Imperia Online България  
Март 28, 2024, 22:37:51 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: класации ера 2  (Прочетена 18703 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
arjenti1
Гост
« Отговор #15 -: Юли 05, 2012, 07:45:06 »

щото ме е яд .и то не че не см взел медал,а че арианата ,барона и кебапа се прават на мн велики,а в началото на ерата като направихме междусаиузния скаип те първи се покриха,не че после направиха нещо де,че освен битки за медали на синера териер и десетката  техни не съм виждал срещу негрите.наместиха се на топло и вижте какви сме велики и устати.гореспоменатите,ако бехте го направили това в ваще си саиузи нямаше да ме видите да пиша,така че ТИХО,ТИХО И пак ТИХОООООООООООО.ОСвен да ви дънят и после да тичате по мърша друго не направихте.ТИХООООООООООООО
Активен
Zinovi
Сержант
**

Karma: +20/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 65


Профил
« Отговор #16 -: Юли 05, 2012, 10:59:34 »

щото ме е яд .и то не че не см взел медал,а че арианата ,барона и кебапа се прават на мн велики,а в началото на ерата като направихме междусаиузния скаип те първи се покриха,не че после направиха нещо де,че освен битки за медали на синера териер и десетката  техни не съм виждал срещу негрите.наместиха се на топло и вижте какви сме велики и устати.гореспоменатите,ако бехте го направили това в ваще си саиузи нямаше да ме видите да пиша,така че ТИХО,ТИХО И пак ТИХОООООООООООО.ОСвен да ви дънят и после да тичате по мърша друго не направихте.ТИХООООООООООООО

тука бъркаш много ... В съюза всеки си има предназначение, аз бях номад >>>>> трябва да тормозя противниковите играчи и да отвличам вниманието към себе си, докато съотборниците ми си правят чудовищната икономика (което и стана в общи линии) Ако бях имперец щях да съм като тях, защото главната съюзна ни беше имперска и трябва да се изкарат огромни количества армия, за което трябваха брутални икономики и пазене от към битки (нямаме сметка имперците да си чупят армиите). Освен това, като лидер на съюза знам приноса на абсолютно всеки. Първия скок на съюза --- Борото , 2рия бая голям скок :Д --- Теодор , 3тия подем на съюза сливането с кингдом, след тях вече имахме колектив, численост и най-важното ----- СТРАТЕГИЯ! Просто всичките дето написахте, че Борото, Барона, арианата не правили нищо , ако бяхте им видяли дарената в нето армия и броя на акции, които са организирали щяхте да се озъбите ... Да не говорим за 39 ниво шпионаж на борото и 41 ниво контра на Барона , които няма да ги стигнете и с 2 ери фермене  ... Просто коментарите са ви неадекватни най-малкото ,защото не сте в супата ВарВари !!!!  Не знаете какъв труд сме положили за тая шибана игра така, че не ми говорете за нечестност към хора, които са ни подкрепяли морално и с пожари на минимум предимно(което правехме и ние), а когато станеше въпрос за акции и седене по нощите --- спите като принцеси ...
Активен

para6ut
Редник
*

Karma: +0/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« Отговор #17 -: Юли 05, 2012, 13:22:14 »

 Grin Grin  митак арженти не се хабете бе нека си играят играта и да са велики то ше си покаже колко са хаххххахах п.с NEDOVOLEN  Grin
Активен
arjenti1
Гост
« Отговор #18 -: Юли 05, 2012, 13:43:02 »

За борото приказка не съм обелил ,зинови,за теодор ,също.а другото дето казваш,освен за барона,сина ми може да влиза и да прави армия и да дарява.но няма да се прави на великан.това най ме дразни.демек,аз цяла ера съм дарител но за сметка на това съм велик.аиде стига вече,от мене толко.който са играли миналата ера с великаните ги знаят.с този спор доуточнихме
Активен
barona111
Лейтенант
***

