Imperia Online България  
Март 29, 2024, 08:34:21 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Предложение относно колониите  (Прочетена 5039 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Svilena__A
Сержант
**

Karma: +12/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 61


Профил
« Отговор #15 -: Март 26, 2013, 00:04:38 »

 " Няма честна игра щом са намесени пари , имайте го в предвид . Кой плаща заплатите на хората които се грижат за играта - тези които играят с диаманти . Съответно не е изключено да се с привилегии . "

ОК, ако е така тогава да си кажат, че колкото повече диаманти си поръчваш, толкова повече привилегии ти се полагат в играта, съответно можеш да се лигавиш и да заобикаляш правилата, понеже получаваш отношение като към благодетел. Всички останали, които не плащат за диаманти, в качеството си на НЕ клиенти нямат право на претенции. Така всеки ще си направи сметката " за кой гьол е" в тази игра и съответно избора дали да остане в нея или не, понеже написаното от теб оставя такова усещане.
А относно атакуването на колонии от акаунти на малко точки, ами да отпада автоматично обхвата, когато някой такъв дребосък реши да се прави на бабаит и пусне атака, да видим как ще му е като го връхлети играч на 10М. точки например, а той е на 100К. Колонията че няма да си върнеш е така, всеки го има предвид този риск, когато я строи, защото може да ти я събори и някой по-голям от теб, но поне човек да има възможност да направи нещо. Wink С този в обхват нещата са ясни днес той ще бутне твоята, защото ти я не си на линия, я е далечна и късно си видял атаката, не може армията ти да стигне навреме, я този който може да прати подкрепление е без армия в момента или го няма на линия, но утре ти също ще можеш да му направиш играта " весела ", а на някой мишок какво да му направиш, като самата игра ти вързва ръцете. Wink
Относно играта винаги съм твърдяла, че като идея е добре замислена, далеч още преди да погледна от интерес видео визитката на екипа им в jobs.bg, запознавайки се макар и задочно със създателите и доста млади хора работещи там, но в играта има и доста неизчистени неща, върху които трябва да поработят, ако държат на продукта, който са създали, а това с отлагане или замитане на проблемите не се постига.  Smiley
« Последна редакция: Март 26, 2013, 00:06:45 от Svilena__A » Активен
ivmart
Лейтенант
***

Karma: +11/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 210



Профил
« Отговор #16 -: Март 26, 2013, 00:11:12 »

Дали остава месец или два до края на ерата е без значение , ти не си се погрижил за колонийката си както спомена дамата и изброи причините поради които не можеш да я защитиш . Преди доста време искахме да се направи така че да се виждат само играчите които са ти в обхват и да можеш да дебатираш само с тях дори и във война . Отказаха ни поради неизвестни причини и е ясно че това нещо няма да се промени честно или не .
До колкото това кой колко влага и кой колко не влага в България нещата стават така , мисля че това всеки го знае .
Активен

Не го превръщайте в начин на живот :Д
Precakaniq
Сержант
**

Karma: +6/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 68


Профил
« Отговор #17 -: Март 27, 2013, 21:57:22 »

Избягахте доста от контекстна на предложението ... кой колко диаманта наливал.

 *xxx* *xxx* *xxx* *xxx* *xxx*
Активен
ivmart
Лейтенант
***

Karma: +11/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 210



Профил
« Отговор #18 -: Март 27, 2013, 22:59:19 »

С удоволствие губя доблестта за да го пребия
Активен

Не го превръщайте в начин на живот :Д
luci
Луцифер
Капитан
****

Karma: +18/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 262



Профил
« Отговор #19 -: Май 12, 2013, 16:15:57 »

Аз само едно не мога да разбера значи правите колонията далеч ,където няма никаква империя и нали някакъв трябва да  те напада и олеле ужас аз съм 1м нетни и некъв 50к ме напада се едно можеш да дадеш милиони рес за колонията но що се отнася до малко войска достатъчна да спре някакво пишлеме 50к примерно . Отделете такава войска пък ако дойде големия чичко ,който е наел слабака и не можеш да го спреш излиза че и да сложат това правило ти пак няма да си я опазиш тази колония и то тогава какъв е смисъла? Виж ако можеш да си я опазиш тогава какво те бърка дали 50к нетни или 500к нетни те атакуват?
Активен

Умният се учи да знае,Мъдрият да може ,само на глупака всичко му е ясно .
KingMihaylov
Лейтенант
***

Karma: +16/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #20 -: Октомври 05, 2013, 14:28:04 »

Защо трябва да идва големия чичко Grin Grin Grin - а и 50 к армия са нищо
Активен

Редовен играч - 6 пъти
fanta1
Сержант
**

Karma: +2/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 92


Профил
« Отговор #21 -: Ноември 05, 2013, 15:24:28 »

Май май никой не схвана идеята. Повече от ясно е, че оня на 50к не може да ми събори колонията. Е да де ама оня на 30м може. Еми айде по логиката да махнем атакуването в обхват. Защо при атаки към империята важи, а към колонията не. Колонията не е ли част от империята? А темата за скриптовете за колонии ще я оставя настрана.
Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!