Imperia Online България  
Април 19, 2024, 22:48:02 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: бъг в настройките !!  (Прочетена 3225 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
brataelud
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« -: Януари 04, 2014, 17:09:49 »

аз наглеждам 2 играча от моя съюз както те мен ! днес като влезнах видях че не ми позволява да си влезна в настрайки пише ми следното - Нямате права за тази операция, защото наглеждате акаунта. а това е моя аз като влезна в играча който  съм му наглеждач ми позволява
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #1 -: Януари 10, 2014, 13:00:04 »

Проблемът е отстранен вече. Ако забележите появата му отново, моля, пишете пак.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
ivkondi
Сержант
**

Karma: +1/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 91



Профил
« Отговор #2 -: Март 06, 2014, 17:32:35 »

az sam darkness bivshiq lider na abrakadabra,az mu smenih passa zashtoto saiuza e palen s botove ,taka ni razbiha celiq saiuz izgoniha nai dobrite ni igra4i i nabiha saiuznata armiq bez saiuza da ima nito edin oficer,ne mislq 4e tazi era e korektna ,az znam koi sa predatelite i ne moga da gi mahna,kakvo da napravq za da se zashtitq,smenqm pasove i maham naglejda4i ,no kamata ne moga da go izgonq
Активен
ivkondi
Сержант
**

Karma: +1/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 91



Профил
« Отговор #3 -: Март 06, 2014, 17:35:07 »

tazi era e s nai nekorektno spe4elenite bitki,sas shpioni v saiuza ti vinagi shte te biqt kogato ne si na liniq ili ako se razpusnat oficerite i izgonish nai silnite igra4i na saiuza,razbiha armii koito wolfland nikoga nqmashe da imat i gi nqmat i sega
Активен
ivkondi
Сержант
**

Karma: +1/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 91



Профил
« Отговор #4 -: Март 06, 2014, 17:37:13 »

men me nakazaha za edna godina zaradi izprateni obidni saobshteniq a va4opi4a kato me obijda i go dokladvam nikakvo nakazanie ne mu se naloji,kakvi sa tezi administratori ne moga da razbera
Активен
ivkondi
Сержант
**

Karma: +1/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 91



Профил
« Отговор #5 -: Март 06, 2014, 17:44:30 »

vsi4ki bitki sreshtu saiuza abrakadabra sa naglaseni ,molq pone da mahnete tozi koito gi glasi
kamata
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #6 -: Март 06, 2014, 17:47:49 »

Не разбирам нищо от така нахвърляните Ви постове, пишете на кирилица като за начало, обяснете точно какво искате да направим.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
ivkondi
Сержант
**

Karma: +1/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 91



Профил
« Отговор #7 -: Март 06, 2014, 20:18:55 »

камата е бот и наглася армиите на съюза така че съюз волфланд да ги бият,по нагласена ера от тази  не съм виждал,първо избиха армиите на играчите от съюза със шпионин вътре в съюза ни а после когато се модирах за да се защитя нагласи така армиите че да ги избият и превземат замъците,не стига това ами и не можем да го махнем защото постоянно се кандидатира и за лидер,ако така се печелят битки тук на много хора това ще е последната ера в тази игра ,подлоста граници няма,смених паса на братаелуд за да се защитя от ботове и ако може накажете тези дето станаха и генерали с нагласени битки това е срам за играта ,малко доблест ако има в тази игра проблема тряба да се оправи Sad
Активен
va4opi4a
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« Отговор #8 -: Март 06, 2014, 20:30:45 »

Не случайно тази игра е стратегия, вие сте му позволили да е във вашия съюз, вие му дадохте поста на първи офицер, кой ви е виновен тогава?
Активен
белята
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #9 -: Март 06, 2014, 20:33:46 »

Еха  :DКой взе да говори за подлост Grin
Активен
белята
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #10 -: Март 06, 2014, 20:34:22 »

Еха :Dкой взе да говори за подлост Grin
Активен
va4opi4a
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« Отговор #11 -: Март 06, 2014, 20:40:55 »

Помниш ли миналата ера какво стана, вашия съюз какво направи тогава със съюз 681 когато обявиха реалма? бяхте набутали шпиони навсякъде и направихте така че да не можем да си движим съюзната армия, и я избихте цялата и спечелихте реалма, тогава беше много доволен нали? а сега когато същото нещо се случва почват оплаквания на администрацията, както ти казах, тогава ние си бяхме виновни, сега сте си вие виновни!
Активен
ivkondi
Сержант
**

Karma: +1/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 91



Профил
« Отговор #12 -: Март 07, 2014, 16:39:08 »

аз не съм участвал в такива битки,бъркаш ме с някой друг,всичко сте се уговорили с братаелуд не се прави на ударен
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!