Imperia Online България  
Март 28, 2024, 21:54:57 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ДО АДМИНИТЕ  (Прочетена 3104 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
lijep7
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« -: Февруари 20, 2013, 20:07:51 »

Интересува ме връзка с ръководството на тази игра искам връска на най високо ниво
НЕ МОЖЕ ДА СЕ ПОДИГРАВАТЕ ПО ПОДОБЕН НАЧИН С ХОРАТА
ХАРЧА НЕ МАЛКО ПАРИ ЗА ВАШАТА ИГРА ЗА ДА ПОСТЪПВАТЕ ПО ПОДОБЕН НАЧИН
ОЧАКВАМ ОТГОВОР ВЕДНАГА ЗАЩОТО ЗА ТАЗИ ПОСТЪПКА ОТ ВАША СТРАНА ЩЕ СТИГНЕМ ДО СЪД!!!!!!!!!!!!
НЯМА КАК ДА СТАНЕ АЗ ДА ХАРЧА ПАРИ И ОГРОМНО ВРЕМЕ И НЯКОЙ ДА МИ ОТНЕМА КАКВОТО И ДА БИЛО БЕЗ НИКАКВИ ОБЯСНЕНИЯ!!!!!
ДА ОТНЕМЕТЕ ЗАМЪК В КРАЯ НА ЕРАТА БЕЗ НИКАКВИ ОБЯСНЕНИЯ ТОВА Е ОГРАБВАНЕ
АКО ИМА НЯКАКВО НАРУШЕНИЕ ОТ МОЯ СТРАНА ОЧАКВАМ ДА БЪДА НЕЗАБАВНО УВЕДОМЕН
И ПОНЕЖЕ СПИРАМ ДА ИГРАЯ ИСКАМ ДА МИ СЕ ВЪРНАТ ВСИЧКИ ОТКРАДНАТИ ПАРИ!!!!!!!!
ОЧАКВАЙТЕ ПОСЕЩЕНИЕ ОТ ВСИЧКИ ИНСТИТУЦИИ КОИТО СЛЕДЯТ ЗА ИЗМАМИ !!!!!!!!!
Активен
chefo123
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #1 -: Февруари 20, 2013, 20:50:45 »

Никой на никого не се подиграва. Ние също сме похарчили не малко пари и сме изгубили много време за играта.
Грешката Ви е че "игралците" от Вашия съюз решиха да разбиват пароли - всичко което са направили неправомерно е върнато обратно.
Жалко за играчите, но беше време да се направи нещо да се спрат безобразията на "игралците".
Вие решавате дали да продължите с тях играта. Едва ли всички не сте били наясно с техните методи на игра.
Ако все още не сте разбрали какво е станало вижте кой е блокиран - той със сигурност знае отговорите на твоите въпроси...
Активен
garincna
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 21



Профил
« Отговор #2 -: Февруари 20, 2013, 21:01:58 »

 Да кажем има нарушение(което не е доказано),защо тогава се връща армията на Scary_movie при битките за Източния замък,а тази на cursed_soldiers не се въстановява при начални параметри преди битките? Не мисля че всички в съюза сме били наясно с това което ще се случи или се случва!? Не може да се ограби труда на останалите 54 човека в продължение на 3месеца!Както не едните се връща армията без загуби при Източния замък,така да се върне и на другите ,защото това предопределя края на ерата в този момент,или и това е съглъсувано с ВЛАСТА!?
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #3 -: Февруари 20, 2013, 21:08:00 »

Aма те след тази битка връщат армията само на едните ли?
Паролата разбита ли е,или просто споделена?
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
garincna
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 21



Профил
« Отговор #4 -: Февруари 20, 2013, 21:10:23 »

Изобщо не знам,сутринта ставам за работа гледам взели сме замъка им,връщам се върнат им!
А за разбита парола изобщо не може да става дума,защото до сега можехме да им разформираме армията,защо да разбиват на бобо паролата,а не на Лидера им-Вибратора?
Активен
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #5 -: Февруари 20, 2013, 21:12:45 »

Няма как да се върне на другите армиите,трябва да има жертви както каза потърпевшия на който ''разбиха'' паролата ........''ЩЕ ВДИГНА ИО НА УРА И ЩЕ МИ ВЪРНАТ ЗАМЪКА'' ето стана на неговото ,човека си дал паса на 1777 човека някой го мрази прави алабала и милият се явява жертва плаче на рамото на баш патроните и им връщат замъка -съдба  Grin Grin Grin Посочват Ламер за виновен защото се криеха като мишки през ерата от него правят фиктивна проверка (някакво съвпадение някога си) и оп жертва има ,наказват го да ама наказанието не осигурява победа на Великия дето ''вдига на УРА ИО'' и за това му връщат замъка с армията и вълка сит и агнето цяло.А за cursed_soldiers ги боли дедовия те са дали малко по малко пари за тоя релам да го .....  *pardon*
Все пак е ИО  *pardon*
Активен

_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #6 -: Февруари 20, 2013, 21:13:39 »

Aма те след тази битка връщат армията само на едните ли?
Паролата разбита ли е,или просто споделена?
Да така е!
Активен

garincna
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 21



Профил
« Отговор #7 -: Февруари 20, 2013, 21:17:46 »

Може и така да е,но тогава няма смисъл да се играе повече ИО!
Неможе едни да си правят каквото искат,а другите да търпят своеволията им!
54 човека играха 3месеца и ръководството на ИО им отне възможноста за последна битка и шанс-жалко за тези хора който се смятат за богове и велики Cry
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #8 -: Февруари 20, 2013, 21:20:15 »

Да така е!

