Imperia Online България  
Март 28, 2024, 17:40:29 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Проблем с иконите в играта  (Прочетена 2597 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
koko111
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 21


Профил
« -: Декември 22, 2012, 13:48:18 »

Защо половината ми икони не са активни .Свят 85 ник коко111
Активен
Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« Отговор #1 -: Декември 23, 2012, 12:14:18 »

Кои икони по-точно не са активни и под какъв браузър играете?
Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
nils
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« Отговор #2 -: Април 19, 2013, 18:00:03 »

Проблема отново е актуален,не се отваря пазар,съобщения и .....кво ли въобще се отваря,оправете си сърварите,аман от лапачи на кинти
Активен
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #3 -: Април 19, 2013, 19:25:29 »

Проблема отново е актуален,не се отваря пазар,съобщения и .....кво ли въобще се отваря,оправете си сърварите,аман от лапачи на кинти
Аман от разбирачи! Обяснете и покажете проблема! Дайте повече информация как и кога се получава! Това ми прилича повече на дефект в кода на страницата(визирам Ajax и JS кодчетата) отколкото във сървара  Grin
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
nils
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« Отговор #4 -: Април 20, 2013, 19:20:21 »

Абе умен,вместо да ми се хилиш като варена глава,що не оправите пробема,пак повтарям не ми се отваря пазара и нямам достъп до съобщенията,Капиши?
Активен
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #5 -: Април 20, 2013, 20:37:58 »

Абе умен,вместо да ми се хилиш като варена глава,що не оправите пробема,пак повтарям не ми се отваря пазара и нямам достъп до съобщенията,Капиши?
Абе умен, вместо да обясниш като човек на Властимащите в играта, ти се дървиш! Говориш за сървърите на играта, а проблема ти не е свързан с тях! Обясни кой браузер ползваш ? Ти от Мозила и Хром до Експлорер при CSS разликата е от земята до небето! Защо не си обновиш браузера първо, да си сложиш по-нов флаш и след това да пишеш дали ти се отваря или не! Защо първо е писано от : koko111 ,а сега от nils ? Тиии вземи си подреди мислите после обяснявай кой е умен и глупав  Cool Погледни табелките, защото аз такава нямам  *hahaha*
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!