Imperia Online България  
Април 25, 2024, 08:46:59 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Класация Свят 1, Ера 21  (Прочетена 3449 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
MeaCulpa
Редник
*

Karma: +9/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 10



Профил
« -: Февруари 26, 2013, 14:45:40 »

НЕТНА КЛАСАЦИЯ:





ВОЕННА КЛАСАЦИЯ:





КЛАСАЦИЯ ПО ДОБЛЕСТ:





СЪЮЗНА КЛАСАЦИЯ:





P.S. Класациите са засечени към 9.00 часа на 26.02.2013год.
Активен

Разковничето на стратегията не се крие в това да избереш пътя, който води към победата, а в това да направиш избора си така, че всички пътища да водят към нея... /Чарлз Буковски/
MeaCulpa
Редник
*

Karma: +9/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 10



Профил
« Отговор #1 -: Февруари 26, 2013, 14:52:18 »

РАЗВИТИЕ НА ВОДАЧИТЕ В ОТДЕЛНИТЕ КЛАСАЦИИ:



Военна класация и Класация по доблест: divalimonk





Нетна класация: 6i6arkata

Активен

Разковничето на стратегията не се крие в това да избереш пътя, който води към победата, а в това да направиш избора си така, че всички пътища да водят към нея... /Чарлз Буковски/
MeaCulpa
Редник
*

Karma: +9/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 10



Профил
« Отговор #2 -: Февруари 26, 2013, 14:58:32 »

ТОП 10 НА БИТКИТЕ НА ДЕНЯ ПРЕЗ ЕРА 21, СВЯТ 1 /подредени по нетна стойност/:





























Активен

Разковничето на стратегията не се крие в това да избереш пътя, който води към победата, а в това да направиш избора си така, че всички пътища да водят към нея... /Чарлз Буковски/
MeaCulpa
Редник
*

Karma: +9/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 10



Профил
« Отговор #3 -: Февруари 26, 2013, 15:02:36 »

Така изглеждаше Ера 21 на Свят 1 в Империя онлайн през призмата на няколко класации. Зад тях се крият много безсънни нощи, здрави битки, нови приятелства и още по - нови предателства, усмивки, сълзи и...всичко онова, което го има в реалния свят край нас....

Респект императори
 
*rose*  *rose* *rose*


« Последна редакция: Февруари 26, 2013, 15:06:56 от MeaCulpa » Активен

Разковничето на стратегията не се крие в това да избереш пътя, който води към победата, а в това да направиш избора си така, че всички пътища да водят към нея... /Чарлз Буковски/
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #4 -: Февруари 26, 2013, 16:34:36 »

Страхотна работа Лейди.Благодаря.
Когато шефа на съюза ни Парти Тайм каза,че доминацията ни е пълна,думите му не бяха подплатени с класации,а само с действия.В края на ерата и класациите потвърдиха това.Страхотен шеф,страхотен отбор,жалко,че не воювахме последния месец.Поздравления за Шишо-рекордът по нето бе мн близо.Поздравления за Лейди,само тя игра с 10 провки,макар и с 3 седмици закъснение(Шишо също пусна 10 провка към края,че и 10ниво ЦВ).Поздрави,разбира се за Океан-както винаги,страхотен войн и само някои съмнителни битки в защита на негов конкурент го лишиха от заслужени 1ви места във военната и класацията по доблест.Сори Океан.Г-н Мадман,сигурен съм,че си добър играч,но по този начин нестава,затова и нашия скромен съюз реши да възпроизведе великите думи:Като нещеш мира,на ти секира....и то без битки в защита.
Поздрави за винаги сериозните Кристиан,Гаден,Джибрил-страхотни противници.

За последно:Шефе,ти си егати големеца,без теб сме хал-хабер *beer*
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
tott
Редник
*

Karma: +5/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 33



Профил
« Отговор #5 -: Февруари 26, 2013, 17:03:12 »

Благодарности на ЛЕЙДИ за подробната  информация !
Благодаря на моите  съотборници защото ми помагаха когато имах нужда от тях  !
Багодаря на Thor  за съюза които създаде и малките тънкости които показа Smiley
Това ми бе последната ера в ИО   и за сетен път се убедих ,че модераторите  освен приходите от играта нищо не ги интересува .
Съсипаха една прекрасна игра . *beer*
Активен

КОЛКО ТРУДНО Е ДА СЪТВОРИШ НЕЩО ХУБАВО    А КОЛКО ЛЕСНО Е ДА ГО СЧУПИШ
http://www9a.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/57/2010_11_24/57006116_57011329_1610243
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #6 -: Февруари 26, 2013, 18:23:18 »

Здравейте и от мен.Първо да поздравя победителите в отделните класации.После съюзът ми - големи сте.Да поздравя всички опоненти - без вас няма игра.Специални поздрави за Шишарката за резултата.Ерата бе интересна , особено в началото и до средата.Събраха се хора , на фона на залязващите класики и стана добра игра.Специални поздрави и за Гаден и Крис и Джибрил.Както и за Океан и всички , всички други.Надявам се хората вместо да си заминават , да се връщат.Надявам се и Екипа да отделя поне малко време за базови неща.Дето се казва - надеждата умира последна.Още веднъж благодаря на всички за емоцията.

