят в техния съюз, но те така и не искаха, защото медала който спечелих миналата ера бил от турски съюз. Сега, когато си намерих добър съюз "Адреналина", който е на 2ро място в класацията, член от главорези "егасис" вчера иска от мен да им доносвам, при което аз отказах, и днес явно от яд е писал на  хората от съюза "Адреналина",  че съм шпионин... и ме изгониха. Ако мислите, че това е справедливо или че "не са пряко нарушени правилата на играта" оставете нормалните играчи да страдат заради глупостта и подлостта на други. Играя вече 5та ера в този свят и имах няколко проблема с такива хора, но така и не ми се обърна внимание, дано този път поне да е различно.
« Последна редакция: Януари 07, 2014, 19:25:05 от stefko77 » Активен
dimitarrr
Лейтенант
***

Karma: +15/-206
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #1 -: Януари 06, 2014, 21:59:10 »

Повярвай ми няма кой да ти обърне внимание докато не напишеш нещо на родния си език.  Wink
Активен
stefko77
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« Отговор #2 -: Януари 07, 2014, 19:32:36 »

Повярвай ми няма кой да ти обърне внимание докато не напишеш нещо на родния си език.  Wink
Като се научите да се изразявате, тогава ще правите забелшки за "езика" на който пиша, защото не ЕЗИКА ми е друг, а азбуката. Защото половината "отворковци" като тебе не знаят къде се пише "и" и къде "й", а иначе претенции бол.
Активен
dimitarrr
Лейтенант
***

Karma: +15/-206
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #3 -: Януари 07, 2014, 19:58:35 »

Писането на латиница е като да пишеш с лайна по стената.Чете се, но не е красиво !  Wink
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #4 -: Януари 08, 2014, 12:50:26 »

Здравейте, имам проблем с "главорези". Няколко пъти исках да ме добавят в техния съюз, но те така и не искаха, защото медала който спечелих миналата ера бил от турски съюз. Сега, когато си намерих добър съюз "Адреналина", който е на 2ро място в класацията, член от главорези "егасис" вчера иска от мен да им доносвам, при което аз отказах, и днес явно от яд е писал на  хората от съюза "Адреналина",  че съм шпионин... и ме изгониха. Ако мислите, че това е справедливо или че "не са пряко нарушени правилата на играта" оставете нормалните играчи да страдат заради глупостта и подлостта на други. Играя вече 5та ера в този свят и имах няколко проблема с такива хора, но така и не ми се обърна внимание, дано този път поне да е различно.

Съжалявам за случилото се, но правилата на играта не са нарушени в тази ситуация. Подлостта, нетолерантността и другите човешки недостатъци - за тях не можем да съдим.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
stefko77
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« Отговор #5 -: Януари 08, 2014, 19:28:54 »

Съжалявам за случилото се, но правилата на играта не са нарушени в тази ситуация. Подлостта, нетолерантността и другите човешки недостатъци - за тях не можем да съдим.
А за нецензурния език можете ли да наказвате?! И ми обяснете каква е разликата. Защото на всякъде другаде такива изродщини се наказват по някакъв начин, само в България полицията гледа да ти навреди и само в България не се отразяват "човешките недостатъци". ЗАЩОТО КРАЖБАТА И ЛЪЖАТА СА ПРЕСТЪПЛЕНИЯ! Както не можахте да ми помогнете с откраднатия ми съюз, така не можете да ми помогнете и в момента... АБСОЛЮТНА НЕКАДЪРЩИНА или си променете правилата или не се занимавайте с тва нещо... то не се гледа само пачката в джоба.
« Последна редакция: Януари 08, 2014, 19:45:01 от stefko77 » Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!