Karma: +57/-111
Неактивен Неактивен

Публикации: 196



Профил
« Отговор #19 -: Юли 05, 2012, 16:34:42 »

ок, няма да тръгна да се извинявам точно на теб, че не направих една голяма битка тази ера. Има си ери и класации (документирани при това, само трябва да поровиш) колко съм се бил и какви битки съм направил. както каза Зинови функцията ми беше друга тука и мисля че с най-добрата икономика в сървъра, след тази на Цецобо, съм подпомогнал достатъчно съюза, защото не мисля, че ако бяха останали оригиналните играчи на варвари без да се слеем щяха да вземат златен медал, без тях щях да съм един фермер, а без кингдъмците Зинови щеше да е просто един боец, но ЗАЕДНО ние взехме реалма...  Това е отборната игра и както бе казано всеки си имаше функции... А и много бързо забравяш, че в началото на играта когато Блекаут ви обявиха война, само Кингдъм им обяви безплатна, за да не "оставим федератите от Евил" да се бият сами. Кубрати не пожелаха тогава...
   И пак грешиш ако си мислиш, че аз съм пълнил казармите само и съм си излизал от играта, да не говорим за Ариана... или Кебапчето който без армия така ги тормозеше, че редовно по 2-3ма от блекаут бяха развяли прането.  Но ти си велик да, да се биеш срещу съюзи като Богатур, Аспарух и други си е подвиг...
  Ето признавам си, никой не съм занулил от Блекаут аз лично, а ти кой занули?Huh? Дали осъзнаваш въобще че ако не ни беше федерат, нямаше да имаш тези военни точки, защотот нямаше да имаш армия с която да ги направиш...
 
Активен
dimitarrr
Лейтенант
***

Karma: +15/-206
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #20 -: Юли 05, 2012, 17:19:57 »

Кефя ви се на глупостите продължавайте забавно е.  *hihi*
Активен
barona111
Лейтенант
***

Karma: +57/-111
Неактивен Неактивен

Публикации: 196



Профил
« Отговор #21 -: Юли 05, 2012, 17:41:33 »

но паметта на Арженти е много слаба, как аджиба след като сме толкова гола вода кингдъмците ви взехме война миналта ера? отговори ми на този въпрос и спирам да пиша
Активен
arjenti1
Гост
« Отговор #22 -: Юли 05, 2012, 19:12:03 »

отговорът е много прост,дори ти ще ме разбереш,не бях там. Grin
Активен
arjenti1
Гост
« Отговор #23 -: Юли 05, 2012, 19:14:01 »

а като говориш за воини,виж ми ги,почти няма с кои да не сме се били.така че това за воините си го избии от главата,че е безмислено да говориш по темата
Активен
arjenti1
Гост
« Отговор #24 -: Юли 05, 2012, 19:21:53 »

ruruharara
Редник
*

Karma: +3/-9
  • [-]
Неактивен Неактивен

Публикации: 23


Профил Ел. поща Лично съобщение (Неактивен)
   
