Imperia Online България  
Март 28, 2024, 17:41:29 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ДИСКРИМИНАЦИЯ  (Прочетена 8915 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
cbr
Лейтенант
***

Karma: +21/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 136


Профил
« -: Юли 31, 2013, 19:31:47 »

Получаваме в играта новини от СП 2013,на английски .....Защо?Къде живеем ?Не се ли борим толкова много време с новините на турски в тая държава ,това е същото новините за СП свързани с българския отбор са на английски защо бе господа?Принципно на мен не ми пречи ,но  има много хора  които не говорят не разбират този език ,а и не са длъжни,бъдете така добри да се сетите  къде живеем какъв език говорим и да спрем да се правим на големи граждани на света ........................
Активен
k_politov
Редник
*

Karma: +7/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 44


Профил
« Отговор #1 -: Юли 31, 2013, 19:44:13 »

Ама то пък техния е един английски... малко тип "сънтаймс люн сунтаймс уин"  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен
cbr
Лейтенант
***

Karma: +21/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 136


Профил
« Отговор #2 -: Юли 31, 2013, 19:52:23 »

ХАха  да и това го има
Активен
PandaTeddyBear
Гост
« Отговор #3 -: Юли 31, 2013, 20:58:19 »

Щеше да е по лошо ако даваха новините на ЯПОНСКИ Smiley но пак, аз мога чета/говоря английския и да го разбирам, а за някой хора не знам  *scratch*  Пък и те са на английски за да могат другите хора да го разбират по добре, то английския е Основния език и ние попринцим трябва да можем да го знаем. На английски навсякъде се говори. в международните светове и така. тук в империя онлайн има повече от 30-40 езика. и ако е на български инфото, ми кажете как другите ще разберат? а на английски поне ще го разбират хората защото е основния език. а да ви кажа господа, важ си е проблема, че не знаете английски.
« Последна редакция: Юли 31, 2013, 20:59:58 от PandaTeddyBear » Активен
k_politov
Редник
*

Karma: +7/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 44


Профил
« Отговор #4 -: Юли 31, 2013, 21:17:24 »

Не мисля че английският на тия пичове от клиповете им е силна страна че да се изявяват из целия свят... Много по добре щеше да стане ако си говореха на български и бяха направили едни хубави английски субтитри
Активен
PandaTeddyBear
Гост
« Отговор #5 -: Юли 31, 2013, 21:23:50 »

да, със субтитрите съм съгласен, но не съм съгласен с това че хората не са длъжни да знаят английски. те трябва да го знаят по принцип, когато пътуваш в друга държава, континент, как ще се оправиш без английски? Служи за целия свят, не само за империя онлайн. пък и да знаеш език е много важно Smiley Иначе със субтитрите, добра ти е идеята да. Там съм 100% съгласен   *TRAINING*
Активен
cbr
Лейтенант
***

Karma: +21/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 136


Профил
« Отговор #6 -: Юли 31, 2013, 21:34:17 »

Значи ,има хора на по 50 години и нагоре,те са живели в други времена и са нямали как да учат английски ,така че не ми говорете глупости  ,езика може  и да ми трябва ,но аз  живея в България и  желая да получавам информацията на родния си език,иначе идеята със субтитрите  е перфектна и  е идеалното решение на  загадката Smiley
Активен
gogata1
Редник
*

Karma: +4/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 32


Профил
« Отговор #7 -: Юли 31, 2013, 22:04:41 »

PandaTeddyBear  заври си знаията по англииски в  задника - подкрепям  идеята админите да си говорят на нашия език  стига да е е на диалект - за останалия свят субтитри. Пкажете поне играта е БЪГАРСКА бе хора  освен ако не срамувате от това .
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #8 -: Юли 31, 2013, 22:19:05 »

Панда, езикът, чуждият език е хубаво нещо но моя роден език и на държавата в която живеея е - БЪЛГАРСКИЯТ. Аз съм българин и предпочитам новините, независимо какви, да са на майчиния ми език. Не ме кефи англосаксонския нито френски нито немски. Дядовците ни гинаха под ятагана не с англиски на уста а с български, но ние братле сме много напред с материала и сме учени много. Затова нека е на английски щото българския е груб. Панда, ако случайно те осени прозрението да се поразчетеш и образоваш относно българския език, то може с изумление да откриеш че езикът ни е един от най старите в света. Ще откриеш че той е аналитичен а не като почти всички останали - синтетичен. А за да стане такъв са нужни ХИЛЯДОЛЕТИЯ. И в този ред на мисли що си не завреш английския там дето слънце не те огрява.
С уважение и "пази боже сляпо да прогледа".

