Imperia Online България  
Март 28, 2024, 18:23:58 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Блокиран акаунт без причина - свят 5  (Прочетена 2790 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
Megabone
Bai Kech :)
Сержант
**

Karma: +11/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 90



Профил
« -: Април 16, 2012, 16:55:18 »

Та , накратко да видим кой е този малоумен администратор заради който съм блокиран и нека да разкрие ПРИЧИНАТА за блока при положение , че от акаунта ми - baikech -  се влиза САМО от един и същ ИП адрес понеделник - четвъртък . Друг ИП адрес - петък събота - Поход атака не е изпращан от 3-4 седмици ?!? НИКОЙ друг не се логва и нямам "наглеждачи" които да са се логвали в последните 2 месеца.

Влизам 2 пъти на ден за по 10-15 минути и се намирам блокиран. Oбщото ОНЛАЙН време на акаунта всеки ден е не повече от 40 минути.

Е това ако не е гавра - не знам какво е гавра

Благодаря
Активен

По-добре ЯК и тъп , отколкото само тъп !
farfui
Капитан
****

Karma: +130/-204
Неактивен Неактивен

Публикации: 264


Figil


Профил
« Отговор #1 -: Април 16, 2012, 16:57:41 »

 Това е безумие , поредният играч от съюзът  ни които бива блокиран , да не говоря , че момчето искаше да дари войската си  , която е много нужна за съюзът ни .... щетите които ни нанасяте с тези не заслужени блокове , вече са непоправими ...
Активен
Megabone
Bai Kech :)
Сержант
**

Karma: +11/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 90



Профил
« Отговор #2 -: Април 16, 2012, 17:00:01 »

Хайде да видим причината при положение , че моя акаунт НИКОГА не е отварян от ИП адрес , който съвпада с друг акаунт

В смисъл от ИП адрес 1.2.3.4 се отваря само и единствено акаунта Baikech
Отделно , че няма нито една пусната атака КЪМ никой за последните 3 седмици. Дори НЕАКТИВНИ не са атакувани. 0 като 0 похода Smiley
Активен

По-добре ЯК и тъп , отколкото само тъп !
farfui
Капитан
****

Karma: +130/-204
Неактивен Неактивен

Публикации: 264


Figil


Профил
« Отговор #3 -: Април 16, 2012, 17:04:48 »

 Предполагам си видял  ,че  и Angelss , е блокирана , точно като събра войските си в колония пред замък които трябваше да атакуваме , блокът и ни струва загубата на 2милиона катафракти.... Това се случва за втори път при нея : Първият път за това  ,че имала прекалено много ресурси била се включила , автоматична защита .... Преди 4 дена питах във форума , кога се активират тези защити и предупредих ,че ако има за войска подобна , ще бъде активирана ( беше изтрита темата ми ).
  В рамките на няколко часа 2 -ма от най - важните ни играчи биват блокирани , предчувствам , че аз съм следващият )
Активен
JGCWJ47
Лейтенант
***

Karma: +21/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 214


Профил
« Отговор #4 -: Април 16, 2012, 17:08:35 »

Съдейки по факта, че е почивен ден, наказанеито е наложено от някаква автоматика. Вероятно е преминато някакво ограничение, като онова за 500К шпионки. Утре ще се появи някой на работа, ще погледне и ако всичко е наред ще отключи акаунта. Ще ви се наложи да издържите още 16-18 часа без армията на Baikech, ама като гледам класирането ще се справите.
Активен

Вече няма да може да се разхождате с милионни армии. Tongue *SPITEFUL*

Как се отнемат пророческите лицензи?
farfui
Капитан
****

Karma: +130/-204
Неактивен Неактивен

Публикации: 264


Figil


Профил
« Отговор #5 -: Април 16, 2012, 17:18:28 »