П/П Ерата свърши.Настана Парти тайм   Tongue *beer* *beer* *beer*

П/П 2 Темата е направена прекрасно.Благодаря за труда. *rose*
« Последна редакция: Февруари 26, 2013, 18:25:12 от Asguard » Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
CrishtiaN
From the Ashes a Fire shall be Woken...
Лейтенант
***

Karma: +128/-100
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


JuDiCaToR


Профил WWW
« Отговор #7 -: Февруари 26, 2013, 22:02:22 »

Честито на победителите по класации.
Шишо страхотна игра, но мисля че малко ти остана да стигнеш на Милен нетото (каба...)
Поздрави специално за дивалимонк , за военната класиция. Специално до Океан, друже съжалявам че те прецаках за военната, но исках да направя битката с дивалимонк, стана ми криво че заради мене изпусна леко първото място, но цяла ера правим финтове с тези армади и някак си неисках да приключа ератата без тези армии да вкусят някоя голяма битка.
Поздрави специално за всички в тази ера, за всички стари муцуни и нови лица.
Една страхотна ера, ера която се наложи както ми беше ларж и както си спях по толкова колкото си искам, изведнъж да се наложи да играя по часовник и да следя за вражески войски.
Няма да изброявам по именно всички, затова ще поздравя всички взели участие през ерата.
Това беше една хубава ера, която ми върна тръпката към играта.

Поздрави и до нови срещи нс 27.02.2013 17:00ч.
 *cocktail*
« Последна редакция: Февруари 27, 2013, 17:08:56 от CrishtiaN » Активен

okean
Лейтенант
***

Karma: +65/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #8 -: Февруари 27, 2013, 19:53:16 »

Привет на *сички !
Първо-бравос на MeaCulpa за прекрасно представената ера,на фона на *бедните* класики,страдащи от известно време насам от внимание на админи и участници,от там и на по-слаби ери в сравнение със силните години >>> прекрасно представяне на ерата!
Поздрави и за победителите в отделните класаций,както и на опонентите им разбира се,
Шишо е луда работа и като си навие на пръста винаги има супер резултат,за малко рекорда да падне.
Лимонката-за военната и за доблестта-вярно,че беше провокиран да го направи,предполагам,че и по принцип ако реши да играе за военна ще е на първите места.Крис,напълно те разбирам за битката -това е тръпката в играта и трябва да се изпита,друг е въпроса ако беше спечелил в защита-нямаше да има машини и не се знае какво щеше да стане...или пък ако небяха се размодирали 2-3 акаунта от висините  ;)Поздрав и за harakiri за доблестта,изпреварих го при някои битки,при други-той мен но се би добре разбира се!
При съюзните войни самата война сама по себеси може да е хубава,напечена,оспорвана... но самата класация от известно време >>> както и сега  Huh?
Така и не ми остана време да поразпитам,подразбера..кои са Партитата,познаваме ли ги от преди,нямах време да следя играта им но от това което видях-много силна ера за тях.
Италианците играят добре(познавам ги от давна)но ако имат време,ако не сбъркат или ако не срещтнат изненадващо добър противник
поздрав и за тях.
Аз - играх си моята игра колкото време имах,който ме познава знае какво ми се пече на Д-то,също така последните 4 дена без малко да се гътна,грипа продължава да ме мори,радвам се че си запазих достойнството,както винаги цъках за военната или по-скоро за битки,колкото се може повече затова и стоях на около 100к.точки за да се виждат повече играчи(не е като хубавите години с много играчи),не ми е на сърце да дигна точки и накрая с 3-5 битки *да им се накефя*Така,че нещо от сорта ,че на високите точки са силни играчи и някой на 250к. щял да ме намачка щот съм никой и съм на 100к. -не върви,ако двамата сме на 200-300к. няма как да се бием освен да се палим или кокошкарската,Аз обаче ако съм на 400к. а той на 250к. пак не значи,че съм по-добър,ще съм по добър АКО ГО ХВАНА и ако го бия!
И на края-класиката е замислена като  прекрасна стратегическа игра и такава трябва да си остане,новите версий още от свят 50 май беше макар и с големи цифри и разни глезотийки >>> НЕ СТРУВАТ за мен ,затова ако играя-оставам тук!
На всички-успешна игра а иначе -ЗДРАВЕ и да успяват за насъщния !  bgflag
Активен

_ABRITUS_ -Древен Български Град
 _P0BeDiTeL_  = pobeditel = INDIRA = samarqnin = neptun = poseidon = predaden = gloriq = KUN4U = DRAZNITEL = ..............

http://www22.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/3/2012_11_9/1164511_1409298_239430
http://www22.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/1/2012_11_30/354670_39542_455046
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!