Imperia Online България  
Март 19, 2024, 12:40:47 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Някой може ли да ми какже как е станало това?  (Прочетена 1849 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Chakalesko
Лейтенант
***

Karma: +16/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 171


Профил
« -: Април 23, 2012, 21:02:55 »

http://clip2net.com/s/1QhFv

не съм напускал съюза предния доклад ми е от съюза а новия е от друг съюз а съм си пак във стария
Май пак има някакъв бъг !!!
Активен
agent_n
НАСКЪРБЕН КЛАСИК
Майор
*****

Karma: +391/-387
Неактивен Неактивен

Публикации: 783


Аз nastrade-вечно недоволен-регистр. февруари 2006


Профил
« Отговор #1 -: Април 23, 2012, 21:31:28 »

To целия свят отиде в съюз ХАХО, не си само ти
Активен

"Свестните у нас считат за луди, глупецът вредом всеки почита"
Хр. Ботев

...
Акълът е нещо, което можеш да раздаваш и без да имаш.
...
Човек, който няма чувство за история, е като човек, който няма уши и очи !
...
Koга ще се оправи България ?
*********************************************************
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #2 -: Април 23, 2012, 21:38:30 »

Работи се по проблема в момента.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
sisiena
Сержант
**

Karma: +31/-41
Неактивен Неактивен

Публикации: 94


Профил
« Отговор #3 -: Април 23, 2012, 22:02:15 »

Това ми е толкова позната реплика спрете атаките ,бе хора аз ли да ви обяснявам ,спрете атаките  , оправете си играта  и  я пуснете  ,заради тези   грешки на играта съюза ми в момента губи солиден военен доход, защото не атакуваме и как да атакувам, като отивам на пожар ми  показва че съм бил на грабеж
Активен
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #4 -: Април 23, 2012, 22:17:18 »

Проблемът е отстранен и е бил чисто визуален, никой нищо не губи и не е загубил, в реалност са се провеждали точно такива битки, с точно такива армии каквито сте пратили, но не се е генерирал XML файл за доклада(това е флаш анимацията на битката). Като резултат от това се визуализира анимация от предишна битка или не се визуализира битка изобщо.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
banshi
Майор
*****

Karma: +48/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 526



Профил
« Отговор #5 -: Април 23, 2012, 22:39:33 »

е то хубаво ама докато беше тоя "козметичен" проблем с докладите, битките на колегите от съюза от войната не са видими защото системата ни казва че битката е била проведена преди да стане член на съюза  Shocked
Активен

Цитат
Oton
Community Manager
Вие не сте ни клиенти, това е безплатна игра, която играете по избор.
Според Общите правила, с които сте се съгласили, когато сте се регистрирали в играта, не можете да имате каквито и да е претенции към нас, именно защото играта, която играете, е безплатна. Дали ще дадете пари за нея или няма да дадете - изборът е Ваш
sisiena
Сержант
**

Karma: +31/-41
Неактивен Неактивен

Публикации: 94


Профил
« Отговор #6 -: Април 23, 2012, 23:17:23 »

Почвам да се ядосвам казах ,че спрях атаките на съюза си заради  този ваш проблем ,аз няма да знам дали е визуален проблема нали  няма как да съм сигурен  че  армийте ще се върнат цели дали някой няма да се разбие отиваме на пожар ,а в доклада е грабеж ,при такива ситуации си заключвайте  света и си оправете проблема
Активен
Chakalesko
Лейтенант
***

Karma: +16/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 171


Профил
« Отговор #7 -: Април 24, 2012, 02:03:54 »

Това е добре че го отстраних че направо си викам какво стана пак преди 10 мин бях в този съюз сега съм в друг а не съм се местил помислих че пак е някаква хекерска шега както обикновено се получава с моя акаунт
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!