   
Re:Класации ера 1
« Отговор #2 -: Септември 26, 2011, 16:27:09 »
   Отговори с цитатЦитат
Явно аз ще сефтосам темата. Честито на всички мои съотборници много добрата отборна игра. За да си начело в четирите класации е необходимо съчетание на много неща лидер със свободно време за игра, хора който се бият много, хора които развиваха проучвания, хора които даряваха много, хора които правиха големи армии и не на последно място някой качества. Качества които те карат да играеш за човека до теб да помагаш на човека до теб да играеш за съюза си и ние притежавахме всичко това. През осемте месеца на игра всеки е допринесъл със нещо за да сме това кое то сме но накрая си пролича най добре когато напълнихме петте замъка с по 3м армия и се борихме до края за първите места и реалма. И понеже почнах с поздрави към нашите играчи искам да поздравя и друг наш играч stanislav76 аз като такъв го приемам. Искам да поздравя rumen_bg6 и kalinkata макар и в по ранен етап на играта когато бяхме противници са много добри играчи от ранга на човека за който е следващия поздрав. Нина първо се радвам да те чуя отдавна не сме си говорили а за Веско познат като i_am_death си в голяма грешка не оспорвам че е голям играч. Напротив аз това казвах на KINGDOM  а за другите неща са глупости преди 3 дена знам защо излезе в мод така като знам и признавам че не можахме да го хванем. Евала и още помня когато атакуваше kalinkata въпреки че знаеше че губи само и само за да го забави. Защото помня повече от 1 месец назад. Знаеш ли кое е най силната му черта на Веско? Мълчанието след него хората четат доклади а не съюзно инфо. Поздрав за Генералите единствено те направиха нещо по средата на играта и Евил които се опитаха да направят нещо накрая.
Активен
arjenti1
Гост
« Отговор #25 -: Юли 05, 2012, 19:26:30 »

както се вижда ,цитат е това горното.и както се вижда човека хвали противниците си.и както се вижда ,уважава САЮЗНИЦИТЕ СИ.така че бароне,недеи писа глупости.нито даун им помогнаха да си задържат замъците миналата ера нито алл ин.НО ИМ ГИ ОСТАВИХА,ЗАЩОТО СИ БЯХА ТЕХНИ,така че ако обичаш спри с глупостите..и сега ще се повторя-ТИХОООООООО
« Последна редакция: Юли 05, 2012, 19:29:59 от arjenti1 » Активен
k_politov
Редник
*

Karma: +7/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 44


Профил
« Отговор #26 -: Юли 05, 2012, 20:01:48 »

Миналта ера я взехте войната по средата на лятото когато никой не играеше!!!! Grin Grin Grin
Активен
barona111
Лейтенант
***

Karma: +57/-111
Неактивен Неактивен

Публикации: 196



Профил
« Отговор #27 -: Юли 06, 2012, 00:32:50 »

добре го цитира, защото аз отидох и си дарих армията в генералите Smiley така че и мене ме похвали "великия" Лацедемон, който явно ти е идол Grin . А за следващия пост мога да кажа лятото беше и за вас и за нас еднакво, и до Турция ходих, и до Какао за партито на Армин, и после до Созопол, без оправдания...
Но Арженти и замък да ви бяхме дали ти няма как да знаеш какво се прави там така че щеше да си е чиста загуба на съюзен рес вашето:D
Активен
arjenti1
Гост
« Отговор #28 -: Юли 06, 2012, 18:34:12 »

Аз другарю,замък съм имал,преди тебе.а и даже да не бях имал.имах хора в саюза който са имали,пак преди тебе.и аз замък можеше да взема но ви уважих решението.докато видях че наистина взехте на кубрати.което от моя гледна точка си е помиярска работа.както и всички други мислят така де.но няма значение вече.за войната казах вече.чист късмет че не бях в евил тогава,нещата нямаше да са така.нямаше да се биете с някой които ви дадоха точки.така че и тук няма за какво да говориш.не сте били толкова велики.да биеш евгения,великоОооооо.но пък нея кой не я е бил.та за пореден -ТИХООООООООООООООО
Активен
barona111
Лейтенант
***

Karma: +57/-111
Неактивен Неактивен

Публикации: 196



Профил
« Отговор #29 -: Юли 09, 2012, 13:41:25 »

Аз другарю,замък съм имал,преди тебе.а и даже да не бях имал.имах хора в саюза който са имали,пак преди тебе.
последно не се разбра виждал ли си замък отвътре или не си Grin  Това ми прилича на онзи виц за цигането където казало на друго цигане:
 -Абе, знаеш ли колко е яко да ядеш сладолед?
 -Не, ама ти откъде знаеш?   
 –Абе не знам ама брат ми е гледал...
та и Арженти така Grin:D:D:D 
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!