Imperia Online България  
Април 19, 2024, 13:54:39 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БЪГ  (Прочетена 8190 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
nik0l
Гост
« Отговор #15 -: Юли 25, 2013, 15:26:34 »

да погледнем нещата така - местим балистите по пунктовете БЕЗ придружаваща армия, а ни трябва такава за атака. За защита не ни е нужна придружаваща армия, както твърди екипа.
Тогава - защо местим без придружаваща армия балистите от пункт в пункт, че нещо не схващам
Атаката, както и защитата си е все битка.
Та - екипа да вземе да ни разясни на нас недочелите какво точно е имал предвид и кое от всички тези неща е БЪГ или НЕДОМИСЛИЦА!

Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #16 -: Юли 25, 2013, 15:29:12 »

Във връзка със това ти изказване е добре да спреш да коментираш тема която е във раздел ДОКЛАДВАНЕ НА ПРОБЛЕМИ !!!
 Ти не си никакъв фактор в тяхното отстраняване и е добре да спреш да оспамваш всичко за което се сетиш ! Така само пречиш на тези които имат да изяснят нещо по даден проблем , вместо да им помагаш !
споко ще я преместят в общи приказки  Grin с такива образи като теб, които почват да спамят тук. За разлика от твоя спам аз поне написах обясние кое, как и защо се случва и по-точно кое е правило и кое е бъг, и кое не е и т.н.... и пример даже давам  *gamer* зачети се понагоре преди да започнеш да се заяждаш Wink
Не си ти човека ,който да ми казва къде и какво ще коментирам Wink ако не се лъжа ти каза нещо подобно... като не ти харесва не чети, не пиши Tongue
Активен

nik0l
Гост
« Отговор #17 -: Юли 25, 2013, 16:00:52 »

пак ще питам
по думите на Дъ Год излиза че при атакуване ни трябва придружаваща армия , пак по негови думи излиза че тя ни трябва за да преместим обсадата, а не за да стрелне тя, защото той твърди и подкрепя екипа че придружаваща армия в защита не ни трябва.
Тогава излиза че придружаваща армия ни трябва само за да преместим балистата, а не за самата битка, без оглед на това дали е в атака или в защита
Е като е така, питам, защо не ни трябва придружаваща армия като местим от провка в провка или от едно сюзно владение към друго
Аре оправете си недомислиците и после ни твърдете разни нещица
или да местим с придружаваща армия обсадата където и да е
или при битка и в атака и в защита да ни е нужна придружаващата армия
Срамота е да ни се дават повърхностни обяснения
Активен
cbr
Лейтенант
***

Karma: +21/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 136


Профил
« Отговор #18 -: Юли 25, 2013, 16:41:49 »

Дори в защита ,не е правилно да нямат придружаваща армия нали някой трябва да зарежда да стреля и така на там,все пак дори и едно копче да има  някой трябва да го натисне ,така че поредния парадокс в играта е на лице .
Активен
nik0l
Гост
« Отговор #19 -: Юли 25, 2013, 16:46:36 »

Така е колега, гледам обаче че екипа нещо не иска да ни даде адекватен отговор, а ни хвърля поредния прах в очите
аз не съм против правилата, напротив, но искам да ми е ясно - какво, защо и как
след като са неясни, трябва да се отстранят проблемите и противоречията, които са очевидни


Ваня и екипа на ИО, хайде разяснете ни логиката на придружаващата армия, която сте имали предвид та белким ни светне лампата и разберем защо сме толкова тъпички, плиис
« Последна редакция: Юли 25, 2013, 16:53:18 от nik0l » Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #20 -: Юли 25, 2013, 16:57:24 »

Може и да е недомислица, но може да се ползва от всички. Окопайте се и вие така и да видим как ще ви вземат замък.
Активен
nik0l
Гост
« Отговор #21 -: Юли 25, 2013, 17:00:29 »

хехе, супер си пич, дай ми 15к диаманти и нема да рева тук, щото това е турнир за да излъчим най добрия тийм - играч, а не най-добрия тийм - платец, нали?
видя ли снимките дето бакодако е постнал ?
тогава ми говори за това какво да се направи и как
Активен
cbr
Лейтенант
***

Karma: +21/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 136


Профил
« Отговор #22 -: Юли 25, 2013, 17:00:54 »

Никол ,точно преди седмица обеснявах на екипа колко правила  има, които ги няма никъде написани ,освен това има пропуски милиони ,нека най накрая направят правила  които да са пълни и  не постоянно да  се нагласяме и да играем не по написаното, а от опита който сме натрупали ,за това трябват точни ясни и пълни правила на играта ,и не тук във форума както ми постваше Кристина ,а там където им е мястото в играта  аз не съм длъжен да имам регистрация във форума когато се регвам в ИО
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #23 -: Юли 25, 2013, 17:02:43 »

Какво съм казал и какво не явно няма значение в случая... сега ще се опитам да обясня отново какво съм се опитал да кажа, а вие си го тълкувайте както си искате.

