Imperia Online България  
Април 19, 2024, 01:54:30 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Малко разнообразяване на версия 4  (Прочетена 6064 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #15 -: Октомври 21, 2012, 21:41:12 »

Каквото и да си говорите версия 4 не е това, което беше едно време.
тази версия се държи единствено и само заради маниаци луди по класиките...които за жалост се борят доста малко на брой и стават все по-малко с всяка изминала ера.
matanasov с цялото ми уважение обаче ако направиш една бегла сметка..дори и без бизнес план...сам ще разбереш, че няма никаква полза за екипа да прави подобни неща.
Просто тази версия си отива бавно и славно в забравата и съвсем скоро очаквам да има по един два свята само. Може би наистина ако се съкратят световете във версията до 3-4 може и да се направи едно блиц-че на мястото на някой друг свят...и тогава дори и аз мога да се включа да запретна ръкави за една класическа битка.
Но не мисля,че ще стане особено с версия 6,която чука на вратата Smiley
Версия 4 не е класика.А и не пречи да сменят скоростта на някой свят.Не е чак невъзможно.
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
Rider_M
Skeletan
Редник
*

Karma: +141/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 31



Профил
« Отговор #16 -: Октомври 21, 2012, 21:43:50 »

Абсолютно невъзможно е.
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
matanasov
Майор
*****

Karma: +72/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 588



Профил
« Отговор #17 -: Октомври 21, 2012, 22:29:32 »

в момента има около 4-5 свята на версия 4, поне в свят 95 където играя и е почти 10 месец към момента има 500 активни играчи , от всеки свят да се пуснат по определен процент от играчите както и тези от версия 3 на блица смятам че ще се съберат поне около 1000-1500 играчи които си е предизвикателство дори за майстор джедаите на ИО като Skeletan  Wink
Активен
matanasov
Майор
*****

Karma: +72/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 588



Профил
« Отговор #18 -: Октомври 21, 2012, 22:35:46 »


matanasov с цялото ми уважение обаче ако направиш една бегла сметка..дори и без бизнес план...сам ще разбереш, че няма никаква полза за екипа да прави подобни неща.

ами беглата сметка е че хората в топ50 наливат по 2000-3000 кредита във версия 4 свят, което прави около 200-300лв грубо, което прави проста сметка около 10000лв/ера само от кредити; тази сметка разбита за 3 месечна ера покрива разходите на 1 служител от ИО да работи само само и единствено за този свят, това е много груба сметка като човек извън бизнес на ИО който не познава статистика, отминали ери кати печалби и т.н. Ако не отправяме предложения със сигурност версия 4 ще умре и ще си цъкаме 20 човека от който 19 се познаваме и не се нападаме Grin
Активен
shikoznia
Лейтенант
***

Karma: +6/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 134


Профил
« Отговор #19 -: Октомври 22, 2012, 23:16:47 »

Версия 4 не е класика.А и не пречи да сменят скоростта на някой свят.Не е чак невъзможно.
Няма невъзможни неща...всъщност има само три..но това е друга тема  Grin
Версия 4 не е класика..да така е..ВСЕ още скоро и тя ще отиде в класиката...
matanasov за предложенията си мн прав...ако няма такива наистина ще си умре...а за 20-те човека си още по прав...
докато обаче за парите не съвсем...не съм играл от доста време версия 4...и не мога да бъда краино обективен...обаче по твоите груби изчисления...ако във версия 4 в 5 свята се дават по 10 К лв..то от 5 свята там се дават 50к....и да приемем, че във версия 5 се дават 2,3 пъти повече, че и в интернационалните светове и не от топ 50...ами от топ 100 се дават по 5 пъти повече(най-малко) то по груби сметки колко са световете във версия 5 - 100? (да речем, не съм ги броил...ама ми се струват и повече дори)....тва ще направи ИО милионери...а повярвай ми ИО не са изобщо милионери Grin
Активен
atanas
Майор
*****

Karma: +314/-546
Неактивен Неактивен

Публикации: 599



Профил
« Отговор #20 -: Октомври 23, 2012, 00:35:44 »

Бих се радвал да спечеля нетната в една такава ера... Smiley  *pardon*
Активен

А ти направи ли си кефа като сложи минус?
matanasov
Майор
*****

Karma: +72/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 588



Профил
« Отговор #21 -: Октомври 24, 2012, 13:57:00 »

Някой от екипа дали ще вземе отношение по изложеното предложение
Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!