Наистина тъпо,а ако нямат и доказателства е дори жалко.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
anihilatorr
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 20


Профил
« Отговор #9 -: Февруари 20, 2013, 21:21:31 »

Има нарушение има и санкция за нарушителя. Гадно е така да се подиграят с труда и парите ви може би голяма част от вас въобще не са знаели какви ги върши ЛАМЕРа  ама за това не търсете вина при админите а при него и при тия който са знаели за измамите му защото те бяха видни през цялата ера а накрая направо се осра. Вие сте играли с него потърсете му отговорност
Активен
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #10 -: Февруари 20, 2013, 21:33:14 »

Наистина тъпо,а ако нямат и доказателства е дори жалко.
Нямат доказателства ,на наказания е отговорено че имал съвпадение с ''жертвата'' а кой му е местил армията един господ знае.
Моята парола от 2005г. до сега никой не я е разбил!На приятели и познати се е случвало многократно да се възползват от акаунтите им и им е отговаряно съжаляваме но не можем да възтсановим армията Ви.Минусът е изчистен не си споделяйте паролата и не слагайте 123456 или qwerty.Но те не могат да ''ВДИГАТ ИО НА УРА''  *pardon*
Пак казвам гадно е това което е направено с армията (ако е направено въобще)Може и тяхна грешка да е.Съюза е вложил маса пари през тия 3 месеца ,не мжое защото някой ''ВДИГА ИО НА УРА'' да вземат замъка на 55 човека и да го дадат на човека ''УРА'' и за капак да му го върнат комплект а армията а за другите гол банан!!!Даже да е виновен наказания останалите 54 не са виновни!
Всеки един трезво мислещ може да види в какво се превръща ИО
Жалка история!!!!
Активен

anihilatorr
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 20


Профил
« Отговор #11 -: Февруари 20, 2013, 21:36:56 »

Krum
Community Manager


Karma: +922/-512
  • [-]
Неактивен

Публикации: 3997




 
   
Re:Относно върнатия замък на Scary_movie
« Отговор #8 -: Днес в 17:49:56 »
1.Неправомерното влизане е 100% факт, затова е блокиран лидерът на cursed_soldiers, просто си беше директно съвпадение.
2.Каквито поразии е направил с неправомерното влизане бяха възстановени, а именно - замъкът с влиянието и 500К балисти.
3.Когато съюзният замък беше взет от cursed_soldiers, съюзната армия, която беше разположена там беше преместена в първия свободен сборен пункт, не е била загубена.
4.Друг замък не е бил отнеман по неправомерен начин, така че не може да има и претенции за връщането му.
 Активен
Цитат на: GARIO в Януари 11, 2011, 09:56:11
предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Отнети пророчески лицензи: 1
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #12 -: Февруари 20, 2013, 21:37:33 »

Интересува ме връзка с ръководството на тази игра искам връска на най високо ниво
НЕ МОЖЕ ДА СЕ ПОДИГРАВАТЕ ПО ПОДОБЕН НАЧИН С ХОРАТА


А те могат да се подиграват с другите , така ли ? .... При следващ пост , написан само с главни бъкви ще ти наложа забрана във форума.

Да кажем има нарушение(което не е доказано),защо тогава се връща армията на Scary_movie при битките за Източния замък,а тази на cursed_soldiers не се въстановява

Да кажем , че аз купя 3 литра бензин и ти запаля колата - ако ме осъдиш и ти платя щетите , то ти ще ми платиш ли бензина ?
Аз съм твърдо зад идеята да се банва цял съюз , когато има злоупотреба от подобен тип със съюзна армия.


Не може едни да си правят каквото искат,а другите да търпят своеволията им!
54 човека играха 3месеца и ръководството на ИО им отне възможноста за последна битка и шанс-жалко за тези хора който се смятат за богове и велики Cry

Напълно си прав - не може да си правят каквото искат - Екипа взе разумно решение  *bravo*

Наистина тъпо,а ако нямат и доказателства е дори жалко.

Екипа нямаше да вземе подобно решение , ако няма доказателства.

Има нарушение има и санкция за нарушителя. Гадно е така да се подиграят с труда и парите ви може би голяма част от вас въобще не са знаели какви ги върши ЛАМЕРа  ама за това не търсете вина при админите а при него и при тия който са знаели за измамите му защото те бяха видни през цялата ера а накрая направо се осра. Вие сте играли с него потърсете му отговорност

Отговорността да се търси от нарушителя , а не от екипа.

Благодаря за вниманието. Следващите подобни теми ще се трият , а създателите им ще се банват. Няма да отваряме 6-та тема по случая - мисля , че и екипа излезе с точно и ясно становище по случая. Лека вечер.
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!