Imperia Online България  
Април 26, 2024, 18:07:01 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Атаки към колониите!!!  (Прочетена 5614 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kopara
Лейтенант
***

Karma: +79/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« -: Октомври 03, 2012, 10:13:31 »

Вземете оправете атаките към колониите също да се атакуват само от хора в х5 обхват!Писна ми от 3 дена да ни блокирват играчи между 600 и 30к точки !!!Никой не е виновен че "големите" акаунти на тия малките които ни блокват немогат да играят!Обърнете внимание защото е дразнещо много!
Активен

EVERYTHING HAPPENS FOR A REASON!!!
kopara
Лейтенант
***

Karma: +79/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #1 -: Октомври 03, 2012, 22:40:53 »

Никой не отговаря а атаките си продължават !Според вас допустимо ли е играч на 600 точки да атакува играч на 1М нето примерно!Оправете ги тия неща че е адски дразнещо и тъпо!
Активен

EVERYTHING HAPPENS FOR A REASON!!!
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #2 -: Октомври 03, 2012, 22:44:51 »

Никой не отговаря а атаките си продължават !Според вас допустимо ли е играч на 600 точки да атакува играч на 1М нето примерно!Оправете ги тия неща че е адски дразнещо и тъпо!

Ако колониите са на специален ресурс , то Да , допустимо е. Ако ти си на 2М нето , но забележиш , че има акаун на 1К нето , който е построил желаната от теб колония , то тогава няма да се сърдиш , че няма ограничения за атаките. Оставете и на малките шанс за игра.
Активен

gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #3 -: Октомври 03, 2012, 22:51:32 »

Не е сериозно толкова малък акаунт да има проучено ниво колонизация Smiley. Може да се въведе компромисен вариант - задължително условие, за да атакуваш колония върху специален ресурс да бъде да имаш проучено ниво колонизация.
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
kopara
Лейтенант
***

Karma: +79/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #4 -: Октомври 03, 2012, 23:24:42 »

Ако колониите са на специален ресурс , то Да , допустимо е. Ако ти си на 2М нето , но забележиш , че има акаун на 1К нето , който е построил желаната от теб колония , то тогава няма да се сърдиш , че няма ограничения за атаките. Оставете и на малките шанс за игра.
Колега това го знам не играя играта от вчера!Просто е тъпо втори или 5-ти акаунт на някакъв комплексар да ме блоква по цял ден!И какъв шанс да оставя на акаунт на 600 точки не 6к не 60к не 600к 600 точки още няма задължителен 6-часов блок!!!
Активен

EVERYTHING HAPPENS FOR A REASON!!!
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #5 -: Октомври 03, 2012, 23:48:27 »

Не е сериозно толкова малък акаунт да има проучено ниво колонизация Smiley. Може да се въведе компромисен вариант - задължително условие, за да атакуваш колония върху специален ресурс да бъде да имаш проучено ниво колонизация.

Даа , това е нещо , което и аз бих подкрепил като идея  *bravo*

...Просто е тъпо втори или 5-ти акаунт на някакъв комплексар да ме блоква по цял ден!...

Остава да разбереш чии е акаунта и да го блокнеш , чрез писмо до съпорта.
Активен

kopara
Лейтенант
***

Karma: +79/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #6 -: Октомври 04, 2012, 19:58:13 »

Attacking enemy armies

From   To   Units   Attack type   Operations
f.totti10 - [1]   Province C4    408       Fortress siege   00:59:34
Погледнете го тоя на колко точки е!Само да разбера кой му е главния акаунт ще го потроша от бой *gamer* *gamer* *gamer*
Активен

EVERYTHING HAPPENS FOR A REASON!!!
kopara
Лейтенант
***

Karma: +79/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #7 -: Октомври 11, 2012, 10:46:28 »

Айде вече вземете оправете проблема с колониите!Разгледайте сериозно предложението за атакуването на колониите!Наистина това е най-удачното че за да атакуваш колония трябва да имаш проучено поне 1 ниво колонизиране!В момента имам 60М ресурс и няма как да го похарча заради тия атаки от играчи под 1к нето!Като са мъже да ме атакуват от истинските си акаунти !Направо ми писна от страхливци в тая игра! *gamer* *gamer* *gamer*
Активен

EVERYTHING HAPPENS FOR A REASON!!!
Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« Отговор #8 -: Октомври 11, 2012, 14:38:56 »

Аз се чудя как изобщо има играчи, които биха оставили безценните си колонии, основани на специални ресурси - неразвити и незащитени...
И защо Екипът трябва да защитава колониите на тези играчи, вместо те да вземат мерки и да ги защитят сами?
Как един акаунт на 600 точки ще превземе добре развита и защитена с елитна армия колония?
Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
banshi
Майор
*****

Karma: +48/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 526



Профил
« Отговор #9 -: Октомври 11, 2012, 14:50:19 »

Аз се чудя как изобщо има играчи, които биха оставили безценните си колонии, основани на специални ресурси - неразвити и незащитени...
И защо Екипът трябва да защитава колониите на тези играчи, вместо те да вземат мерки и да ги защитят сами?
Как един акаунт на 600 точки ще превземе добре развита и защитена с елитна армия колония?

