Imperia Online България  
Април 19, 2024, 04:43:21 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Квалификации и световно 2013 - статии, коментари, анализи и интервюта  (Прочетена 39985 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
valhala
Лейтенант
***

Karma: +46/-223
Неактивен Неактивен

Публикации: 234


HARD-DEFENDER


Профил
« Отговор #165 -: Август 03, 2013, 19:00:59 »

Не се сърди Братко ! Пийни едно ! И една мала цура !  Grin
http://youtu.be/Uzn7cP9Rba4
Активен

*Без сетива, няма чувства. Ако се смееш, когато другите се смеят и плачеш, когато другите плачат, тогава трябва да се приготвиш да умреш, когато те умират, и да живееш, когато те живеят.
igorzg
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #166 -: Август 03, 2013, 23:17:37 »

Съжалявам, че сега не съм атакуват Световната купа, аз направих голяма грешка  *crazy* *crazy* Grin Grin
Активен
arebre
Редник
*

Karma: +12/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 39


Профил
« Отговор #167 -: Август 04, 2013, 00:54:51 »


Viktoria89 аз правя коментар върху събития и конкретни постове на даден форумен потребител. Като по-този начин умишлено гледам да не споменавам конкретни имена на играчи, защото със сигурно ще има засегнати. При анализа, като форма на писмен текст, този тип фактология е задължителна и тогава на много няма да им хареса това, което може да излезе из под пръстите ми.
Ще ти отговоря на върпоса. Според мен не станахме първи по следните причини:
- нямахме он в съюза;
- нямахме нужните диаманти за да постигнем тази цел;
- някои от хората гонеха лични цели и амбиции вместо да правят това, което е казано
- много хората не знаеха как да се развиват икономически, а някои като го разбраха пак не го направиха
- играхме против всички. Последната вечер до колкото разбрах са ни помогнали само Карлиньо (хърватин) и портогалците. Всички други са отказали.
- правилата бяха променени отново в полза на нашите противници, като се оставят бъгове, като този със сандъците от храма за да може да се харчат повече диаманти. Динков беше прав без блок не става, една армия не можеш да хванеш. Всичко е он. Екстра+ сандъци и други диамантаджийски правила.



Тва са алабалистики!
Не стана БГ световен 6ампион за6тото
1.За6тото стратегията ви бе6е гола вода.
1,1-Тва дарjене под атака не бе6е нуjно: за6тото по този на4ин попре4ихте на Бразилия да се развие и да се сбие с други отбори!
1,2-Забавихте и собстевеното развитие
2.За6то дадохте взетите замаци по наи лева6кия на4ин.Когато разменихте замака с Румен като нема армия за за6тита моjе6е да се варти известно време.Макар 4е тва с армията е оправдание.
3.Няма6е отбор,няма6е игра...каjи кога има6е някакав план за не6то...някаква цел (освен тапите ви дарjенита под атаки)?
4.Основните игра4и бяха ангаjирани с дарjене под атаки,немаха те самите атаки за грабеjи за бутане на колонии и т.н
5.Когато моjеха да се взимат замаци вие спахте и дарjахте под атака ,когато вси4ки се усетиха и по4наха да палнят замаците вие не само 4е не взехте замации и да ги вартите а и не напалнихте взетите
6.командния центар на кораба (капитана ,помо6тника и навигатора му не бяха готови за тая мисия).....няма смисал да продакjавам да изреjдам при4ини.....

