Imperia Online България  
Март 29, 2024, 01:31:25 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: лоялност  (Прочетена 2832 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
neznainiqt_voin
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« -: Април 05, 2013, 19:20:44 »

33 ден съм в HardCore  станах ветеран а не ми дава  бонус от лоялност 3  стоя си на 2 ниво.всичките от моят съюз нямат тоя проблем като мен.Коригирайте го ако не ви е проблем ника ми е същият .
Активен
banshi
Майор
*****

Karma: +48/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 526



Профил
« Отговор #1 -: Април 05, 2013, 22:15:03 »

33 ден съм в HardCore  станах ветеран а не ми дава  бонус от лоялност 3  стоя си на 2 ниво.всичките от моят съюз нямат тоя проблем като мен.Коригирайте го ако не ви е проблем ника ми е същият .


    От 1-ви до 30-тия ден - 50% индивидуалния базов бонус (ако се ползва такъв) и Бонус Щастие +1 за цялата Империя на всички Младши Лидери и Офицери.
    От 31-ви до 120-ти ден - 100% индивидуалния базов бонус, Бонус Щастие +5 за Лидери и Офицери и +2 за обикновени членове.
    От 121-вия ден до края на Ерата - 150% индивидуалния базов бонус и Бонус Щастие +10 само за членовете на Лидерското и Офицерското Крило с такъв статус.

ако си редови член а май си такъв по нагоре няма да мръднеш достигнал си максимума
Активен

Цитат
Oton
Community Manager
Вие не сте ни клиенти, това е безплатна игра, която играете по избор.
Според Общите правила, с които сте се съгласили, когато сте се регистрирали в играта, не можете да имате каквито и да е претенции към нас, именно защото играта, която играете, е безплатна. Дали ще дадете пари за нея или няма да дадете - изборът е Ваш
banshi
Майор
*****

Karma: +48/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 526



Профил
« Отговор #2 -: Април 05, 2013, 22:16:48 »

Цитат
Лоялността се разпределя в 3 етапа:

    От 1-вия до 30-тия ден в Съюза - редовите членове са Новобранци, а тези от Лидерското или Офицерското Крило, съответно, Младши Лидер или Младши Офицер.
    От 31-вия до 120-тия ден в Съюза - редовите членове са Ветерани, а тези от Лидерското или Офицерското Крило, съответно, Лидер или Офицер.
    От 121-вия до края на Ерата - съюзниците от Лидерското или Офицерското Крило са, съответно Старши Лидер или Старши Офицер, а за редовите членове няма промяна в Статуса на Лоялност.

Активен

Цитат
Oton
Community Manager
Вие не сте ни клиенти, това е безплатна игра, която играете по избор.
Според Общите правила, с които сте се съгласили, когато сте се регистрирали в играта, не можете да имате каквито и да е претенции към нас, именно защото играта, която играете, е безплатна. Дали ще дадете пари за нея или няма да дадете - изборът е Ваш
neznainiqt_voin
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« Отговор #3 -: Април 08, 2013, 20:46:42 »

това е точно така както го пишете. на старндартен свят ветеран се става на 120 дена на по 2 за 60 дена на моят свят по 4 за 30 дена Smiley някой не си е чел домашното.
samuil88 --->35 дена ветеран   
LordKachakoff --->32 дена ветеран
jiviti -->32 дена ветеран
theone1 -->34 дена ветеран
да не ги изброявам всичките всички си имат 3-та лоялност аз нямам  вместо да ми обяснявате влезте при мен и вижте.
« Последна редакция: Април 08, 2013, 20:49:00 от neznainiqt_voin » Активен
banshi
Майор
*****

Karma: +48/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 526



Профил
« Отговор #4 -: Април 08, 2013, 21:26:42 »

33 ден съм в HardCore  станах ветеран а не ми дава  бонус от лоялност 3  стоя си на 2 ниво.всичките от моят съюз нямат тоя проблем като мен.Коригирайте го ако не ви е проблем ника ми е същият .

простия редник няма превилегиите на командирското звено достигнал си максимума сам казваш "33 ден станах ветеран" ама допълнителения бонус щастие няма да ти се промени  

От 121-вия до края на Ерата - съюзниците от Лидерското или Офицерското Крило са, съответно Старши Лидер или Старши Офицер, а за редовите членове няма промяна в Статуса на Лоялност.
« Последна редакция: Април 08, 2013, 21:28:13 от banshi » Активен

Цитат
Oton
Community Manager
Вие не сте ни клиенти, това е безплатна игра, която играете по избор.
Според Общите правила, с които сте се съгласили, когато сте се регистрирали в играта, не можете да имате каквито и да е претенции към нас, именно защото играта, която играете, е безплатна. Дали ще дадете пари за нея или няма да дадете - изборът е Ваш
neznainiqt_voin
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« Отговор #5 -: Април 08, 2013, 21:42:16 »

От Статус на лоялност   +2 щастие
това ми дава  що ме карате да се държа груб  влез и погледни вместо да се обяснявате в любов като казвам че има проблем има от 10  години играя
http://prntscr.com/zryfy
« Последна редакция: Април 08, 2013, 21:48:04 от neznainiqt_voin » Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #6 -: Април 08, 2013, 22:05:57 »

От Статус на лоялност   +2 щастие


От 1-ви до 30-тия ден - 50% индивидуалния базов бонус (ако се ползва такъв) и Бонус Щастие +1 за цялата Империя на всички Младши Лидери и Офицери.
   
 От 31-ви до 120-ти ден - 100% индивидуалния базов бонус, Бонус Щастие +5 за Лидери и Офицери и +2 за обикновени членове.
   
От 121-вия ден до края на Ерата - 150% индивидуалния базов бонус и Бонус Щастие +10 САМО за членовете на Лидерското и Офицерското Крило с такъв статус
[/b]
Активен

neznainiqt_voin
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« Отговор #7 -: Април 08, 2013, 22:23:36 »

леле много се извинявам за конфузният спор прави сте  изтри цялата побликация да не се излагаме пред чужденците Sad
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!