знаеш ,  не е толкова лесно ... ситуацията е по - различна , тъй като имперският замък остава уязвим ( това си е блиц и всичко е по 4)... Като цяло за мен това си е подигравака ... Реномето на играчите ми е съсипано и винаги ще има съмнение как сме постигнали тези резултати , както и на съюзът ни ...като оставиме моралните щети , angelss се опитваше да направи едно уникално представяне и  резултатът е спънки , блокове , късане на нерви ... А за капак на всичко , всеки от нас е метнал една торба с диаманти , получаваме незаслужени наказания  , а когато питам защо , ми трият темите , като давам съвет, ме игнорират Smiley.
 Писах си преди с хора , колко се е повишило качеството на работа на подръжката от преди години , връщам си думите назад ...
« Последна редакция: Април 16, 2012, 17:23:17 от farfui » Активен
Chakalesko
Лейтенант
***

Karma: +16/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 171


Профил
« Отговор #6 -: Април 16, 2012, 17:26:54 »

За пореден път тази игра ме изумява. Най добрите играчи Блокирани---дано е някаква грешка иначе си е чиста гавра с не само с тях ами с целият ни съюз. А да не говоря колко много имаме нужда от тяхна помощ и подкрепа за битките на края на ерата !!!
Активен
Megabone
Bai Kech :)
Сержант
**

Karma: +11/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 90



Профил
« Отговор #7 -: Април 16, 2012, 17:29:20 »

Значи играех си без проблем. Прехвърлих ЦЯЛАТА армия с бутоните от всички провинции и гарнизони в столицата и бях блокиран 2 секунди след като ги натиснах.

Не знам автоматка ли е какво е ама в момента имам 70 000 БАЛИСТА в столицата които ЦОКАТ ОГРОМНА издръжка. Тая издръжка не знам кой ще я покрие за 24 часа докато някой забележи какво става
Активен

По-добре ЯК и тъп , отколкото само тъп !
farfui
Капитан
****

Karma: +130/-204
Неактивен Неактивен

Публикации: 264


Figil


Профил
« Отговор #8 -: Април 16, 2012, 17:32:24 »

Мм да angelss e s 50 милионна издръжка на час ....мога скреен да направя , някои ако не вярва ,както казах в по- горните постове , точно се опитвахме да вземеме с нейната войска към  (15 милионна от тях 5 мил, катафракти) , Ю-и замък...
Активен
Chakalesko
Лейтенант
***

Karma: +16/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 171


Профил
« Отговор #9 -: Април 16, 2012, 17:34:37 »

Брат, предполагам е станала някаква грешка и силно се надявам да е така!!! То по празниците няма администратори на линия и най вероятно е автоматично. Може и някакъв срив да се е получил и да е засече грешка !!! Дано ви върнат обратно Акаунтите иначе ще се наложи да стачкуваме във форума !!!
Активен
sasho1234
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« Отговор #10 -: Април 16, 2012, 17:41:09 »

силно се надавам да е станала голама грешка
Активен
farfui
Капитан
****

Karma: +130/-204
Неактивен Неактивен

Публикации: 264


Figil


Профил
« Отговор #11 -: Април 16, 2012, 17:42:57 »

Преди 4 дена ги предупредих , че може така да стане , изтриха ми темата (haus модератор) , точно за това ги бях предупредил , че вероятността да се включи пак тази защита е огромна имайки предвид ,че angelss  е на път да счупи всички рекорди за блиц ...
Активен
Chakalesko
Лейтенант
***

Karma: +16/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 171


Профил
« Отговор #12 -: Април 16, 2012, 17:46:54 »

farfui --- да имаш право ако е заложен лимит на ресурса лимит на армия и някакви други неща и след достигане на максималното което е правено  като развитие в тази ера а той го е надминал това ниво е напълно нормално да се включи защитата.
Дано да оправят проблем и най вече искрено се надявам да обяснят на нас редовите играчи причината !!!
Активен
Atila_96
Капитан
****

Karma: +28/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 292


Профил
« Отговор #13 -: Април 16, 2012, 21:24:32 »

Това е пълна  подигравка от страна на админите, блокирват играчи без каквато и да е причина, съсипват репутацията на целия и съюз и накрая си измиват ръцете с автоматична защита... защита от какво ?! Изпитах на собствен гръб това.
Активен
yovanna
Community Manager
*

Karma: +19175/-321
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558



Профил
« Отговор #14 -: Април 17, 2012, 11:31:12 »

- baikech - 
Благодаря

Този акаунт е наказван само за обидно съобщение. За повече информация, пишете на support@imperialsupport.org
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!