Imperia Online България  
Март 28, 2024, 17:03:19 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Проблем със златото  (Прочетена 4030 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
qmxnmz
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 9


Профил
« Отговор #15 -: Март 18, 2013, 20:40:03 »

Трябва ни снимка , която да направиш като задържиш скрола на мишката върху златото.

Ами те са 2 снимки на втората, курсора на мишката е върху златото и излиза едно балонче, за него ли питаш.
Активен
.vess.
Лейтенант
***

Karma: +29/-96
Неактивен Неактивен

Публикации: 200



Профил
« Отговор #16 -: Март 18, 2013, 21:25:33 »


Последния път, когато ми се случи преди 3-4 дена имах около 400 000 до днеска падаше до -290 000 и сега гледам се покачва на -280 000. На какво се дължи това?
В момента ти е по-висок дохода от разходите, но не се знае за целия период за който говриш дали е било така.
Може да си публикувал оферта и да ти е минало на минус или да си пуснал мисия , от която си се върнал без злато. Нормално е в тези случаи да излезеш на минус... Реално погледното дохода ти е около 3к на часа, тъй че е нормално да си с отрицателно злато все още. Просто продай нещо, за да заличиш минуса и ще почне да ти се трупа злато.
Но така може да си правим предполажения до безкрай. Напиши  в кои светове е проблема и с кои акаунти , за да може някой с права да направи проверка.
Активен
barbaron
Лейтенант
***

Karma: +9/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Профил
« Отговор #17 -: Март 18, 2013, 21:33:16 »

ами момчето има малко над 9к леки имперски войничета...всички отвън...няма да споменавам колко рес има и ниво крепост....ама ако не поизчисти малко този ресурс,просто ще остане без него.приеми го за приятелски съвет Smiley
Активен
qmxnmz
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 9


Профил
« Отговор #18 -: Март 18, 2013, 21:48:01 »

В момента ти е по-висок дохода от разходите, но не се знае за целия период за който говриш дали е било така.
Може да си публикувал оферта и да ти е минало на минус или да си пуснал мисия , от която си се върнал без злато. Нормално е в тези случаи да излезеш на минус... Реално погледното дохода ти е около 3к на часа, тъй че е нормално да си с отрицателно злато все още. Просто продай нещо, за да заличиш минуса и ще почне да ти се трупа злато.
Но така може да си правим предполажения до безкрай. Напиши  в кои светове е проблема и с кои акаунти , за да може някой с права да направи проверка.

Проблема за първи път ми се появи в Bulgarian 13 после в 140 mega blitz и сега в този свят 53 blitz.Никакви оферти не съм публикувал, нито заеми съм теглил,нямам и колонии и армията ми е малко, а и само този ми е акаунта, друг нямам.Изобщо не е нормално от около 400 000 злато и успешни мисии,златото ми да тръгне назад.
Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!