Imperia Online България  
Април 25, 2024, 14:17:39 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Неразбории!  (Прочетена 9361 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
banshi
Майор
*****

Karma: +48/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 526



Профил
« -: Май 15, 2012, 13:10:32 »

Цитат
Доблест [2012-03-07 12:05:36]
Нападателят вече няма да получава точки Доблест за избити вражески единици, ако защитникът му е извън обхват х2.

тази новина я публикувахте и се примирихме със нея, как да е... днеска публикувате нова...

Цитат
НововъведениВече няма да се печелят военни точки в атаки по играчи на повече от 2 пъти по-малко точки от Вас. (Забележка: Тази промяна беше обявена преди една седмица.)
- Нова функционалност, бездомно население, валидна само за Имперци. Бездомно е населението, което Имперецът събира, след като вече е достигнал лимита на населението, определен от текущото ниво Къщи. Прирастът на бездомното население е 2 пъти по-нисък. Може да бъде наемано за армия, но не може да се наема в мините и следователно не произвежда ресурс. За да го използва, Имперецът трябва да построи достатъчно нива Къщи. Максималното население (обикновено и бездомно), което може да се достигне без вдигане на Къщи е 200 000.

и сега последно кое е вярно, или освен че няма да може да изкара доблест ще опуха по малък и военни точки няма да има

п.п. това и при война ли ще важи за военните точки
« Последна редакция: Май 15, 2012, 13:14:42 от banshi » Активен

Цитат
Oton
Community Manager
Вие не сте ни клиенти, това е безплатна игра, която играете по избор.
Според Общите правила, с които сте се съгласили, когато сте се регистрирали в играта, не можете да имате каквито и да е претенции към нас, именно защото играта, която играете, е безплатна. Дали ще дадете пари за нея или няма да дадете - изборът е Ваш
Atila_96
Капитан
****

Karma: +28/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 292


Профил
« Отговор #1 -: Май 15, 2012, 13:41:00 »

- Цената на Централизираната власт ще спре да нараства след 11-о ниво, а не след 10-о ниво, както e сега. (Забележка: Тази промяна беше обявена преди една седмица.)   
Или аз не помня една седмица или Вие сте в грешка... защо обявявате тази промяна по средата на ерата, според мен това трябва да влезе при рестарта на ера, а не по средата.
Активен
gri6ata
Trusted Member
*

Karma: +31/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 203


Профил
« Отговор #2 -: Май 15, 2012, 13:43:41 »

- Цената на Централизираната власт ще спре да нараства след 11-о ниво, а не след 10-о ниво, както e сега. (Забележка: Тази промяна беше обявена преди една седмица.)   
Или аз не помня една седмица или Вие сте в грешка... защо обявявате тази промяна по средата на ерата, според мен това трябва да влезе при рестарта на ера, а не по средата.
Хмммм......миналата година като отвориха свят 82 играл ли си?Ако си,не би трябвало да ти прай впечатление това че се правят такива промени посредата на ерата,ако не си,тогава разбирам изумлението ти Smiley
Активен
Atila_96
Капитан
****

Karma: +28/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 292


Профил
« Отговор #3 -: Май 15, 2012, 13:45:36 »

Играл съм, знам колко ''помии'' имаше и ми писна да се изливат нови  по средата на ера и да се развалят плановете на играчите.
Активен
gri6ata
Trusted Member
*

Karma: +31/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 203


Профил
« Отговор #4 -: Май 15, 2012, 13:47:38 »

Играл съм, знам колко ''помии'' имаше и ми писна да се изливат нови  по средата на ера и да се развалят плановете на играчите.
Е значи си свикнал и знаеш че може и по зле да е.....карай да става весело,забавлявай се и не се впрягаи за глупости  *beer* *beer* *beer* *beer*
Активен
murmur
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


Профил
« Отговор #5 -: Май 15, 2012, 13:49:19 »

А цената на централизираната власт след 11 ниво видяхте ли?  Shocked
Активен
Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« Отговор #6 -: Май 15, 2012, 13:49:49 »

Не разбирам къде са неразбориите...

Първата цитирана от Вас новина не е от преди 1 седмица, а е от 7-ми март. Днес датата е 15-ти май.
И двете нововъведения са верни.

По време на война също няма да се вземат военни точки за военни звания за атаки по играчи извън обхват х2. Само точки за войната ще се отчитат.
Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
JGCWJ47
Лейтенант
***

Karma: +21/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 214


Профил
« Отговор #7 -: Май 15, 2012, 14:20:56 »

Аз имам въпрос, как ще се процедира в ери, в които някои играчи вече са пуснали Централизирана власт след 11-то ниво по "старите цени", а други ще я пускат по новите?