Има една поговорка - Думам ти сине, сещай се снахо!
« Последна редакция: Юли 31, 2013, 22:36:48 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #9 -: Юли 31, 2013, 22:33:29 »

може да пуснат субтитри на български  Grin *hahaha*

п.п.: сори, момчета, но не се здържах  *hahaha*
Активен

naTpuk
Лейтенант
***

Karma: +88/-179
Неактивен Неактивен

Публикации: 168


Профил
« Отговор #10 -: Юли 31, 2013, 22:36:02 »

ама хора.. вие какво се учудвате.. може би просто английският им е по добре от българският Grin
Активен

Oton
Community Manager
   
Re:до администраторите
« Отговор #1 -: Днес в 16:52:21 »
   
Не, защото бъгът е по наша вина.
Ако Вашият съюз беше използвал въпросния бъг, щяхте ли да искате да ви накажем?
Важното в случая е, че открихме нередност, която отстранихме навреме.
PandaTeddyBear
Гост
« Отговор #11 -: Юли 31, 2013, 22:37:12 »

Панда, езикът, чуждият език е хубаво нещо но моя роден език и на държавата в която живеея е - БЪЛГАРСКИЯТ. Аз съм българин и предпочитам новините независимо какви да са на майчиния ми език. Не ме кефи англосаксонския нито френски нито немски. Дядовците ни гинаха под ятагана не с англиски на уста а с български, но ние братле сме много напред с материала и сме учени много. Затова нека е на английски щото българския е груб. Панда, ако случайно те осени прозрението да се поразчетеш и образоваш относно българския език, то може с изумление да откриеш че езикът ни е един от най старите в света. Ще откриеш че той е аналитичен а не като почти всички останали - синтетичен. А за да стане такъв са нужни ХИЛЯДОЛЕТИЯ. И в този ред на мисли що си не завреш английския там дето слънце не те огрява.
С уважение и "пази боже сляпо да прогледа".
извинявай ако съм те обидил, ама тази игра май вече не е много българска.... има поне 40 езика тук. а за тия 40 езика който всички говорят в играта, ще е по добре английски Smiley То много ясно че ще искаш майчиния език ама няма. Знам историята на българия, и знам всичко... Това че съм казал, че английския език е основен и на всякъде можеш да се оправиш с него, във всички държави не означава че трябва да ме налагаш с думи  *pardon* и не съм казал нещо подобно * който не знае английския е най тъпия * Напротив.. езика не е лесен, нищо подобно не съм казал.. и стига си лъгал. Тук в тази игра играят не само българи.. и много други хора от различни страни и континенти, и нямат възможности да купуват диаманти, а да се наслаждават на играта.... То и аз живея в българия, и не съм казал че езика е лош.... ако беше помислил малко повечко какво съм имал предвид ще ме разбереш. А факта че аз знам английски, а не се фукам, а вие не знаете, не означава че трябва 5 човека да ме напсуват едновременно. това е. То и аз искам на български да има новини, ама няма, виж клиповете. щом искат английски, ще е английски. все пак са админи. аз и двата езика ги харесвам, но повече българския естествено
Активен
gogata1
Редник
*

Karma: +4/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 32


Профил
« Отговор #12 -: Юли 31, 2013, 22:38:31 »

извинявам се за изядените букви  в поста  ама съм на почти 50 и недовиждам вече  Smiley пак повтарям , админите да научат  чужденците че играта БГ и официалният език е БГ ! не си заравяйте главите в пясъка както  управляващи  и не си подавайте задниците за пари толкова лесно !   впрочем едно време се пусна клип  за създателя на ИО - някакъв депутат беше Wink
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #13 -: Юли 31, 2013, 22:41:48 »

Панда, ти си умен човек. Няма как да знаеш дали зная английски, полски, сръбски и руски. Прочети ми по добре поста и ще осъзнаеш че той не те кове теб. Ти си само предтекста.

"Думам ти сине, сещай се снахо". Wink
« Последна редакция: Юли 31, 2013, 22:45:13 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
PandaTeddyBear
Гост
« Отговор #14 -: Юли 31, 2013, 22:46:04 »

добре де , може да не съм прав, Аз казах че с английски можеш да се оправиш в целия свят, а не в играта, а казах че за международните светове и световното е нормално да се говори на английски, ама това все пак е игра. Ние сме тук да се веселим а не да се псуваме по форумите и разни такива като от типа на гогата * наври си знанията от английския в задника *  Айде да си играем играта и това е. Ако галахад не ме е разбрал, негов си е проблема. ако гогата не ме е разбрал също.. Нека просто се забавляваме и това е....
Активен
Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!