Imperia Online България  
Април 26, 2024, 04:09:02 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: за админите  (Прочетена 1769 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
venelin
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 49


Профил
« -: Декември 29, 2013, 06:45:24 »

кога играя , кога не ,играта си ме привличаше някак си !!!тази ера се задържах малко по дълго от обичайното  в играта и знаете ли какво виждах??? виждах как една хубава игра  за забавление сте я усрали тотално.опитвах се да не обръщам внимание на  грешките ви ,  и да се забавлявам , да си намеря нови приятели , нали все пак  този вид игри за  забавление са за и социални контакти!! уви не намерих нищо което да я охактеризира играта като водеща  , посегателствата срещу по слаби играчи  и тяхното мачкане сте го направили по брутален начин ... комуникацията е под всякаква критика ...до там ли стигнахте , за няколко левчета да се подигравате с хората , пускам си мода и ще е за вечни времена , на идващите след мен нови играчи , пожелавам ви приятно робско бъхтене под камшиците на  админите и техните лакеи в играта
Активен
bo4konto
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


Профил
« Отговор #1 -: Февруари 11, 2014, 21:25:52 »

da tuk asi prav za igrata no na tqh nemim puka te si napraviha pari ot tazi igra sledva6tata era da im igrae personala i adminite pove4eto igra4i igraqt s hakove  a te nesi var6at rabotata zatvarqt si o4ite Grin
Активен
musashi76
Редник
*

Karma: +2/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 12


Профил
« Отговор #2 -: Февруари 11, 2014, 23:28:31 »

 Vox populi vox Dei ако за вас не означава нищо за нас е сигнал и то доста добре възприет.
« Последна редакция: Февруари 12, 2014, 10:26:51 от Vania » Активен
bo4konto
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


Профил
« Отговор #3 -: Февруари 12, 2014, 19:45:11 »

za balgarite diamantite trqbva da sa po evteni a ne  ednakvi zeni zaplatite tuka i v dugite strani nesa sa6tite pomeslete varho tova
Активен
musashi76
Редник
*

Karma: +2/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 12


Профил
« Отговор #4 -: Февруари 15, 2014, 21:54:59 »

Не знам момчета бочконто и ти явно си разочарован стана вече седмица откак не съм влизал в играта и съм вече много спокоен не ми пука това че няма отговор на запитванията ми също имам 300 диаманта но в полза богу и ползу доброславчо да отидат хаир да са им ОТКАЗВАЙТЕ се българи дорде е време нека с безразличие да накажем тяхната алчност
Активен
bo4konto
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


Профил
« Отговор #5 -: Февруари 19, 2014, 20:28:36 »

bratle ne stava taka ima hora koito igrat s mnogo pari a ima i hora koito igraqt s hakove ima nqkolko i te se znaqt no nemi e qsno za6to nese poemi nqkakva otgovornost i da badat provereni i nakazani nemoje bez diamanti da napravi6 20 ili 30 milioni to4ko te prosto ti obivat jelanieto za igra
Активен
otmastitelq
Редник
*

Karma: +1/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 40


Профил
« Отговор #6 -: Март 12, 2014, 20:39:53 »

Посъбери малко опит и ще играеш и по-добре без някои като играх с премиум някак си се развих по-бавно отколкото без него
Във форума се пише на кирилица Smiley
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!