Навремето (явно не играете от дълго играта) се въведе придружаваща армия за обсадата, като изискване за да не може да се пращат 1000 (минималната борйка, с която може да се пуска атака в класиките) войника и 1000 обсадна техника. Изискването се въведе относно придвижването на армията, т.е. (пояснявам) нужен брой минимални военни единици, като изключваме обсадната техника за придружаване й в атака.
Изискването от както е било въведено винаги се отнасяло за армията в нападение, НИКОГА за местене между провинции, НИКОГА за армии в защита.
Изискването ВИНАГИ се е отнасяло за числеността на армията, няма изискване за провеждане на битка или друго подобно.
Изискването ВИНАГИ се е отнасяло затова армията дали може или не може да потегли, после какво се случва в самата битка няма значение.

повече няма да пиша по темата, надявам се да съм обяснил достатъчно добре и да ви е станало ясно какво съм се опитвал да кажа. Ако някъде бъркам нека да дойде някой компетентен Бос и да ме поправи
« Последна редакция: Юли 25, 2013, 17:05:14 от The_God » Активен

nik0l
Гост
« Отговор #24 -: Юли 25, 2013, 17:05:25 »

да , по-добре спри да пишеш нека админите ни отговорят
както ти писах вече в скайп - защо е въведено не ни интересува, важни са правилата, логиката и какви са те
това искаме да знаем
нито аз нито ти сме от екипа на ИО
« Последна редакция: Юли 25, 2013, 17:09:32 от nik0l » Активен
AgainHAMELEON
Лейтенант
***

Karma: +11/-66
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


Профил
« Отговор #25 -: Юли 25, 2013, 17:28:55 »

да , по-добре спри да пишеш нека админите ни отговорят
както ти писах вече в скайп - защо е въведено не ни интересува, важни са правилата, логиката и какви са те
това искаме да знаем
нито аз нито ти сме от екипа на ИО

  Браво Никол !:)
  В един отбор играете но е видно кой мисли в този отбор и кой си е надянал капаците на очите и се е отдал на безсмислено подчинение!
  ПОЗДРАВЛЕНИЯ !
Активен

Не прави това , което не искаш да ти бъде направено ;D
nikoi1
Гост
« Отговор #26 -: Юли 25, 2013, 17:33:22 »

Правила.Български тълковен речник((Предписания за извършване на нещо по определен начин))Никъде не се говори за тълкуване ,ИО цитат((• Задължителна придружаваща армия – 5 войника за всяка 1 Балиста))=Просто не виждам за какво спорим...Тук няма място за спор.Администраторите просто трябва да си оправят БЪГА. Иначе  въвеждат в заблуда Клиентите си(играчите)И съгласно Българското и Европейско законодателство подлежат на санкциониране от компетентните органи...
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #27 -: Юли 25, 2013, 17:39:28 »

Какво съм казал и какво не явно няма значение в случая... сега ще се опитам да обясня отново какво съм се опитал да кажа, а вие си го тълкувайте както си искате.

Навремето (явно не играете от дълго играта) се въведе придружаваща армия за обсадата, като изискване за да не може да се пращат 1000 (минималната борйка, с която може да се пуска атака в класиките) войника и 1000 обсадна техника. Изискването се въведе относно придвижването на армията, т.е. (пояснявам) нужен брой минимални военни единици, като изключваме обсадната техника за придружаване й в атака.
Изискването от както е било въведено винаги се отнасяло за армията в нападение, НИКОГА за местене между провинции, НИКОГА за армии в защита.
Изискването ВИНАГИ се е отнасяло за числеността на армията, няма изискване за провеждане на битка или друго подобно.
Изискването ВИНАГИ се е отнасяло затова армията дали може или не може да потегли, после какво се случва в самата битка няма значение.

повече няма да пиша по темата, надявам се да съм обяснил достатъчно добре и да ви е станало ясно какво съм се опитвал да кажа. Ако някъде бъркам нека да дойде някой компетентен Бос и да ме поправи

И от тук пропуска, че в по-старите версии Обсадната техника не участва в полевите битки, а във версия 5 участва.

Не разбирам защо трябваха цели три години някой да открие топлата вода.
« Последна редакция: Юли 25, 2013, 17:46:18 от gogata2013 » Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #28 -: Юли 25, 2013, 17:40:28 »

хехе, супер си пич, дай ми 15к диаманти и нема да рева тук, щото това е турнир за да излъчим най добрия тийм - играч, а не най-добрия тийм - платец, нали?
видя ли снимките дето бакодако е постнал ?
тогава ми говори за това какво да се направи и как
Такива са правилата за всички. Играта е състезателна.
Активен
nik0l
Гост
« Отговор #29 -: Юли 25, 2013, 17:56:35 »

Гогата, нека не размиваме постнатата тема ако обичаш и да не бягаме от съществото на проблема, другаде ще се обясняваме за това

Работния ден свърши и очевидно при такава защита админите днес няма да си направят труда да ни дадат адекватен отговор, просто защото нямат такъв!
Има неясни и недомислени правила, нищо не означаващи и водещи до различни тълкувания!

Бих се радвала ако имат достойноството да ни обяснят логиката си , та да схванем за какво става реч най после!
Но едно е да искаш, друго е да можеш, трето е да го направиш !
 
Активен
Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!