Нямам  предвид само, че тази които са сколасали нямат стигане. В единия случай са около 33 000 нетни точки, в другия около 50 000, да не говорим колко е разликата в ресурса.
Активен

Вече няма да може да се разхождате с милионни армии. Tongue *SPITEFUL*

Как се отнемат пророческите лицензи?
banshi
Майор
*****

Karma: +48/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 526



Профил
« Отговор #8 -: Май 15, 2012, 14:39:08 »

Не разбирам къде са неразбориите...

Първата цитирана от Вас новина не е от преди 1 седмица, а е от 7-ми март. Днес датата е 15-ти май.
И двете нововъведения са верни.

По време на война също няма да се вземат военни точки за военни звания за атаки по играчи извън обхват х2. Само точки за войната ще се отчитат.

добре де на какво да вярвам
Военни точки    293 275 преди

хванато мижаво подкрепление в колония на спец ресурс

2012-05-15    banshi    monykk    96    41 853    0    0    0    236    2 369    0    0    9

Военни точки    293 527 настоящи военни

а въпросния monykk е на 214 732 нето докато моето надхвърля 1.8М, а колонията принадлежи на играч със 589 462 нето

п.п. не сме във война
« Последна редакция: Май 15, 2012, 14:41:10 от banshi » Активен

Цитат
Oton
Community Manager
Вие не сте ни клиенти, това е безплатна игра, която играете по избор.
Според Общите правила, с които сте се съгласили, когато сте се регистрирали в играта, не можете да имате каквито и да е претенции към нас, именно защото играта, която играете, е безплатна. Дали ще дадете пари за нея или няма да дадете - изборът е Ваш
Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« Отговор #9 -: Май 15, 2012, 14:54:37 »

добре де на какво да вярвам
Военни точки    293 275 преди

хванато мижаво подкрепление в колония на спец ресурс

2012-05-15    banshi    monykk    96    41 853    0    0    0    236    2 369    0    0    9

Военни точки    293 527 настоящи военни

а въпросния monykk е на 214 732 нето докато моето надхвърля 1.8М, а колонията принадлежи на играч със 589 462 нето

п.п. не сме във война
При атака на армия в колония на специален ресурс правилата за обхват не важат.
Ерго - военни точки се взимат нормално.
« Последна редакция: Май 15, 2012, 14:56:20 от Oton » Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
banshi
Майор
*****

Karma: +48/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 526



Профил
« Отговор #10 -: Май 15, 2012, 15:24:48 »

Цитат
Oton
Community Manager
Karma: +689/-820
  • [-]
Неактивен
Публикации: 1387
    
Re:Централизирана власт
« Отговор #2 -: Днес в 15:13:20 »
Проверете си сега архива с лични съобщения, ако си го пазите...
Пратено Ви е съобщение от Администрацията, гласящо:

"Следните промени ще бъдат осъществени във всички светове на Империя Онлайн на 15.05.2012:

- Цената на Централизираната власт ще спре да нараства след 11-о ниво, а не след 10-о ниво, както e сега.
- Вече няма да се печелят военни точки в атаки по играчи на повече от 2 пъти по-малко точки от Вас."


извинявай че пиша тука ама както винаги бързате да заключвате темите та за съобщението от администрацията за промените

Цитат
Администратор
[Опресняване]
Администратор преди 23 часа

Екипът на Империя Онлайн има удоволствието да представи първата по рода си промоция "Ден на диаманта". До 16:00 ч. сървърно време на 15-и май, вторник, всички цени за мигновен строеж ще се ползват със специално намаление от 50%.
Администратор 2012-05-09 16:57

Поради големия интерес към промоцията "20% повече диаманти", тя ще бъде налична за още 48 часа до 17:00 часа, сървърно време, на 11-и май.
Администратор 2012-05-08 12:19

Нов бърз български свят (скорост х2) започва днес, 08.05.2012. Екипът на Империя Онлайн има удоволствието да Ви покани да се присъедините.

За регистрация натиснете тук.

По време на първата седмица на бързия свят ще се получават 20% повече диаманти за всяка покупка.

