Imperia Online България  
Април 19, 2024, 00:13:36 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпрос за удължаване на война поради техническите проблеми.  (Прочетена 3634 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
bobitovn
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 18


Профил
« -: Ноември 29, 2013, 16:04:28 »

Здравейте, проблема е следния:
имахме война, която трябваше да приключи в 17:55 на 28.11.2013г. , атаките бяха спрени доста преди крайния час на войната и се оказа че загубихме войната.Според нас е редно тя да се удължи с точното време на спиране на атаките, разликата е прекалено малка за да я отписваме. http://prntscr.com/27fogf освен всичко останало днес ни взе 10 щастие заради загубена война.Ако мислите, че така е редно да се играе обосновете се поне.
Благодаря,
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #1 -: Ноември 29, 2013, 16:30:21 »

Тъй като е оставало много малко време до края на войната, тя не е била удължена. 
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
bobitovn
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 18


Профил
« Отговор #2 -: Ноември 29, 2013, 16:49:14 »

А вие знаете ли, че война се печели най-лесно в края (когато врага си повярва че е спечелил), за последния 1 час преди да спрете атаките направихме 16К военни точки, за още 2 часа представете си колко можехме да направим, или върнете войната, или поне предложете някаква адекватна компенсация  за проблемите(които не са в нашия ресор да ги разрешим),  започва да става непоносимо вече!!!
И за да не говоря празни приказки публикувам скрииншотове на последните битки:
http://prntscr.com/27fyi2
http://prntscr.com/27fynr
« Последна редакция: Ноември 29, 2013, 16:52:42 от bobitovn » Активен
Kurmambek
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 17


Профил
« Отговор #3 -: Ноември 29, 2013, 17:07:48 »

Абе какви са тези глупости не била удължена понеже оставало малко време?Huh?Huh?Huh? Ние ли сме виновни че вашите шибани интернет доставчици са се провалили?Huh?Huh?Huh?Huh? Да не би на мене да ми е спрял интернета та да съм загубил войната?Huh?Huh?Huh?Huh?? Какво значи малко време според тебе , аз за какво си ти плащам на тебе заплатата?Huh?Huh?Huh?  Ще върнете войната хич не ми дреме !!!!!!!!!!!
Активен
svetljo73
Сержант
**

Karma: +2/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 57


Профил
« Отговор #4 -: Ноември 29, 2013, 17:25:13 »

eй  от  3 дни как не се намери един  да  напише  нещо  хубаво за вас  , да ви похвали  Huh? направете си равносметка  как  работите   и колко мн сте  зле .  Grin *suicide*
Активен
bobitovn
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 18


Профил
« Отговор #5 -: Ноември 29, 2013, 17:31:27 »

Проблема явно не е в интернет доставчика, защото ако беше от него, нямаше въобще да можем да отваряме сайта им.Проблема се корени в играта или съпорта.В "белите" държави компенсират проблеми от подобно естество, защото ние като ползватели и потребители нямаме никаква вина за тях, но не и тук.Явно наистина ще се ориентираме към по-читави игри, защото това е загуба на време за мен.
Набивам си МОД-а и приключвам с тази игра, ако не се оправи проблема.
Хубав ден и наздраве.
Активен
freaky13
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


Профил
« Отговор #6 -: Ноември 29, 2013, 17:53:26 »

Проблема е, че се опитват да пуснат 2 версии на играта и то 6 е толкова бъгава че си няма и накъде повече.  Предполагам че се опитват да ги слеят заедно защото новата бета е с разположението на версия 5 но с новите сгради. Аз също съм от този съюз и искам удължение на войната или поне репарации...
Активен
svetljo73
Сержант
**

Karma: +2/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 57


Профил
« Отговор #7 -: Ноември 29, 2013, 17:58:07 »

проблема е че само искат да лапат кинти  - без нищо да правят -  искат  да минават само с едно " Екипът на Империя Онлайн се извинява за причиненото неудобство. "  и само това  слушаме от  дни . и че работят по въпроса  - ама  така работят че  става от ден на ден по зле .
Активен
ismail_kj
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 9


Профил
« Отговор #8 -: Ноември 29, 2013, 18:28:35 »

щом имате проблем защо не спирате изцяло достъпа на играта докато оправите проблемите?
Активен
ismail_kj
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 9


Профил
« Отговор #9 -: Ноември 29, 2013, 18:30:29 »

лесно е да се заключват теми но питаш ли нещо няма отговор както винаги
Активен
Kurmambek
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 17


Профил
« Отговор #10 -: Ноември 29, 2013, 19:11:55 »

Алооооооооооо админите какво става Huh?Huh??? До кога ще чакаме някой да благоволи да ни отговори?Huh?Huh? Или понеже е петък ден на майстора и вече сте пияни като мастий по кръчмите вместо да се занимавате с разни ми ти там дребни проблемчета !!!!!!!
Активен
Kurmambek
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 17


Профил
« Отговор #11 -: Ноември 29, 2013, 19:17:13 »

А да и да ви цитирам :

Спиране на атаки
[29.11.2013 13:05:40]
Поради технически проблеми атаките и издръжката на армии са спрени:
- всички атаки, пуснати преди часа на спиране, ще бъдат върнати;
- всички съюзни войни и премиум пакети ще бъдат удължени с точното време на периода без атаки;
- издръжка на армията няма да бъде вземана, въпреки че ще се отразява в статистиката.
- Състезанието в световете с активен Властелин на реалма също ще бъде удължено с 24 часа, в случай че някой съюз държи необходимото влияние.
Атаките ще бъдат пуснати отново в 15:00ч. сървърно време на 30.11.2013. Извиняваме се за неудобството.

Това не съм го писал аз а някой от вас !?
Активен
svetljo73
Сержант
**

Karma: +2/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 57


Профил
« Отговор #12 -: Ноември 29, 2013, 19:25:20 »

щом имате проблем защо не спирате изцяло достъпа на играта докато оправите проблемите?
е как да спрат  достъпа  изцяло- диамантите вървят  Grin. в мегаблица диамантаджиите  вече са по 1.5  2 М нетни  за 12  часа  игра   - как се правят  при спрени атаки Huh?  парата да се върти   е важно за тях , а обикновенните играчи да го  д .... . а колкото до компенсаций- виж  това http://prntscr.com/27gykr.  няма реални загуби  *hahaha* аиде  наздраве *beer*
Активен
freaky13
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


Профил
« Отговор #13 -: Ноември 29, 2013, 20:12:46 »

Е как да няма реални загуби ? Войната донесе приход на другите и всъщност ние имахме шанс да обърнем за 2 часа ама нали нямаше атаки и тя свърши... Е как да няма загуби...
Активен
svetljo73
Сержант
**

Karma: +2/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 57


Профил
« Отговор #14 -: Ноември 29, 2013, 20:18:06 »

е няма   - така каза ваня Grin. а загуби имат  всички  - като няма атаки  не може да е анексира,  и ето ти загубата на рес  . - то е свързано .  имам 2 пров. за анексиране  - а не мога  .  а  тия с диамантите    - иди ги гони вече  Grin
Активен
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!