Imperia Online България  
Март 29, 2024, 01:43:19 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Предложение относно колониите  (Прочетена 5038 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Precakaniq
Сержант
**

Karma: +6/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 68


Профил
« -: Март 24, 2013, 14:33:19 »

Няколко предложения имам, към админите относно колониите.
1-во Да се премахне "разтоварването" на изпратените подкрепления. Защото къде 2 минути къде 3 ... къде повече.
2-ро След като строиш в колония да кажем крепост 7 и някой мине и ти опука 2-3 нива на крепоста, а ти си пуснал 7-цата, не да чакаш да стане тя и след тва да почваш пак да вдигаш крепоста. Пример вчера имах атаки към колонията, бях пуснал 7-ца да се прави и ми бутнаха 2 нива на крепоста и трябваше да чакам да стане 7-цата ( която всъшност, ще стане 5-ца )  за да си пусна отново няколко нива. Дава ми че мога да строя 8 крепост.
3-то Премахване на правилото да може всеки да атакува колонията независимо от обхвата. Примери колкото искаш от мулти акаунти, братя сестри или някой малък играч на който са обещали че ако бута противникови колонии, ще го вземат накрая на ерата в съюза им и ще стане медалист  *hihi*
Това правило може поне да го направите в обхват по 4 да речем. Щото писва некви на по 50-60к нетни точки мулти акаунт или редовен играч да тормози колониалните владения.
Активен
ivmart
Лейтенант
***

Karma: +11/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 210



Профил
« Отговор #1 -: Март 24, 2013, 19:41:21 »

Нелогични искания според мен . Това че някой ти бута крепостта значи има възможност а ти нямаш възможността да я опазиш . Това че ти си колониален владетел не те прави с нищо по различен от нормален играч . Правилата са такива .
Активен

Не го превръщайте в начин на живот :Д
W51aHBFu
Лейтенант
***

Karma: +12/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 110


Профил
« Отговор #2 -: Март 24, 2013, 20:10:19 »

За крепоста и обхвата съм съгласен . Преди имах 4 колонии от тях 3 бяха разрушени не може да влагаш толкова много ресурс и накрая губиш всичко .  И губиш щастие ако колонията ти е на далеч .  Ние искаме колоните да са надалеч , но да не се губи щастие.
« Последна редакция: Март 24, 2013, 20:17:56 от W51aHBFu » Активен
ivmart
Лейтенант
***

Karma: +11/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 210



Профил
« Отговор #3 -: Март 24, 2013, 20:18:31 »

Не мисля че след като похарчиш ресурса за въпросната колония тя няма да си го изплати , до колкото разбирам от всичко най много ви притеснява ресурса който харчите . Ако се сложи обхват за това кой може да напада колониите тогава няма равноправие между играчите . На въпросните атакуващи съответно им се налагат санкции според правилата . По тази логика да не могат да се атакуват играчи които не извън 2 обхват .
Активен

Не го превръщайте в начин на живот :Д
W51aHBFu
Лейтенант
***

Karma: +12/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 110


Профил
« Отговор #4 -: Март 24, 2013, 20:22:00 »

и какво ще се върне от разрушената колония Huh? нищо само населението . Всички знаем , че ако колонията е на близо някой ще изпрати нападение няколко пъти крепоста пада и колонията е разрушена. Тези правила за крепостите в колониите и обхвата не са добри                       
« Последна редакция: Март 24, 2013, 20:26:07 от W51aHBFu » Активен
KingMihaylov
Лейтенант
***

Karma: +16/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #5 -: Март 25, 2013, 12:15:17 »

 А защо пък армия в колония,харчи повече отколкото армия на мисия  Grin Grin Grin Grin . Поредното недомислие.Значи като си разквартирувал нейде армията,харчи повече отколкото ако я пратиш по пътищата.
Активен

Редовен играч - 6 пъти
Svilena__A
Сержант
**

Karma: +12/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 61


Профил
« Отговор #6 -: Март 25, 2013, 15:19:34 »

Нелогични искания според мен . Правилата са такива .
Нелогични щяха да са, ако в тази игра имаше все пак някаква мярка за fair play, когато такава няма и се злоупотребява по всякакви начини от играчи с мания за величие ползващи интриги и насъскване на разни мишки, на които се обещават хубави работи, значи правилата могат да се променят спрямо реалните условия. Така че не би било зле админите да помислят за някаква промяна, която ще ограничи по някакъв начин атаките към колонии от малки акаунти, дали мултита, дали реални, но второразредни играчи, които дават мило и драго да ги вземат някъде, че да се видят и те с медалче.
Иначе играта придобива състезателен характер не в частта кой е добър в техниката, а в частта кой е най-платежоспособния злобар с много свободно време. Wink
Активен
Precakaniq
Сержант
**

Karma: +6/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 68


Профил
« Отговор #7 -: Март 25, 2013, 19:06:57 »

