Imperia Online България  
Април 20, 2024, 02:56:07 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Класиране Ера 4 Блиц 15  (Прочетена 4639 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
banshi
Майор
*****

Karma: +48/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 526



Профил
« -: Юли 04, 2012, 12:11:21 »

Завърши поредната ера на Блиц 15, за мен бе удоволствие да играя с такива съотборници.

http://www.youtube.com/watch?v=dP_vZZox-mw&feature=plcp





Влияние на замъците:



Нетна класация на играчите:



Военна класация на играчите:



Класация на Съюзите:





по късно ще качим още снимки със постижения от ерата...
Активен

Цитат
Oton
Community Manager
Вие не сте ни клиенти, това е безплатна игра, която играете по избор.
Според Общите правила, с които сте се съгласили, когато сте се регистрирали в играта, не можете да имате каквито и да е претенции към нас, именно защото играта, която играете, е безплатна. Дали ще дадете пари за нея или няма да дадете - изборът е Ваш
cbr
Лейтенант
***

Karma: +21/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 136


Профил
« Отговор #1 -: Юли 04, 2012, 15:35:40 »

победителя по нетни точки
Chumo-wang
сгради


проучвания
Активен
cbr
Лейтенант
***

Karma: +21/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 136


Профил
« Отговор #2 -: Юли 04, 2012, 15:51:18 »

Съюзни проучвания

Съюзна хазна 24 Часа преди края на ерата  като големите акаунти не бяха теглили кредити

съюзна армия  и в резерв имахме около 15 млн за даряване

Активен
cbr
Лейтенант
***

Karma: +21/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 136


Профил
« Отговор #3 -: Юли 04, 2012, 16:19:14 »

Благодаря на всички ,които бяха част от _DARKNESS_добра игра момчета и момичета прекрасни сте!Говорихме много колко слаба беше ерата ,но дали ние не я направихме такава?Изклахме всичко живо което се опита по някакъв начин да върви с/у нас,а последната вечер тези които бяха видяха безсилието на всички.Показахме отново че в момента сме доминиращи в тази игра и в свят 5по4 DARKNESS доминира абсолютно!
 Забравих да благодаря на главния виновник да направим DARKNESS  в свят15 teodorvell ,който реши че може да заплашва като ни няма и беше наказан много лошо заради самоувереността си.
« Последна редакция: Юли 05, 2012, 09:20:10 от cbr » Активен
cbr
Лейтенант
***

Karma: +21/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 136


Профил
« Отговор #4 -: Юли 04, 2012, 16:33:36 »

След тази ера ,всички знаят какво може да ме накара да играя отново,може би този пост не е за тук ,но аз ще го напиша тук .Всички вие знаете защо почнах да играя 10 дена след почването на ерата,както всички знаете защо строших толкова много нерви,така че да си дойдем на думата ,как г-дата CMме заплашваха ,банваха и изхвърляха по причини които само те знаеха,как аз като лидер на съюз DARKNESS задавах въпроси които не бяха удобнии бях банван ,как и в 15 и 5ти свят блокираха акаунти без причина и за това че искахме бърза адекватна намеса и извинения публично за оронване на престижа на играчите и съюза ни и как получихме бан завинаги 4 човека е господа със сини табелки спирам с въпросите и играта ви,на вас може би не ви пука ,а и няма за какво но както бях писал в предни изтрити постове много добри играчи си заминаха заради вас ,не знам кой губи повече а и не искам да правя такива равносметки ,но аз  ще загубя една игра ,а спечелих много повече -ПРИЯТЕЛИ.
И последно Г-н Крум Атанасов слез от облаците ,не се прави на недостижим,загърби малко егото си и не бъди толкова надменен,бъди приятел с играчите и стой близко до тях,съветвай се с тях ,а не да отговаряш със заучени фрази и после  да се оправдават заради теб.Успех на всички и играчи и екипът на ИО!
Активен
agent_n
НАСКЪРБЕН КЛАСИК
Майор
*****

Karma: +391/-387
Неактивен Неактивен

Публикации: 783


Аз nastrade-вечно недоволен-регистр. февруари 2006


Профил
« Отговор #5 -: Юли 04, 2012, 20:52:22 »

Браво
Активен

"Свестните у нас считат за луди, глупецът вредом всеки почита"
Хр. Ботев

...
Акълът е нещо, което можеш да раздаваш и без да имаш.
...
Човек, който няма чувство за история, е като човек, който няма уши и очи !
...
Koга ще се оправи България ?
*********************************************************
aliensss
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 11


Профил
« Отговор #6 -: Юли 04, 2012, 22:10:28 »

честита победа добре се справихте но срещо евилевил имаше повече врагове .БРАВО ЗА ЗЛАТОТО Smiley)
Активен
para6ut
Редник
*

Karma: +0/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« Отговор #7 -: Юли 04, 2012, 23:00:44 »

Браво ДАРКНЕС заслужена победа тя беше ясна !!Браво и на Евил заслужихте си замъците !!! благодаря на всички които останаха в АТАКА и се бориха до последно  Smiley Smiley :)http://screenshotuploader.com/s/01/rT03vT5ZP п.с. от NEDOVOLEN  Smiley
Активен
cbr
Лейтенант
***

Karma: +21/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 136


Профил
« Отговор #8 -: Юли 06, 2012, 20:59:45 »

честита победа добре се справихте но срещо евилевил имаше повече врагове .БРАВО ЗА ЗЛАТОТО Smiley)
Не е точно така ,просто при нас знаеха че са обречени и се пробваха при евил ,иначе враговете ни бяха почти всички съюзи
Активен
banshi
Майор
*****

Karma: +48/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 526



Профил
« Отговор #9 -: Юли 07, 2012, 09:08:38 »

честита победа добре се справихте но срещо евилевил имаше повече врагове .БРАВО ЗА ЗЛАТОТО Smiley)

постарахме се доста да нямаме проблеми със защитата на замъците, ден преди да отключат реалма двама човека от нашия съюз със личните си армии изклахме армиите на повече от половината съюз на бозкурт да нямат какво да даряват. просто беше бой до дупка и останалите знаеха че нямат шанс при нас. докато се появеше пункт с армия около някой от замъците ни при първа възможност биваше изколвана до крак и пункта се събаряше. оставаше им вариант да се пробват при евил
Активен

Цитат
Oton
Community Manager
Вие не сте ни клиенти, това е безплатна игра, която играете по избор.
Според Общите правила, с които сте се съгласили, когато сте се регистрирали в играта, не можете да имате каквито и да е претенции към нас, именно защото играта, която играете, е безплатна. Дали ще дадете пари за нея или няма да дадете - изборът е Ваш
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!