Imperia Online България  
Март 28, 2024, 11:42:49 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Какво мислите за Премахването на 6-часовия офлайн блок в играта?
Добра идея - 7 (13%)
Лоша идея - 42 (77.8%)
Не ме засяга - 5 (9.3%)
Общ брой гласове: 53

Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво мислите за Премахването на 6-часовия офлайн блок в играта?  (Прочетена 4030 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
berik_dondarion
Редник
*

Karma: +2/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« -: Февруари 14, 2013, 19:36:18 »

Какво мислите за Премахването на 6-часовия офлайн блок в играта?
Активен
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #1 -: Февруари 14, 2013, 20:31:22 »

лоша идея ..... навремето с премахването на блока преебаха класиките и версия 4 .... година и косур им трябваше да разберат след много рев из форума каква грешка са допуснали ..... но като гледам нищо не са разбрали щом отново я правят за версия5
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
Hukolau
Лейтенант
***

Karma: +3/-39
Неактивен Неактивен

Публикации: 115

malko minusi slagate


Профил
« Отговор #2 -: Февруари 14, 2013, 20:52:11 »

лоша идея ..... навремето с премахването на блока преебаха класиките и версия 4 .... година и косур им трябваше да разберат след много рев из форума каква грешка са допуснали ..... но като гледам нищо не са разбрали щом отново я правят за версия5
като почти всяка напоследък
Активен
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #3 -: Февруари 14, 2013, 20:57:15 »

Какво мислите за Премахването на 6-часовия офлайн блок в играта?
Абсолютна глупост е тази идея...!
Активен

Close enough to ...BASTARDS
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #4 -: Февруари 14, 2013, 21:02:15 »

Твърдо не добра идея.
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #5 -: Февруари 15, 2013, 11:53:12 »

Кофти работа!
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #6 -: Февруари 15, 2013, 13:25:01 »

лоша идея ..... навремето с премахването на блока преебаха класиките и версия 4 .... година и косур им трябваше да разберат след много рев из форума каква грешка са допуснали ..... но като гледам нищо не са разбрали щом отново я правят за версия5

Хане, тази версия 5 вече е много далеч от играта която играехме. Всички промени са свързани с ограничаване на битките и фаворизиране на диамантите крале възможностите да си опазят ресурса и т.н. и т.н... Чудя се защо просто не въведат платена с диаманти защита, да си копат там 2-3 % от играчите а останалите да си играем играта
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
joro_
Редник
*

Karma: +2/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 46


Профил
« Отговор #7 -: Февруари 16, 2013, 13:43:38 »

И,Аз мисля че е много лоша идеята,но ако се пусне скоростния калкулатор в версия 5,може би ще е по-интересно Smiley........защото пак ще има дежурни на профилите и иди следи от каси да хващаш армия
Активен
6i6arkata
Лейтенант
***

Karma: +117/-79
Неактивен Неактивен

Публикации: 123



Профил
« Отговор #8 -: Февруари 17, 2013, 00:24:55 »

Хане, тази версия 5 вече е много далеч от играта която играехме. Всички промени са свързани с ограничаване на битките и фаворизиране на диамантите крале възможностите да си опазят ресурса и т.н. и т.н...
Какво правите във версия 5 тогава. Защо не се върнете в класиките  Cry
Активен
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #9 -: Февруари 17, 2013, 02:24:48 »

Какво правите във версия 5 тогава. Защо не се върнете в класиките  Cry
eeee аз си мърдам тази ера в блица ... и в два свята версия4 ...13 и 95 Smiley
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #10 -: Февруари 17, 2013, 08:52:31 »

Не знам ...аз в класиките май , ще спирам ...във версия 4 не , а версия 5 е за ... мазохисти
Активен

Close enough to ...BASTARDS
barona111
Лейтенант
***

Karma: +57/-111
Неактивен Неактивен

Публикации: 196



Профил
« Отговор #11 -: Февруари 17, 2013, 11:10:13 »

   Доста време съм играл в класиките, и впоследствие направих и няколко години на версия 5... няма как да се върна в първи сват. Това е все едно да съм се научил да играя Teksas Hold'em някой да ме покани на сварка после Grin
   Иначе по темата - според мен е лоша идея, но това ще завърти машината за пари малко по-бързо ако се сещате за какво говоря...  Едно е някой бразилски сутеньор да храчи диаманти 18 часа, друго си е 24 часа...  Което ме навежда на друга мисъл - забелязвам една тенденция напоследък, че все повече фенове на играта се комбинират по двойки да движат един акаунт, както и да си делят разходите по него (разбираемо) И точно такива акаунти ще бъдат много успешно представени следващите ери с новите правила.
Активен
ataman_ua
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 3



Профил
« Отговор #12 -: Февруари 24, 2013, 12:42:55 »

Идеята за премахването на блока не е лоша а е много лоша, имам чувство че хората от екипа на ИО изобщо не се интересуват от мнението на хората които играят, а обслужват интереси на диамантените крале които им наливат пари. Погледнете от другата страна, ако няма да има обикновени играчи които играят с по 200 диаманта на месец и разпорват гъза на диамантените крале, то много ще изчезнат и диамантените крале, защото няма да има с кой да се бият. Както всичко което успешно е направено в българия ние също толкова успешно успяваме да развалим.
Май екипа от ИО не вижда или не иска да види, че вече има голям отплив на сериозни играчи и така ще се продължава защото хич не са в час с това което се говори по трибуните и скоро ще трябва да намаляват броя на световете за да задържат играта на ниво.
Всяко ново правило което беше въведено напоследък е толкова необмислено от стратегическа гледна точка, че вече няма накъде.
Надявам се все пак, че екипа от ИО ще се замисли малко над това което прави и ще престане да обслужва нечии интереси.
Активен
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #13 -: Февруари 24, 2013, 13:40:03 »

И без това версия 5 си е боза. Ако го махнат отново ще трябва по трудния начин да разберат каква грешка ще бъде  ;D Да не говорим, че 6 часовия поне спираше ботовете за определен период от време.  *freak*
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Emo-Milanov
Редник
*

Karma: +3/-25
Неактивен Неактивен

Публикации: 47


Профил
« Отговор #14 -: Март 01, 2013, 00:07:53 »

Истината е следната. Всяко начало си има край. А края на ИО наближава и гледат колкото се може повече пари да измъкнат от балъците които се още останаха. Нека да погледнем реално на нещата.  Това го правят и политиците -  когато са на власт гледат да се налапат възможно най бързо. И незабравайте играта ИО се пак е създадена от политик
Активен

Обичан от малко ,мразен от много , но респектиран от всички
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!