Imperia Online България  
Април 27, 2024, 07:33:02 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Атаки към колониите!!!  (Прочетена 5615 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kopara
Лейтенант
***

Karma: +79/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #15 -: Октомври 29, 2012, 20:45:34 »

Сега малко да разясня тия на кои акаунти на кои "доблестни" играчи са, че наистина взе да ми писва от комплексари и мултаци!

На 27.10 сутринта ударих на _NeItH_   армията в 12 провки!На следващия ден след като се наспа му направих 3 палежа и си пусна протекцията и не се минаха и 10мин и започнаха отново блокването на f.totti10 (принца на Рим) Grin Grin Grin!


Вчера запалих един турчин vellet !първо започна той да ме блоква но след 10мин се появи отново франческо тоти!След още 10мин започна да ме блоква с karoiki - [1]   Province C4   Field Battle   400   00:54:59!

Това са най-големите мъжкари в целия реалм!Та питам до кога ще толерирате мултаците !Заемете се сериозно с тоя проблем защото не е никак приятно да гледаш акаунт на 10к нето да напада акаунт на 7М нето!Достатъчно пари съм налял за да търпя някакви комплексари които немогат да играят!Като са мъже да нападат с титулярните си акаунти а не да се крият зад анонимни акаунти!      


Активен

EVERYTHING HAPPENS FOR A REASON!!!
kopara
Лейтенант
***

Karma: +79/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #16 -: Октомври 29, 2012, 21:00:50 »

http://screenshotuploader.com/s/01/9fr2x_c_a
Ето и част от разговора ми с турчина vellet!!!Заради него пуснах протекция в 4ч сутринта!
Активен

EVERYTHING HAPPENS FOR A REASON!!!
kopara
Лейтенант
***

Karma: +79/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #17 -: Октомври 30, 2012, 13:30:03 »

Някой ще се заеме ли с тоя проблем!Капитулирах от karoiki и сега започнаха да ме блокват с Attacks upon me

From   To   Mission type   Units   Time left   Operations
f.totti10 - [1]   Province C4   Field Battle   400   00:53:23      
Айде обяснете ми как да се развивам!за 2 дена не съм мръднал с нетото а почнаха да ме нападат!Къде останаха доблестните и честни играчи!Заради такива комплексари България е на това дередже!
Активен

EVERYTHING HAPPENS FOR A REASON!!!
kopara
Лейтенант
***

Karma: +79/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #18 -: Ноември 05, 2012, 20:51:00 »

Да пратя разговор с още една рязана карабина!
http://screenshotuploader.com/s/01/mvxn3g21i
Продължават да ме блокват!Питам до кога ще ги толерирате?Признават си и седите и нищо не правите!Пак ли да пускам мод?Какво да правя?
Активен

EVERYTHING HAPPENS FOR A REASON!!!
kopara
Лейтенант
***

Karma: +79/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #19 -: Ноември 05, 2012, 21:21:52 »

След като запалих 3 пъти въпросния играч си пусна ваканция дипломата им също!Другите са във ваканция от 1 седмица!Мъже бре какво да ви говоря Grin Grin Grin!
http://screenshotuploader.com/s/01/xq5lon-6e
Но все пак ще ме блокват от малкия си акаунт както ми обещаха!
http://screenshotuploader.com/s/01/zt3h_4ke0
Та това момче вдига само военни подготовки и копия!Страхотно!Айде някой да ми каже какво се прави в тоя момент!Пробвах с капитулация но пускат друг профил да ме блоква!Да спирам с играта ли?
Активен

EVERYTHING HAPPENS FOR A REASON!!!
anihilatorr
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 20


Профил
« Отговор #20 -: Февруари 08, 2013, 00:02:51 »

_eule_ - [Провинция 1] Колония 14 Полева Битка 400 00:
Хайде копар вижте и това ацц на 332 нетни напада ацц на 18м нетни  *hihi* знаете по кого е и на кой е тва ацц
Активен
dimitarrr
Лейтенант
***

Karma: +15/-206
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #21 -: Февруари 08, 2013, 08:32:38 »

Незнаят те не правят такива неща. Grin
Активен
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #22 -: Февруари 08, 2013, 22:29:28 »

_eule_ - [Провинция 1] Колония 14 Полева Битка 400 00:
Хайде копар вижте и това ацц на 332 нетни напада ацц на 18м нетни  *hihi* знаете по кого е и на кой е тва ацц
Скъпи/а а нима не знаеш на кой е това ацц на 125к нетни напада ацц на 15М нето  *rose*
Кръгът е затворен не се коси има хиляди такива помощни аццта  *pardon*

Активен

dufas
Редник
*

Karma: +3/-27
Неактивен Неактивен

Публикации: 49


Профил
« Отговор #23 -: Февруари 20, 2013, 06:40:30 »

според мен администраторите не са прави като казват да оставим шанс и на малките за игра като първо правят играта така че да има само много малки и много големи заради нужното наличие на диаманти, лично мен не ме притеснява но ме дразнят други факти, които са абсурдни.... как да дадете шанс за игра на 60К нето примерно да ме държи под атака цял ден без да ми взима колонията просто да съм под атака, аз колонията си я пазя господа администратори но целта на атаките не са завземане на специалния ресурс, направете един лимит на атаките които могат да се изпратят като примерно до 10 атаки ако е извън обхват х5 не ми завземе колонията и също няма проучено ниво колонизация да няма каквато и да било възможност да атакува отново и отново докато аз се чудя кой играч иска да ме стигне по нето или войска и ми ги прави тия номера. имайте предвид че с kopara в играта сме врагове и то от най големите но относно това го подкрепям с 2 ръце
Активен
dimitarrr
Лейтенант
***

Karma: +15/-206
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #24 -: Март 02, 2013, 21:49:52 »

Браво на Админите решиха проблема с блокването от малки ацц та. Сега може спокойно да се играе.
Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!