Не не може да я превземе просто някой който е намерил вратичка и играе с няколко ацц-та хваща най-малкото и пуска атака (в повечето случаи "полева") колкото да те блокира да не можеш да пускаш армии, строежи и проучвания на опашка и ако има достатъчно свободно време и нерви тормоза може да продължи и цял ден. Така че не виждам нищо нередно (след като направихте една камара други промени) да въведете изискване да си проучил поне 1 ниво колонизация за да можеш да атакуваш колония. а за да го направиш това проучване със сигурност няма да си на 10-15к нето
Активен

Цитат
Oton
Community Manager
Вие не сте ни клиенти, това е безплатна игра, която играете по избор.
Според Общите правила, с които сте се съгласили, когато сте се регистрирали в играта, не можете да имате каквито и да е претенции към нас, именно защото играта, която играете, е безплатна. Дали ще дадете пари за нея или няма да дадете - изборът е Ваш
Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« Отговор #10 -: Октомври 11, 2012, 15:14:26 »

Няма как да ме убедите, че трябва Екипът да ви защити от вражески нападения по колониите, за които не сте положили елементарни усилия да защитите.
Ако не можете наистина да защитавате колониите си, не заслужавате да ги имате.
Колониите са спорни зони, всичко е позволено при тях. Особено тези, които са безценни.
Ако не искате да се занимавате с тях - не се занимавайте и не харчете излишни ресурси. Всичко е по избор.
Предполага се, че играчът, достигнал до ниво на развитие - строеж на колония - би трябвало да знае и как адекватно да защити тази колония.
Щом като противниците ви влагат време и усилия, за да ви тормозят, вие също, явно, трябва да вложите време и усилия, за да се защитите от този тормоз.
Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #11 -: Октомври 11, 2012, 15:38:01 »

Няма как да ме убедите, че трябва Екипът да ви защити от вражески нападения по колониите, за които не сте положили елементарни усилия да защитите.
Ако не можете наистина да защитавате колониите си, не заслужавате да ги имате.
Колониите са спорни зони, всичко е позволено при тях. Особено тези, които са безценни.
Ако не искате да се занимавате с тях - не се занимавайте и не харчете излишни ресурси. Всичко е по избор.
Предполага се, че играчът, достигнал до ниво на развитие - строеж на колония - би трябвало да знае и как адекватно да защити тази колония.
Щом като противниците ви влагат време и усилия, за да ви тормозят, вие също, явно, трябва да вложите време и усилия, за да се защитите от този тормоз.
Вие явно не разбирате за какво ви говорят.Н-ти акаунти ,на които целта не е да превземат колонии а да блокират даден играч ,за да не може да пуска проучания и всички други дейности под атака.Именно поради тази причина в по старите версии има обхват извън който атаките са невъзможни.Сега собственик на 1 акаунт развива 8 малки други без усилия и изкривява геймпея.Та не им е проблема в защитата , а в това че някой изкривява геймпея с н-ти акаунтина минимални точки.Поне това се разбира от описанието на проблема.
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
cbr
Лейтенант
***

Karma: +21/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 136


Профил
« Отговор #12 -: Октомври 11, 2012, 15:46:58 »

Няма как да ме убедите, че трябва Екипът да ви защити от вражески нападения по колониите, за които не сте положили елементарни усилия да защитите.
Ако не можете наистина да защитавате колониите си, не заслужавате да ги имате.
Колониите са спорни зони, всичко е позволено при тях. Особено тези, които са безценни.
Ако не искате да се занимавате с тях - не се занимавайте и не харчете излишни ресурси. Всичко е по избор.
Предполага се, че играчът, достигнал до ниво на развитие - строеж на колония - би трябвало да знае и как адекватно да защити тази колония.
Щом като противниците ви влагат време и усилия, за да ви тормозят, вие също, явно, трябва да вложите време и усилия, за да се защитите от този тормоз.
Идеята е такава ,не е въпроса да си пазим колониите ,а да се спре блокирането на акаунта ,защото  играч на 500 точки прави 400 леки меча и почва да ме атакува в колония която му е  на 1200 на полева ,за това подкрепям  gargaran  и смятам че предложението му е много добро да не може да атакуваш колония ако нямаш проучване за такава
Активен
kopara
Лейтенант
***

Karma: +79/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #13 -: Октомври 11, 2012, 18:36:42 »

Няма как да ме убедите, че трябва Екипът да ви защити от вражески нападения по колониите, за които не сте положили елементарни усилия да защитите.
Ако не можете наистина да защитавате колониите си, не заслужавате да ги имате.
Колониите са спорни зони, всичко е позволено при тях. Особено тези, които са безценни.
Ако не искате да се занимавате с тях - не се занимавайте и не харчете излишни ресурси. Всичко е по избор.
Предполага се, че играчът, достигнал до ниво на развитие - строеж на колония - би трябвало да знае и как адекватно да защити тази колония.
Щом като противниците ви влагат време и усилия, за да ви тормозят, вие също, явно, трябва да вложите време и усилия, за да се защитите от този тормоз.
Драги Отон!Не говоря за това дали ми е защитена колонията или не!Колонията е защитена с кули балисти ала бала не играя за първи път тая игра!Казвам че на ден има към мен по 10 атаки с цел блокирване за да не мога да си харча ресурса на спокойствие че явно съм трън на доста хора в очите!Според Вас не е ли смешно да може да ме напада играч на 600 точки а аз да съм на 2М!И нападението не е с цел завземане а с цел блокиране!Стига сте увъртали и вадили от 100 кладенеца вода а погледнете сериозно на проблема!
Активен

EVERYTHING HAPPENS FOR A REASON!!!
kopara
Лейтенант
***

Karma: +79/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #14 -: Октомври 11, 2012, 18:48:04 »

Attacks upon me

From   To   Mission type   Units   Time left   Operations
f.totti10 - [1]   Province C4   Fortress siege   400   00:59:39      
Ето току що ми излезе отново атака!Хайде сега проверете акаунта на колко точки е и според вас с цел завземане на колонията ли ме атакува!Казах ви погледнете проблема че ми писна от комплексари ,измамници и лъжци в тая игра!
Активен

EVERYTHING HAPPENS FOR A REASON!!!
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!