Бързият свят следва правилата и механиката на Империя Онлайн скорост х2. Развитието на акаунтите е с 2 пъти по-бързи темпове от това в нормален свят, например:
- добив х2
- прираст на населението х2
- обучение на войска /2
Администратор 2012-05-08 10:02

Следната промяна ще бъде осъществена във всички светове на Империя Онлайн на 21.05.2012:

Военните точки, необходими за придобиването на който и да е военен ранг, ще бъдат умножени х5, което означава, че за да бъдете Маршал, ще се нуждаете от 750 000 военни точки, вместо само от 150 000.

Забележка! Промяната ще засегне всички играчи и всички военни рангове, т.е. ако на 20.05.2012 сте били Маршал със 150 000 военни точки, на 21.05.2012 ще станете Полковник със 150 000 военни точки.
Администратор 2012-05-07 11:44

Империя Онлайн има удоволствието да съобщи, че до 17:00 часа сървърно време на 9-и май ще получавате 20% повече диаманти за всяка направена покупка.
Администратор 2012-05-02 16:59

Империя Онлайн има удоволствието да съобщи, че втора ера на Елитния Блиц свят започва днес, 02.05.2012, в 16:00 часа сървърно време.

Елитният Блиц свят следва правилата и механиката на всеки нормален Блиц свят скорост х4, но се отличава с това, че събира на едно място САМО играчите, класирани в топ 250 по нетни точки, от всички светове на ИО.

поне аз не съм получил такова известяване или се пращат избирателно
Активен

Цитат
Oton
Community Manager
Вие не сте ни клиенти, това е безплатна игра, която играете по избор.
Според Общите правила, с които сте се съгласили, когато сте се регистрирали в играта, не можете да имате каквито и да е претенции към нас, именно защото играта, която играете, е безплатна. Дали ще дадете пари за нея или няма да дадете - изборът е Ваш
k_politov
Редник
*

Karma: +7/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 44


Профил
« Отговор #11 -: Май 15, 2012, 15:58:20 »

Не разбирам къде са неразбориите...

Първата цитирана от Вас новина не е от преди 1 седмица, а е от 7-ми март. Днес датата е 15-ти май.
И двете нововъведения са верни.

По време на война също няма да се вземат военни точки за военни звания за атаки по играчи извън обхват х2. Само точки за войната ще се отчитат.

След като се вземат военни точки за войната след това военен доход ще се взима ли???
Активен
Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« Отговор #12 -: Май 15, 2012, 16:00:20 »

След като се вземат военни точки за войната след това военен доход ще се взима ли???
Да, разбира се, правилата на войната остават непроменени.
Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
rayh
Майор
*****

Karma: +384/-166
Неактивен Неактивен

Публикации: 859



Профил
« Отговор #13 -: Май 15, 2012, 16:12:20 »

доста промени кога като биеш  с лична армия съюзна ще взимаш медали то ясно как се става маршал вече  Grin
Активен

Едно е да искаш друго е да можеш трето и четвърто да го направиш


........http://www.youtube.com/watch?v=THYkJP68ZEE

http://www.youtube.com/watch?v=QYKPDOJ8Pjg&NR=1
http://wc.imperiaonline.org/?section=teams_all&country=bg
sisiena
Сержант
**

Karma: +31/-41
Неактивен Неактивен

Публикации: 94


Профил
« Отговор #14 -: Май 15, 2012, 16:14:52 »

чудя се да започвам ли да пиша ,да не решите че не спазвам добрия тон
Преди една седмица,   къде са били обявени промените ?
Когато нямаш никой в по две обхват ,трябва да спреш да играеш ли?
За доблестта ок мога да се примиря ,но за военните точки защо как от къде на къде обеснете защо се налага тази промяна
Ето  промените от преди седмица в новини:
Бяха въведени следните функционалности:
- Подобрение на единиците - вече може да подобрите леки и/или тежки единици в елитни единици от същия вид в четвъртото подменю на всяка казарма. Не се нуждаете от население за тази цел. Стойността на подобрението ще бъде разликата между общата цена на по-високия клас единици и общата цена на по-ниския клас единици. Времето за обучение ще е това на по-високия клас единици.
- Възможност за наемане на повече от един випуск войници наведнъж, ако разполагате с достатъчно ресурси, население и свободни випуски, които проучването Военни умения позволява.
- Няма да можете да каните в съюза си играч, който вече е бил в този съюз два пъти.
ето съобщението от днес:- Вече няма да се печелят военни точки в атаки по играчи на повече от 2 пъти по-малко точки от Вас. (Забележка: Тази промяна беше обявена преди една седмица.)
Въпроса ми аз ли  недовиждам,аз ли не мога да чета или просто няма такова нещо от преди седмица
Активен
Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!