Imperia Online България  
Април 18, 2024, 06:59:47 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: без диаманти  (Прочетена 4867 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
bestko
Лейтенант
***

Karma: +6/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 114



Профил
« -: Ноември 30, 2012, 19:14:25 »

не може ли да се пусне свят който да се плати входна такса примерно от 100 лева но вътре да няма нищо което да става готово с диаманти тоест да се изравнят силите мисля че това ще е доста ефектно и ще има много желаещи когато всички са равни и няма аз ще набия 200 лева ама комшията ще набие 600 лева така всички ще разчитат на собствените си умения за развиване в играта пак ще е платена но всички ще са равни моля помислете над това мисля че е добро предложение и всички ще са доволни поздрави
Активен
Ниня
Капитан
****

Karma: +52/-124
Неактивен Неактивен

Публикации: 381


Няма невинни!!!


Профил
« Отговор #1 -: Ноември 30, 2012, 19:17:28 »

Ако темата не е създадена само за админите,да попитам защо вход 100 лв??
Активен

"Si vis pacem, para bellum"
bestko
Лейтенант
***

Karma: +6/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 114



Профил
« Отговор #2 -: Декември 01, 2012, 03:42:21 »

примерно казвам не е нещо конкретно въпроса е стила да е такъв за да сме равни
Активен
Ниня
Капитан
****

Karma: +52/-124
Неактивен Неактивен

Публикации: 381


Няма невинни!!!


Профил
« Отговор #3 -: Декември 01, 2012, 10:34:57 »

Невярвам да се направи такъв свят по ред причини.Още по-малко невярвам някой от да ти отговори.
Активен

"Si vis pacem, para bellum"
Sheremetev
Deus conservat omnia.
Капитан
****

Karma: +290/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 335


Подкрепям Елена!


Профил
« Отговор #4 -: Декември 02, 2012, 17:59:14 »

Не се предлага за първи път. Дори и да се появи в раздел препоръки, с подробен анализ и т.н, ще излязат от темата в момента, в който видят вариация на "свят с входна такса, но без диаманти".
Активен

Hoho_Boho
Редник
*

Karma: +17/-25
Неактивен Неактивен

Публикации: 31



Профил
« Отговор #5 -: Декември 03, 2012, 00:54:05 »

Йее... От скоро и аз обмислях такава възможност.

Да има такса - примерно равна на средния приход /който имат Създателите/ от участник в играта ИМ ЗА ЕДНА ЕРА.
Срещу тази такса всеки да разполага с еднакво количество диаманти. Да си ги ползва, както иска. Защото тези диаманти станаха част от геймплея /геймплей - много хубава българска дума/.
--
Като за начална Ера може да има промоция - да е по-евтинко.

И тогава да видим кой, кой е... : )
Активен

Количеството интелект на планетата е константа, а населението расте.
shikoznia
Лейтенант
***

Karma: +6/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 134


Профил
« Отговор #6 -: Декември 03, 2012, 01:31:58 »

от край време всякакви вариации са се пускали за такава ера без диаманти...обаче за голяма жалост...нито едно запитване....не е удостоено с отговор от екипа....една такава ера наистина ще покаже кой е по добрият....и ще се завърже изключително интересна игра....обаче....много жалко, че няма да го направят ИО....щото ще загубят милионите за да направят хубавото на своите клиенти....
ама така е то...мениджмънта на ИО никакви ги няма в маркетинга...и въпреки изключителната идея за играта в началото....малко по малко...играта си отива....ама какво да очакваш от политици....
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #7 -: Декември 03, 2012, 01:41:13 »

Погледни от другата страна. Представи си , екипа получи одобрение от началството си и Ви уважи желанието за 1 свят без диаманти. Така , сега как да направим така , че всеки да ходи по едни и също време на работа , за да имаме еднакво време за игра , защото времето е по-голям фактор от диамантите  Sad Ако се касираш 3-ти веднага ще запищиш , че си бил много работил и за това си 3-ти , а първите 2-ма не само че са били по 18 часа онлайн , ами сиг ще кажеш че са и мамили с уредени битки , мултиакаунти и пазара. Каквото и да е направи пак ще го има този спор - запомни едно нещо - изразите "най-добър" и "по-добър" не са вървежни в стратегическите игри.
Активен

shikoznia
Лейтенант
***

Karma: +6/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 134


Профил
« Отговор #8 -: Декември 03, 2012, 01:50:13 »

оооооо ма моля ти се док...няма как да извъртиш нещата в тази насока...
от части си прав...но само за едно нещо...и това е ,че наистина няма "най-добър" защото винаги ще се намери някой с по голяма армия или по-добра стратегия...дори и с малко...и дори и с късмет...
обаче не може да извърташ влиянието на диамантите..всички знаем, че и non stop  да висиш пред компа нямаш грам шанс срещу човека който влиза по половин час на ден и е вкарал 200-400 евро в диаманти.
Освен това при свят без диаманти всичко ще опира до избор - не на възможности....
Активен
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #9 -: Декември 03, 2012, 03:20:00 »

защото времето е по-голям фактор от диамантите  Sad
А сега де  ,как да ти повярвам ?

Аз видях с очите си и контра над 1000 (не на снимка а в ацц  )
Много искам да ми покажеш как с време се прави тази контра - без диаманти.И как с време без диаманти ще направиш шпионаж за тоя играч ? Поне да знаеш какво има ,да не говорим че няма да имаш и 1/10 от неговата армия ,а камоли да го биеш!  Grin
« Последна редакция: Декември 03, 2012, 03:32:18 от _P0BeDiTeL_ » Активен

_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #10 -: Декември 03, 2012, 03:25:32 »

Аз също много искам да се отвори един свят напълно безплатен ,без абсолютно никакъв вид платени екстри.Там ще си проличи кой е играч и кой е полски свирач  *pardon*
Активен

shikoznia
Лейтенант
***

Karma: +6/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 134


Профил
« Отговор #11 -: Декември 03, 2012, 10:07:52 »

то и сега всичко е до избор. никой не те задължава да играеш.
Ха ха ха хайде моля моля....
Не става дума за дали избираш да играеш или не...защото аз съм направил своя избор и той е, че докато я има тази огромна дупка между играчите с платените екстри...аз няма да дам нито една стотинка за играта отново...играя си я ей така за кефа...без нерви без безсънни нощи просто за кеф...
Освен това при избор дали да играеш или не....не става дума за избор...ами за желание...а двете неща са доста различни.
И въпреки всичко не можеш да ме убедиш, че с време можеш да компенсираш липсата на диаманти...колкото и добър играч да си..да играеш с още 5 акаунта..и да висиш 18 часа на ден в играта....имаш 1% шанс да победиш играч, който си влиза по 1-2 часа на ден...и си ползва целият комплект екстри.
В мега блица х10 играх и за една седмица без диаманти и екстри направих 20 К елитна армия от нула точки...и бях на 200К точки...за същият период от време играч,който играеше с диаманти до скъсване...беше с над 2М точки и над 150 К само паладини....хайде обясни ми...как с време ще се навакса това?
Активен
bestko
Лейтенант
***

Karma: +6/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 114



Профил
« Отговор #12 -: Декември 03, 2012, 18:42:14 »

Док според мен ако се пусне такъв свят никой няма да каже гък повярвай ми
Активен
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #13 -: Декември 03, 2012, 18:44:56 »

Веси, какво значи средно потребление? Едни наливат пари като за световно, а други се чудят как да пуснат един смс, за да си пуснат мод. Представи си как един средностатистически българин с 400 лв. заплата си позволява да пусне смс от 6 лв. Защото аз си го представям много трудно.
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!