Imperia Online България  
Април 19, 2024, 03:56:21 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: 10 свят  (Прочетена 12339 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
olgaru
Гост
« Отговор #15 -: Април 04, 2008, 14:54:08 »

Стига да се въведат новите правила за съюзна класация – ще ги имаш войните-не се притеснявай  wassup [:-}
Активен
nezavisim
Лейтенант
***

Karma: +13/-67
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


http://vladenia.tochica.com/index.php?go=view&uid=


Профил
« Отговор #16 -: Април 27, 2008, 12:37:38 »

кажете някоя стратегия за 10 свят защото играя там за 1 път
аз лично първо съм ферма,след като направя цв4.Тогава атакувам,но в повечето случаи се изкушавам и атакувам ама като ми разбият 1000 копия  *hihi*и спирам както е и тази ера.Сега съм малко фермерче до цв4 и ги почвам с тежките иначе проучванията за по елитните единици са почти готови(казвам ПОЧТИ)А за тебе... парво фермер праиш проучвания праиш ферма 20:) ако можеш аз съм тъи праиш си малко леки мечове и конница малко стрелци и тарани и гледаш кои има повече мангизи и отиваш като тези пари по-добре ги имвестираи за цв поне така мисля аз и вече като напраиш цв4 разпускаш леките и почваш тежки.Оттам нататък вече стават хубавите воини  Smiley
Активен

Nick - krasi.bs Свят - 8
DaDjaq
Редник
*

Karma: +2/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« Отговор #17 -: Май 20, 2008, 02:43:08 »

абе аз да не казвам каква глупост направих... атакувам аз един, взех 1кк злато, ама нямам нищо - нито кой знае какво ниво крепост, нито нива казарми, пуснах всичко възможно, пуснах централизирана, ама... имам още по много от всичко...
Активен
miroo
Капитан
****

Karma: +60/-41
Неактивен Неактивен

Публикации: 431


Hamilkar-EVIL


Профил
« Отговор #18 -: Май 24, 2008, 21:25:13 »

абе аз да не казвам каква глупост направих... атакувам аз един, взех 1кк злато, ама нямам нищо - нито кой знае какво ниво крепост, нито нива казарми, пуснах всичко възможно, пуснах централизирана, ама... имам още по много от всичко...
ако си към края на ерата е така, пълно с каси около теб и при мен стоят по 3-4 милиона за издръжка
 ако почва 10 свят сега незнам какво да ти кажа ;D
Активен

mario1337
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #19 -: Октомври 31, 2011, 00:50:40 »

Хора как мога ако пръдна да си го изкарам през устатА?
Активен
shadowis
Редник
*

Karma: +2/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 13


Стани и се сражавай!


Профил
« Отговор #20 -: Декември 08, 2011, 11:52:49 »

Ника ми е kevin3, от мързел немога да издрапам повече от 30к точки, но тъй като икономиката ми е общо взето развита държа по около 5 милиона ресурс. Онзи ден реших да се разбия, ама играта ме пусна до 17 и само загубих 25к армия и се сдобих с 1 милион отгоре.  *pardon* Изобщо Блица за мен е майтапчийска работа щото съюзите много малко воюват, а според мен съюзните войни са смисъла на играта.  *bravo*
  Cry обвеим ли война веднага още от самото начало распускат съюза и праввят нов вече 3 та война така става  *hihi* както каза ти това е смисала на играта но  *crazy*
Активен

<a style='background: url(http://www.prikachi.com/images/299/3375299B.jpg) no-repeat; float: left; width: 334px; height: 186px'></a>
Edgaras
Гост
« Отговор #21 -: Февруари 05, 2012, 14:31:28 »

  Cry обвеим ли война веднага още от самото начало распускат съюза и праввят нов вече 3 та война така става  *hihi* както каза ти това е смисала на играта но  *crazy*
Приятел, така от години насам правят в Блица. Просто хората не намират ползва хем да загубят дадена война, хем да се пропилеят за седмици напред  *hihi* Преди 2 години близо , аз и съюза БЪЛАГИЯ имахме 30 победи и 0 загуби , и почти всички бяха от такива съюзи  *stop*
Активен
wave
Гост
« Отговор #22 -: Май 30, 2012, 21:48:19 »

Приятел, така от години насам правят в Блица. Просто хората не намират ползва хем да загубят дадена война, хем да се пропилеят за седмици напред  *hihi* Преди 2 години близо , аз и съюза БЪЛАГИЯ имахме 30 победи и 0 загуби , и почти всички бяха от такива съюзи  *stop*

Това е самата истина.
Относно темата..за стратегия в Blitz, няма голям избор. Забелязал съм, че доминиращите играчи са:
-или радикалните фермери
-или агресивните завоеватели
Ако се опитваш да балансираш фермерство и битки, се искат много нерви и така се движиш по тънката линия и една загубена битка може да ти коства големи поражения. Но както казват доста играчи, най-важното нещо е времето, останалото са просто подробности.
« Последна редакция: Май 30, 2012, 21:51:23 от wave » Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!