Imperia Online България  
Април 19, 2024, 21:18:00 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Съюз - BG  (Прочетена 7934 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
EscuroAnjo
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« -: Април 03, 2012, 22:26:14 »

Съюз BG спешно набира нови членове................ *gamer*
Активен
viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #1 -: Април 03, 2012, 22:26:50 »

 Embarrassed Какви са изискванията?
Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
kirlivanof
Лейтенант
***

Karma: +59/-237
Неактивен Неактивен

Публикации: 125



Профил
« Отговор #2 -: Април 03, 2012, 23:17:03 »

кажи изисквания де  Tongue  в тор 20 съм и не мой си трая лидера *hahaha*
Активен
Ниня
Капитан
****

Karma: +52/-124
Неактивен Неактивен

Публикации: 381


Няма невинни!!!


Профил
« Отговор #3 -: Април 03, 2012, 23:28:23 »

Като гледам логото да не се окаже,че само лидерът е БГ!!??? Lips Sealed
Активен

"Si vis pacem, para bellum"
EscuroAnjo
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« Отговор #4 -: Април 04, 2012, 15:28:16 »

Здравейте на всички отзовали се, акаунат ми е EscuroAnjo - изискванията са да се игра
е и да не се допуска да се превърнете в касички. Това е. Потърсете ме в играта и пишете на съобщения , ще ви пусна покани.
Активен
viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #5 -: Април 04, 2012, 15:32:40 »

Здравейте на всички отзовали се, акаунат ми е EscuroAnjo - изискванията са да се игра
е и да не се допуска да се превърнете в касички. Това е. Потърсете ме в играта и пишете на съобщения , ще ви пусна покани.

 Grin Големи каси приемаш ли?
Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
valhala
Лейтенант
***

Karma: +46/-223
Неактивен Неактивен

Публикации: 234


HARD-DEFENDER


Профил
« Отговор #6 -: Април 04, 2012, 15:42:42 »

Grin Големи каси приемаш ли?
за него не знам, ама аз приемам !!! мра , за големи каси
Активен

*Без сетива, няма чувства. Ако се смееш, когато другите се смеят и плачеш, когато другите плачат, тогава трябва да се приготвиш да умреш, когато те умират, и да живееш, когато те живеят.
viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #7 -: Април 04, 2012, 15:48:34 »

за него не знам, ама аз приемам !!! мра , за големи каси

 *freak* Ти приемаш, но аз без оферта не тръгвам. Какво предлагаш? *xxx*  И така като гледам, може да направим търг с предложения и тайно наддаване...  Embarrassed  Приемам тайни оферти и на лично в играта, за който не знае асс iiiiiiiii   *pardon*
Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
valhala
Лейтенант
***

Karma: +46/-223
Неактивен Неактивен

Публикации: 234


HARD-DEFENDER


Профил
« Отговор #8 -: Април 04, 2012, 15:53:25 »

*freak* Ти приемаш, но аз без оферта не тръгвам. Какво предлагаш? *xxx*  И така като гледам, може да направим търг с предложения и тайно наддаване...  Embarrassed
   оооооооооооо, тайно?? нема тайно, а явно !! Офертата е безкрайно щастие в съответния сървър. Избор по желание на клиента. има и бонуси, ама нема да ги коментирам, че половината са за БАН
Активен

*Без сетива, няма чувства. Ако се смееш, когато другите се смеят и плачеш, когато другите плачат, тогава трябва да се приготвиш да умреш, когато те умират, и да живееш, когато те живеят.
viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #9 -: Април 04, 2012, 15:57:02 »

   оооооооооооо, тайно?? нема тайно, а явно !! Офертата е безкрайно щастие в съответния сървър. Избор по желание на клиента. има и бонуси, ама нема да ги коментирам, че половината са за БАН

Ми чакам оферта, която разбира се не трябва да нарушава душевната ми хармония. Ако получиш одобрение, ще се командировам при вас.... Tongue
Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
valhala
Лейтенант
***

Karma: +46/-223
Неактивен Неактивен

Публикации: 234


HARD-DEFENDER


Профил
« Отговор #10 -: Април 04, 2012, 16:05:49 »

Ми чакам оферта, която разбира се не трябва да нарушава душевната ми хармония. Ако получиш одобрение, ще се командировам при вас.... Tongue
Тъй като вие, споменавате само за една оферта.....мога да предложа :атаки по избор на клиента, демек отпадане на Ветото, ТОТАЛ. Смятам , че душевния ВИ мир ще е удоволетворен до известна степен п.с. шамана каза , че снощи сънувал огромни пламъци.......до утре каза , че ще го разтълкувал
« Последна редакция: Април 04, 2012, 16:08:36 от valhala » Активен

*Без сетива, няма чувства. Ако се смееш, когато другите се смеят и плачеш, когато другите плачат, тогава трябва да се приготвиш да умреш, когато те умират, и да живееш, когато те живеят.
viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #11 -: Април 04, 2012, 16:07:14 »

Тъй като вие, споменавате само за една оферта.....мога да предложа :атаки по избор на клиента, демек отпадане на Ветото, ТОТАЛ. Смятам , че душевния ВИ мир ще е удоволетворен до известна степен

Е точно тази известна степен не ме устройва. Сори.  *pardon* или всичко или нищо....  Tongue
Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
valhala
Лейтенант
***

Karma: +46/-223
Неактивен Неактивен

Публикации: 234


HARD-DEFENDER


Профил
« Отговор #12 -: Април 04, 2012, 16:10:50 »

Е точно тази известна степен не ме устройва. Сори.  *pardon* или всичко или нищо....  Tongue
според Шамана СТЕПЕНТА била 100% , та затова ме помоли да го напиша : известно, демек всичко било кристално ясно
Активен

*Без сетива, няма чувства. Ако се смееш, когато другите се смеят и плачеш, когато другите плачат, тогава трябва да се приготвиш да умреш, когато те умират, и да живееш, когато те живеят.
viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #13 -: Април 04, 2012, 16:19:12 »

според Шамана СТЕПЕНТА била 100% , та затова ме помоли да го напиша : известно, демек всичко било кристално ясно

Много държа да разбера кой е този шаман, може и да го познавам.... А и пропуснах да попитам освен запазване на душевния мир, бонуси ще има ли?  *freak*
Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
valhala
Лейтенант
***

Karma: +46/-223
Неактивен Неактивен

Публикации: 234


HARD-DEFENDER


Профил
« Отговор #14 -: Април 04, 2012, 16:25:38 »

Много държа да разбера кой е този шаман, може и да го познавам.... А и пропуснах да попитам освен запазване на душевния мир, бонуси ще има ли?  *freak*
шамана се казва Кокоронго Ша Та Ям. той е от Конго, Киншаса ! Имал и един "ТОП" бонус , ама ще го предложил на личен , поради по специалното му естество.......+ един миш маш по Конгуански
Активен

*Без сетива, няма чувства. Ако се смееш, когато другите се смеят и плачеш, когато другите плачат, тогава трябва да се приготвиш да умреш, когато те умират, и да живееш, когато те живеят.
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!