Все пак знам, че нито едно от нещата които предложих няма да се приемат  Smiley
Все пак трябва да се прегледат ... не може някой на 50-60к нето да ти бута колония и да играе само за тва, че ще го вземат някъде си след време.
Кво печели той да ти мулне колонията !?
Трябва да има обхват !
Активен
Precakaniq
Сержант
**

Karma: +6/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 68


Профил
« Отговор #8 -: Март 25, 2013, 19:09:50 »

Не мисля че след като похарчиш ресурса за въпросната колония тя няма да си го изплати , до колкото разбирам от всичко най много ви притеснява ресурса който харчите . Ако се сложи обхват за това кой може да напада колониите тогава няма равноправие между играчите . На въпросните атакуващи съответно им се налагат санкции според правилата . По тази логика да не могат да се атакуват играчи които не извън 2 обхват .


Равноправие ли !? Аз като съм колонизирал той кво е правил !?
Мултита да ми бутат колонйии да не съм съгласен ... да бутат, ако може да ги вземат ... ама не моогат . 4
Активен
Precakaniq
Сержант
**

Karma: +6/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 68


Профил
« Отговор #9 -: Март 25, 2013, 19:12:59 »

Аз не рева че ми бутат колония ... бутат една, аз ще направя две. Равноправие каза някой ... за тва говоря че трябва да има обхват
Активен
W51aHBFu
Лейтенант
***

Karma: +12/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 110


Профил
« Отговор #10 -: Март 25, 2013, 19:35:30 »

        Добре да си представим , че някои с 20м точки изпраща нападение към мен аз имам само 9м е кои ще победи Huh?? мн ясно , че този с 20м казвам , че правилото за обхвата не е добро .
« Последна редакция: Април 05, 2013, 14:23:38 от W51aHBFu » Активен
ivmart
Лейтенант
***

Karma: +11/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 210



Профил
« Отговор #11 -: Март 25, 2013, 23:15:23 »

Нелогични щяха да са, ако в тази игра имаше все пак някаква мярка за fair play, когато такава няма и се злоупотребява по всякакви начини от играчи с мания за величие ползващи интриги и насъскване на разни мишки, на които се обещават хубави работи, значи правилата могат да се променят спрямо реалните условия. Така че не би било зле админите да помислят за някаква промяна, която ще ограничи по някакъв начин атаките към колонии от малки акаунти, дали мултита, дали реални, но второразредни играчи, които дават мило и драго да ги вземат някъде, че да се видят и те с медалче.
Иначе играта придобива състезателен характер не в частта кой е добър в техниката, а в частта кой е най-платежоспособния злобар с много свободно време. Wink
Няма честна игра щом са намесени пари , имайте го в предвид . Кой плаща заплатите на хората които се грижат за играта - тези които играят с диаманти . Съответно не е изключено да се с привилегии . За платежоспособният злобар си права .
На колегата който по нагоре писа във  форумът за малките играчи на които им се обещават някакви огризки само и само да ти бутнат колонията така е няма спор всеки страда от тях , а те си вземат медал - голямата им гордост . Ако някой следи по внимателно какво става във световете всеки ще играе с един акаунт и няма да го има проблема който коментираме . Иначе дали някой който ви е извън обхват ще ви събори колонията е въпрос на късмет , който си прави колония да се грижи за нея . Мога - следователно го правя .
Активен

Не го превръщайте в начин на живот :Д
Precakaniq
Сержант
**

Karma: +6/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 68


Профил
« Отговор #12 -: Март 25, 2013, 23:20:24 »

Друг е въпроса че аз посрещах атаките ... а разтоварването беше 3 минути !!!!
Колега метна подкрепление ... ама разтоварване 3 минути, не е ли малко много!? *scratch*
Активен
ivmart
Лейтенант
***

Karma: +11/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 210



Профил
« Отговор #13 -: Март 25, 2013, 23:23:12 »

При правилно пресмятане и следене на твоят съюз е нормално да знаят кога пристигат армиите и да се изчисли кога да се атакува и къде . Тези три минути ще се коментират доста . Вярно ощетеният си ти с това че си загубил една битка , но го погледни от другата страна ,на линия си и му наблюдаваш атаката посрещни го у тях като се върне . Око за око Wink
Активен

Не го превръщайте в начин на живот :Д
Precakaniq
Сержант
**

Karma: +6/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 68


Профил
« Отговор #14 -: Март 25, 2013, 23:27:59 »

той е на 50к нето ........ кво око за око при положение че остава да кажем 1 месец до рестарта !? Няма кой да го бие ... или ще загуби 200 добест за атакуване извън обхват, а за колония няма проблем ..... нещо аз не мога да хвана смисъла ...
атакуваш извън обхват някой губиш яко доблест .... трошиш колония, няма значение дали си на 5 или 10к нето
Активен
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!