Imperia Online България  
Април 24, 2024, 16:41:25 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Проблем с празничната защита  (Прочетена 2375 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
bagera2003
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Профил
« -: Май 04, 2013, 10:30:48 »

Здравейте.

Активирана ми е празничната защита до 07.05 и въпреки това тази нощ са ме нападнали два пъти в столицата. Как е възможно това? Акаунт "Kim_Chen-Un".

Поздрави
« Последна редакция: Май 04, 2013, 10:32:23 от bagera2003 » Активен
PandaTeddyBear
Гост
« Отговор #1 -: Май 05, 2013, 20:30:40 »

Здравейте.

Активирана ми е празничната защита до 07.05 и въпреки това тази нощ са ме нападнали два пъти в столицата. Как е възможно това? Акаунт "Kim_Chen-Un".

Поздрави

защитата не се активира * Автоматично * на 2 май , а трябва да отидеш в премиум и екстри и от там да я активираш. ( ръчно )

Сигурно това е проблема.
Но ако ти си я активирал ръчно, без да си мислил че се активира автоматично, тогава не мога да ти помогна.

edit :  Доста мой приятели са били разграбвани така, мислейки че защитата се активира автоматично.
Активен
bagera2003
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Профил
« Отговор #2 -: Май 06, 2013, 19:42:42 »

Първо, благодаря за отговора. Сигурен съм, че активирах защитата ръчно от въпросното меню "Екстри" няколко минути след като беше възможно (предполагам от "Империяонлайн" имат "лог" за това, биха могли да сверят бързо). Знакът означаващ, че защитата е активирана, (който се повява пред ника на играч в класирането) също беше налице. Другото странно нещо беше, че играчът, който ме удари два пъти един след друг, също имаше активирана защита (въпросният знак в класирането показваше това) и освен това беше с три провки освен столицата, а два дни по-късно вече се беше "заградил", а до колкото знам при активираната защита не може дори да се анексира или напада съседна провинция. Доста обезпокоителни неща като цяло.  Sad
Активен
PandaTeddyBear
Гост
« Отговор #3 -: Май 06, 2013, 21:00:24 »

доста странен проблем имаш тогава.
Те вече срършиха вече празниците и е късно да ти помогнат , защото тя защитата утре свършва.
Освен да въстановят изгубените ти ресурси от атаката по време на защита, и армия, ама не вярвам много  *hmm*
Активен
bagera2003
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Профил
« Отговор #4 -: Май 06, 2013, 22:40:53 »

Освен точките и армията (не са особено много и двете) не виждам смисъл от друго връщане, ако ще ме компенсират. Smiley Но нека тези, които решават се завърнат от отпуск, пък тогава да се види. Определено е доста неприятно, когато трябва да се чака толкова време, но е разбираемо, като се има предвид дългата отпуска. Smiley Другото е дали ще стане ясно, какво е станало, тоест как е успял да ме удари и ако разберат, дали ще има наказание за него, в случай че е "нарушил "закона". Smiley
Активен
boginja
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 3



Профил
« Отговор #5 -: Май 07, 2013, 12:42:44 »

Здравей, и аз писах на модератор за същия проблем.Активирах защитата си ръчно веднага щом беше налична,но ме атакуваха два пъти,и си ме шпионираха без проблем през цялото време.Загубих почти цялата си армия , както и ресурс но той не мие толкова важен.Дано поне ми възстановят войската пак ще е нещо.На мен на момента ми направиха проверка и казаха че ще се разреши проблема ,но до сега нищо не е направено.Надявам се сега след почивката да се направи нещо по въпроса.
Активен
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #6 -: Май 07, 2013, 12:56:27 »

Aко проблемът наистина е от този свят, версия 4, май си има съвсем друго обяснение.. И не е бъг.
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
bagera2003
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Профил
« Отговор #7 -: Май 07, 2013, 13:47:41 »

Всъщност да не би да съм объркал темата - гледам има две теми за докладване на проблеми за БГ-14 - една в "ИО - Ера на завоеванията" и една в "Класически и версия 4 светове" - аз за първи път от три години играя сериозно и преди си беше доста по-лесно да се ориентираш като имаше само 8 свята и една скорост.  *xxx*  *xxx*  *hihi*
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!