Imperia Online България  
Март 29, 2024, 10:20:32 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Хрониките на нарния, еди кое си издание...  (Прочетена 32643 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
nemessis11
Капитан
****

Karma: +49/-47
Неактивен Неактивен

Публикации: 368



Профил
« Отговор #150 -: Ноември 27, 2013, 18:00:33 »

Аз играта не я играя ама форума си е друга работа.  Grin Grin Имам една касичка, където я бухат в 95ти.  rusa  Смених тая година тактиката за събиране не железо и да  си призная мисля, че тая с една провка по-не е добре отколкото с пет провки и елитни стрели плюс осмица в центъра на около 80к нето. Сега съм ниско в нетото ама нямам осмак трудно се събира за осем без битки в атака. Все пак и това гоня да нямам нито една битка в атака. Друга ера ако има ще сменя на трета схема пак с една провка ама с елитни стрели. Щото съм баровец. Не манекена да си минава като у дома си.  Grin Grin Grin Grin
Що си бил с бан бре? И аз като тебе си чета форума само, идеалка е така Smiley
Активен

Генерал Лебед /мир на праха му/ беше казал веднъж. "Тъп си, не когато имаш липса на ум, а когато умът ти е такъв\".Grin
i1978
Сержант
**

Karma: +4/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 51


Профил
« Отговор #151 -: Декември 01, 2013, 10:10:44 »

Що си бил с бан бре? И аз като тебе си чета форума само, идеалка е така Smiley
|Ми да ти призная нямам спомен вече, защо ме баннаха. Ама аз като си отворя устата все има, за какво да се хванат модераторите и да ми сложат бан.
Активен
nemessis11
Капитан
****

Karma: +49/-47
Неактивен Неактивен

Публикации: 368



Профил
« Отговор #152 -: Декември 02, 2013, 16:36:22 »

|Ми да ти призная нямам спомен вече, защо ме баннаха. Ама аз като си отворя устата все има, за какво да се хванат модераторите и да ми сложат бан.
Ми чети си кротко и така.. Ама нещо много постно вече Smiley
Активен

Генерал Лебед /мир на праха му/ беше казал веднъж. "Тъп си, не когато имаш липса на ум, а когато умът ти е такъв\".Grin
no_one
Редник
*

Karma: +12/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 31


Профил
« Отговор #153 -: Декември 20, 2013, 18:59:51 »

  Имам чувството ,че модераторите на тая игра доста често започнаха да се доближават с действията и бездействията си до българските политици , едно казват - друго правят  ;D  ;D  ;D
...в поста за спрените атаки фигурираше клауза за удължаване на войните ...да , да ама не  ,тази сутрин войната вече беше в историята и доходите раздадени *pardon*
P.S. Все пак съюзна военна класация гоним ...като обещаете нещо го изпълняваите  
 *beer*
« Последна редакция: Декември 20, 2013, 19:01:39 от no_one » Активен

Nobody is perfect , i am nobody
Страници: 1 ... 9 10 [11]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!