провалихте се от всякаде

дори и няма6 смелост и доблест да каjе6 сгре6ихме .....като котките си по граб не пада6


без блок немоjело да се хванат армии ,аде бе....ти не моjе6 ... Румен как хва6та6е които си поjелае6е ,неговите военни то4ки да не са от ферми и медицини  Grin Grin Grin

Хубави статии пи6е6 но са об6ти приказки ,описва6 някакво твое гре6но виjдане разли4но от реалноста
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #168 -: Август 04, 2013, 10:24:29 »

Тва са алабалистики!
Не стана БГ световен 6ампион за6тото
1.За6тото стратегията ви бе6е гола вода.
1,1-Тва дарjене под атака не бе6е нуjно: за6тото по този на4ин попре4ихте на Бразилия да се развие и да се сбие с други отбори!
1,2-Забавихте и собстевеното развитие
2.За6то дадохте взетите замаци по наи лева6кия на4ин.Когато разменихте замака с Румен като нема армия за за6тита моjе6е да се варти известно време.Макар 4е тва с армията е оправдание.
3.Няма6е отбор,няма6е игра...каjи кога има6е някакав план за не6то...някаква цел (освен тапите ви дарjенита под атаки)?
4.Основните игра4и бяха ангаjирани с дарjене под атаки,немаха те самите атаки за грабеjи за бутане на колонии и т.н
5.Когато моjеха да се взимат замаци вие спахте и дарjахте под атака ,когато вси4ки се усетиха и по4наха да палнят замаците вие не само 4е не взехте замации и да ги вартите а и не напалнихте взетите
6.командния центар на кораба (капитана ,помо6тника и навигатора му не бяха готови за тая мисия).....няма смисал да продакjавам да изреjдам при4ини.....

провалихте се от всякаде

дори и няма6 смелост и доблест да каjе6 сгре6ихме .....като котките си по граб не пада6


без блок немоjело да се хванат армии ,аде бе....ти не моjе6 ... Румен как хва6та6е които си поjелае6е ,неговите военни то4ки да не са от ферми и медицини  Grin Grin Grin

Хубави статии пи6е6 но са об6ти приказки ,описва6 някакво твое гре6но виjдане разли4но от реалноста

аребре кой си ти? няма ли да се легитимираш най-накрая? казваш, че си играл на световното, тогава кажи с кой акаунт? Не спираш да хулиш отбора за решения взети неиндивидуално от един или друг, който е играл на световното, виждам, че изказваш сериозна позиция за нещата. Колко обявления написа за да си заявиш позицията, мнението и т.н.? Аз не съм видял нито едно, а ги четях всичките.
Я кажи сега ти колко бразилеца държа от самото начало до края под атака? Аз мога да ти кажа 0.
Колко балисти направи? колкото и да са пак са по-малко от мен...
Колко нето дигна? не си прави труда да отговаряш пак е по-малко от моето?
С колко диаманта игра? предполагам са повече отколкото аз...

Защо не отговориш на тези въпроси? Не можеш, няма как защото си поредния ХЕЙТЪР, който само може да плюе, необосновано. На анонимници не съм длъжен да отговарям Wink

Я да видим може пък да отговориш на тези върпоси...
Защо даваш такива категорични мнения, че сме сбъркали, след като не беше част от отбора?
От къде си толкова сигурен, че сме правили грешка след грешка, след като ти не си бил поставен в нашата ситуация?

Да беше играл на световното, да беше станал лидер и да ни поведеш към успеха, дотогава си само безгласна плюеща буква, която се опитва да опетни труда на хората играли на това световно и се опитвали да направят нещо.

Хубави статии пи6е6 но са об6ти приказки ,описва6 някакво твое гре6но виjдане разли4но от реалноста
Моето "грешно" виждане никой от отбора не го е успорил, от където ти не си част Wink Когато станеш част от Бг отбора тогава ще имаш право на клевети, хули и всякакви неверни мнения и твърдения, които изказваш в момента.
Активен

HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #169 -: Август 04, 2013, 12:18:58 »

Е как кой е. 99% е Победител,1% е някой ,който се прави на него .
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #170 -: Август 04, 2013, 14:49:44 »

Цитат
Тва са алабалистики!

