Imperia Online България  
Март 29, 2024, 11:14:18 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Засякох един във война, изгониха го и не ми отчете точки  (Прочетена 2558 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
bobitovn
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 18


Профил
« -: Октомври 01, 2013, 19:41:35 »

Здравейте , Засякох един във война, изгониха го и не ми отчете точки.Това честно ли е според вас?Атаката беше пусната докато онзи е в съюза с който воюваме.Като видяха че го хващам на връщане го изгониха и не взехме точки.
Акаунта е bobitovn1

bobitovn1 атакува thepresident1 в провинция номер 4

Победител bobitovn1 (Le4e4bnitsata)
Разграбени ресурси:
Злато   442 303
Военни точки    0
Загубени нетни точки:   10 148

За какво по дяволите да губя армия в този случай?Huh?
Дайте ми логичен отговор?
Активен
valhala
Лейтенант
***

Karma: +46/-223
Неактивен Неактивен

Публикации: 234


HARD-DEFENDER


Профил
« Отговор #1 -: Октомври 01, 2013, 19:47:53 »

В тази игра има модове  Smiley, има премахване или приемане на играчи  Smiley Могат да се ползват и други средства  Smiley Нарича се -ТАКТИКА !!!  И не е забранено !
« Последна редакция: Октомври 01, 2013, 19:49:43 от valhala » Активен

*Без сетива, няма чувства. Ако се смееш, когато другите се смеят и плачеш, когато другите плачат, тогава трябва да се приготвиш да умреш, когато те умират, и да живееш, когато те живеят.
Δăþ Ĥěδěĉěн
Капитан
****

Karma: +30/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 377



Профил
« Отговор #2 -: Октомври 01, 2013, 19:51:39 »

може да го видиш взет отново
точно заради това предполагам въведоха ограниченията за приемане и премахване на един и същ играч в съюз
Активен

Ама иначе любезни бе..
bobitovn
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 18


Профил
« Отговор #3 -: Октомври 01, 2013, 19:52:33 »

Това ако е тактика аз съм лукова глава.Това се нарича шмекерии и което е най-лошото, са напълно легални в тази игра.И не пречат на никого.Аз мога да се пазя, да нападам от колонии, да плащам издръжки на армии в тях, а те да си нападат от провките и да не им пука, че ще ги засекат. *crazy* *crazy* *crazy*
Да пак е в съюза 2 мин. след като го ударих.
Активен
levski1999
Лейтенант
***

Karma: +13/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 183



Профил
« Отговор #4 -: Октомври 01, 2013, 19:55:49 »

Това ако е тактика аз съм лукова глава.Това се нарича шмекерии и което е най-лошото, са напълно легални в тази игра.И не пречат на никого.Аз мога да се пазя, да нападам от колонии, да плащам издръжки на армии в тях, а те да си нападат от провките и да не им пука, че ще ги засекат. *crazy* *crazy* *crazy*
Да пак е в съюза 2 мин. след като го ударих.

Има ги в всички светове....подли хора, жалки са....
Активен
valhala
Лейтенант
***

Karma: +46/-223
Неактивен Неактивен

Публикации: 234


HARD-DEFENDER


Профил
« Отговор #5 -: Октомври 01, 2013, 19:59:15 »

Такава игра си си избрал  Smiley С такива правила и прочие . Там , където си джъткам аз не ги гонят от отбора . Като го "тупна" чака 10, 15 сек и пак иде Grin
Активен

*Без сетива, няма чувства. Ако се смееш, когато другите се смеят и плачеш, когато другите плачат, тогава трябва да се приготвиш да умреш, когато те умират, и да живееш, когато те живеят.
KingMihaylov
Лейтенант
***

Karma: +16/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #6 -: Октомври 01, 2013, 20:02:44 »

 Трябва да има опция,докато си под атака по време на война да не може да напускаш съюза.Вземете пример от футбола.Може да имаш 30 играча.Ама като почне мача - 11 човека на терена и 7 играча за смяна.Няма да е толкова трудно.
Активен

Редовен играч - 6 пъти
valhala
Лейтенант
***

Karma: +46/-223
Неактивен Неактивен

Публикации: 234


HARD-DEFENDER


Профил
« Отговор #7 -: Октомври 01, 2013, 20:08:24 »

Има такава опция  Smiley нооооо в друга игра
Активен

*Без сетива, няма чувства. Ако се смееш, когато другите се смеят и плачеш, когато другите плачат, тогава трябва да се приготвиш да умреш, когато те умират, и да живееш, когато те живеят.
bobitovn
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 18


Профил
« Отговор #8 -: Октомври 01, 2013, 21:48:48 »

Благодаря че ме подкрепяте.И аз мисля че трябва да я има тази опция, или поне да се зачитат точките.В крайна сметка ще сменя играта като вас накрая.Ще търся друга където има поне малко справедливост.
Направете го поне да отчита военните точки към войната пък нека си напуска колкото си иска.
« Последна редакция: Октомври 01, 2013, 22:29:21 от bobitovn » Активен
icobg
Icobg
Лейтенант
***

Karma: +2/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 104



Профил
« Отговор #9 -: Януари 09, 2014, 01:43:29 »

Благодаря че ме подкрепяте.И аз мисля че трябва да я има тази опция, или поне да се зачитат точките.В крайна сметка ще сменя играта като вас накрая.Ще търся друга където има поне малко справедливост.
Направете го поне да отчита военните точки към войната пък нека си напуска колкото си иска.

защо бе приятелю се ядосваш за такива дреболии нали си си направил кефа и си го поднесъл на тепсия на по малките ти съюзници
Активен

There can be no triumph without loss. No victory without suffering. No freedom without sacrifice.
Bigmeech
Капитан
****

Karma: +16/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 328


Профил
« Отговор #10 -: Януари 09, 2014, 05:05:45 »

Аз лично съм ревал за това 2-3 пъти поне .. пълна простотия ... а тоя дето му вика тактика просто да се скрие някъде. Не знам защо не направят нещо защото това е повече от абсолютна простотия .. значи ти си запалил примерно (може и армия да си хванал ако е бил на минус и т.н) взел си точките и като те засекат си напускаш съюза и си щтракаш с пръсти .......................
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!