Imperia Online България  
Март 28, 2024, 11:43:39 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Пресрещане на армия на 0 секунди разлика  (Прочетена 15158 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
6apa
Редник
*

Karma: +0/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 34


Профил
« Отговор #60 -: Ноември 14, 2012, 09:06:17 »

А замисляш ли се, че при връщане ако имаше проверка за времето до битка дали е под 5сек. дали някой щеше да се тормози да гони секундата... или щеше да играе на сигурно. *pardon*
и аз това се мъча да обясня ама кой да чуе, всеки си знае неговото, ами като сте доволни от играта играйте си я в този вид в който е.
Активен
James
Капитан
****

Karma: +462/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 446


Профил
« Отговор #61 -: Ноември 14, 2012, 09:17:49 »

А замисляш ли се, че при връщане ако имаше проверка за времето до битка дали е под 5сек. дали някой щеше да се тормози да гони секундата... или щеше да играе на сигурно. *pardon*

Според мен има такава проверка и затова се казва, че има ограничение от 5 сек. И пак според мен, разминаването идва от визуализирането на сървърното време чрез браузърите-има много причини за разминаване на тези времена.
Активен

tjankurito
Лейтенант
***

Karma: +15/-27
Неактивен Неактивен

Публикации: 224



Профил
« Отговор #62 -: Ноември 14, 2012, 12:10:19 »

6apa....не знам какво да ти кажа..освен че ако от една такава битка се отказваш значи не си за тази игра и силно се съмнявам че си изкарал една ера до край независимо каква версия..в ИО винаги е имало, има и за съжаление ще продължава да има- далеч по сериозни проблеми отколкото мили нано секунди и прочее...аре бий си мода и почини малко ...кой знае версия 6 може да са забранени атаките между играчи и "бъга" вече няма да съществува..Приятна почивка! Grin
Активен

i'm sitting and thinking,sitting and thinking and then i realize that i'm only sitting Smiley
6apa
Редник
*

Karma: +0/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 34


Профил
« Отговор #63 -: Ноември 14, 2012, 20:00:58 »

6apa....не знам какво да ти кажа..освен че ако от една такава битка се отказваш значи не си за тази игра и силно се съмнявам че си изкарал една ера до край независимо каква версия..в ИО винаги е имало, има и за съжаление ще продължава да има- далеч по сериозни проблеми отколкото мили нано секунди и прочее...аре бий си мода и почини малко ...кой знае версия 6 може да са забранени атаките между играчи и "бъга" вече няма да съществува..Приятна почивка! Grin
Ама ти сериозно ли си мислиш че е само една Grin Ами ако играта е в този и вид значи не е за мен Wink Просто нямам повече нерви в излишък Smiley Колко ери съм изкарал който ме познава той ще ти каже *freak*
Активен
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #64 -: Ноември 14, 2012, 20:10:49 »

Ама ти сериозно ли си мислиш че е само една Grin Ами ако играта е в този и вид значи не е за мен Wink Просто нямам повече нерви в излишък Smiley Колко ери съм изкарал който ме познава той ще ти каже *freak*
Разбрахме те,имаш над 15 поста в които споделяш че играта не е за теб и че се отказваш защото си бил неспособен да спреш 1 пожар
А не излизаш от форума.Странна птица си.  *SPITEFUL*
Активен

6apa
Редник
*

Karma: +0/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 34


Профил
« Отговор #65 -: Ноември 14, 2012, 20:14:55 »

ами като ми пишат, културата ми е такава че да отговоря Smiley А и все пак това е форум имам някой друг приятел с който да си драсна някой ред Wink
« Последна редакция: Ноември 14, 2012, 20:40:32 от 6apa » Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!