 Grin Grin Grin Думата "алабалистики" Къне те издаде кой си. Grin Тя е типична за твоя словоред и фраза. Извинявай.
« Последна редакция: Август 04, 2013, 14:51:24 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #171 -: Август 04, 2013, 18:12:05 »

Grin Grin Grin Думата "алабалистики" Къне те издаде кой си. Grin Тя е типична за твоя словоред и фраза. Извинявай.
Не само тя.Разделените думи.Бързане да каже всичко,макар и не подредено,знаци,букви и разбира се тонът,а да не забравяме и любимото му-да пусне израз,който да се движи-ОЦВЕТЕН   Grin
п.п. Дали е прав-оправяйте се Wink
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
dayoff
Редник
*

Karma: +12/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #172 -: Август 04, 2013, 18:21:52 »

Grin Grin Grin Думата "алабалистики" Къне те издаде кой си. Grin Тя е типична за твоя словоред и фраза. Извинявай.

Кънчо, винаги съм твърдял, че ти си бог!  Grin

Четох по-горе какви грешки сме правили и как държането под атака било глупост...
Факт е че под атака няма развитие. Гледах по дни предаването на ИО за световното в Ютуб... Бразилия на 3ти ден бяха първи по нето, сложихме ги под атака - не бяха... Румъния след тях беше първа по нето, сложихме ги под атака и вече не бяха...
За тази версия на световното извода е, че под атака трябва да се държат всички! Държиш под атака един противник 2 дни и го разкостваш.. и ги въртиш до края.. само един под атака е грешно да се държи защото другите дърпат за твоя и негова сметка. 


Колкото до бразилците - щеше да е голяма красота класирането им. 15 акаунта с по мин. 100 милиона нето... направо мечтата и гордостта на ИО екипа Grin
Надявам се версия 6 на която ще се играе следващото световно да игнорира държането под атака за да може де се отварят на екстра + сандъци и под атака официално!... а не с нек'ви бъгове през разни храмове на колонии...
С удоволствие чакам да проследя световното 2014. Дано пак има студио "шампионска лига" след всеки ден с анализи и коментари от Крум! ... по ИО ТВ  Grin [:-}
« Последна редакция: Август 05, 2013, 00:04:08 от dayoff » Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #173 -: Август 04, 2013, 22:45:33 »

 Grin Grin
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
arebre
Редник
*

Karma: +12/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 39


Профил
« Отговор #174 -: Август 06, 2013, 01:10:35 »


Да беше играл на световното, да беше станал лидер и да ни поведеш към успеха, дотогава си само безгласна плюеща буква, която се опитва да опетни труда на хората играли на това световно и се опитвали да направят нещо.
Моето "грешно" виждане никой от отбора не го е успорил, от където ти не си част Wink Когато станеш част от Бг отбора тогава ще имаш право на клевети, хули и всякакви неверни мнения и твърдения, които изказваш в момента.
Кара6 ме да се повтарям... казах ве4е ,играх на световното не с ли4но мое ацц а помагах на приятел.
Темата е сас заглавие :"Квалификации и световно 2013 - статии, коментари, анализи и интервюта"

Аз Анонимко Пла6ипутарников с кев обсаjдам провала Vи.Ти многознаико не си длаjен да ми отговаря6.
На предните издания пак вси4ки останали имаха пове4е дяманти от вас но ги побeдихте за6тото е имало стратегия и организация!Тая година се осрахте за6тото стратегия нямахте ,организацията ви бе6е нулева!Оправдавате се с багове и про4ия.Тарсите под вола телета -там няма такива ,хората излязохa по големи стратези от вас ,дори не го презнавате... изнасилиха ви и сеa ревете като вдовици и се обеснявате колко сте добри е да ама нестава така.Маjете се изправят с гордо вдигната глава и казват по добри бяха от нас победиха ни!!!!! не ревят и не се оправдават, това го правят друг вид хора!!!
Активен
arebre
Редник
*

Karma: +12/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 39


Профил
« Отговор #175 -: Август 06, 2013, 01:21:17 »

Е как кой е. 99% е Победител,1% е някой ,който се прави на него .
Grin Grin Grin Думата "алабалистики" Къне те издаде кой си. Grin Тя е типична за твоя словоред и фраза. Извинявай.
Кънчо, винаги съм твърдял, че ти си бог!  Grin

HSinclair ,Галахад i dayoff, 6те Ви разо4аровам.Спецялно за вас 6те се представя отново казвам се Иван а вие моjе да ме мислите и за господ ако искате.
Да неграмотен сам ,правя доста гре6ки като пи6а ,де от кирилизатора, де от незнание ,де от факта 4е доста години не сам в БГ ,но все тая неграмотен сам си и не се срамувам!
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #176 -: Август 06, 2013, 07:48:38 »

Ок де Къне, не твърдя че си ти. Може и да си Иван. Както кажеш, не споря. Но кажи на кой национал помага на това световно? Wink
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
saison
Гост
« Отговор #177 -: Септември 06, 2013, 22:44:59 »

Здравейте и от мен-Кънчо,аз играх на световното с акаунт Gloria и помагах Виктория която игра с акаунт no_angel,и тя съответно помага на мен за акаунта.До сега нямах възможност да изкажа мнение поради многобройните ми пътувания из Европа и най вече липса на време ,но макар и късно ето и моето мнение за провелия се турнир.
Аз основно играх през ноща а сменичката ми през деня.В отбора имаше доста хора които нямаха ОН,други пък бяха претоварени да наглеждат тия без он.Тая стратегия с държенето под атака аз лично не я одобрявам,за мен това е голяма грешка.До като се държи един отбор под атака другите дърпат на пред и т.н.Основното ядро на отбора бяха изцяло заети да пускат атаки от маса акаунти ,да даржат кой ли не под атака а нямаха нито свободни атаки за битки,за грабежи,за пожари,нито време да следят някой и т.н и т.н.Да имаше бъг с отваряне на армиите заради който загубихме и войната но след като отворих темата и Боби преди това докладвал го отсраниха...В отбора имаше много опитни и добри играчи,но някак все едно не бяха там и някак стояха безучастни...  Далеко съм от тая мисъл да обвинявам някой както прави Галин,в случая мен че сме вдигали чудеса и viktoriq89 че си разбивал армията да стане маршал...и админите че това за балистите било бъг...е то това си го имаше и предните две световни само че през тях Бг беше сила и командваше парада -имаше организация и всички се съобразяваха с нас ,докато това световно бяхме мекерета на Хърватите Grin Grin Grin Когато те откриха топлата вода и напалниха замаците с балисти на всички стана ясно за какво иде реч,на всички конферентни които са се провели и съм пресъствах през нощите прекарани повтарях ... цитирам се ''колкото повече чакаме става по лошо да взимаме замаци и да ги пълним,после нема да можем да вземем ,всички ще се окопаят'' и т.н и т.н а от среща ми се отговаряше ''нали знаеш как става 4 ками по 500к и готово'' или другата песен ''няма злато'' Да не прозвочи лошо но мисля че ако не бях настоявал да взимаме замаците можеби нямаше да имаме по едно време  три замака от които двата ни взеха по един и същи левашки начин..Сами сме си винони .. аз лично не бях много пълноценен за отбора поради липса на време и нямам право да обвинявам играчи които хвърлиха много нерви и  отделиха време... ...просто и ясно е провалисе БГ отбора,не търсете под вола телета и да обвинявате само админите че било бъг,а когато използвахте други бъгове които не докладвате не ревяхте за тях ....В залючение ще кажа че не съжелявам че спрях да играя седмица преди другите и че това световно беше :
Много слабо световно,никаква дипломация,никаква стратегия,никаква организация.
« Последна редакция: Септември 06, 2013, 22:59:43 от saison » Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #178 -: Октомври 21, 2013, 18:16:58 »

Далеко съм от тая мисъл да обвинявам някой както прави Галин,в случая мен че сме вдигали чудеса и viktoriq89 че си разбивал армията да стане маршал...
Къде точно Галин сипе обвинения по вас?
Активен

Страници: 1 ... 10 11 [12]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!