Imperia Online България  
Април 27, 2024, 06:38:36 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сбирка Карлово - Или как империята събра хора от цялата страна .  (Прочетена 7143 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Tdj1
Редник
*

Karma: +10/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 35


Профил
« -: Март 21, 2008, 22:56:36 »

Искам първо да благодаря на ИО и нейните създатели :)Не за друго но без ИО нямаше как да имам още 10   нови приятели.
Специални поздрави и за организаторите и домакини на събитието сем.Пенчеви от Карлово.Благодаря ви за всичко и затова че не се притеснихте че повече от половината хора който бяха дали заявки за присъствие ......уви не дойдоха .За което си мисля че ще съжаляват много.
Та така една сбирка която събра хора от София ,Варна , Бургас ,Горна Оряховица и естествено Карлово Smiley)) СТРРАХОТНО си изкарахме.12 различни души повечето виждайки се за пръв път на живо се забавляваха до 6 сутринта със много песни и танци .Благодаря на всички присъстващи на сбирката и се надявам пак да се видим на подобно събиране Smiley *beer* *beer**beer**beer**beer**beer*

 
Активен

Американски форум: питаш нещо и ти отговарят !
Руски форум: питаш нещо и теб те питат !
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.
pools
Капитан
****

Karma: +42/-38
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #1 -: Март 21, 2008, 22:58:55 »

 *bravo* *bravo* *bravo*
Активен

Делата показват това, което думите не могат да изкажат.
martoP
Редник
*

Karma: +45/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 22


somewhere in the Hell ...


Профил
« Отговор #2 -: Март 21, 2008, 23:48:59 »

 *beer*
Активен

The chance favoures the prepared mind !

Khan martos(1981-...)-still alive  ;D *freak* >Grin

Ако искаш война-ела и си я вземи  *SPITEFUL* Grin *HUNTER* *BOSS* *BEACH* *SMOKE* *SARCASTIC* :evil3:
blue_blood
Гост
« Отговор #3 -: Март 22, 2008, 00:15:06 »

качете малко снимки  Cool
Активен
Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #4 -: Март 22, 2008, 08:41:48 »

това съюзна сбирка ли беше ,че поне една обява да бяхте пуснали някъде ....можеше и други да ви навестят:))
Активен

Tdj1
Редник
*

Karma: +10/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 35


Профил
« Отговор #5 -: Март 22, 2008, 10:51:48 »

това съюзна сбирка ли беше ,че поне една обява да бяхте пуснали някъде ....можеше и други да ви навестят:))
Може и така да се нарече Smiley) Трябваше да присъстват хора от Тангра и БГСИЛА. Уви Тангрите бяха повече .  Следващият път ще трябва да пуснем и една обява във форума за да дойдат и повече хора:)Голяма веселба беше  *YAHOO**YAHOO**YAHOO**YAHOO**YAHOO*

П.П. Съжаляваме че постъпихме егоистично но трябваше да сме 30 човека по предварителни данни.
А ето и мястото на събитието  www.hotel-yaev.com  .Страхотно местенце *beer**beer**beer*
Активен

Американски форум: питаш нещо и ти отговарят !
Руски форум: питаш нещо и теб те питат !
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.
Samodiva
Сержант
**

Karma: +24/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 75


Профил
« Отговор #6 -: Март 22, 2008, 11:35:57 »

Благодаря и аз на организаторите! Страхотно беше, ама тортата беше много голяма, та си имам още *bravo* *bravo* Идеята беше да се съберем повече хора. Поканихме, но съвпадна с Тодоровден и Тошковците абдикираха. Специални ръкопляскания на двамата Тунинга /дето още ги мислят някои за един човек, а те са само едно ай пи/ Smiley Особено на дългокосата красавица за организацията и чара и лудите танци по чорапи Smiley и на суперсъпруга й за прекрасното барбекю, когато купонът някак естествено се премести на другия ден в двора на тяхната къща *ok*
ТАНГРА  ще прави още купони и обещаваме, че вече ще пускаме обявите тук. Няма значение врагове или приятели, пред чашката и мезетата всички сме готини.
Не зная тук къде мога да кача снимки. Ако имате идея, кажете.  *ok* *bravo* *ok*
Активен
tuning1212
Редник
*

Karma: +136/-29
Неактивен Неактивен

Публикации: 13


Профил
« Отговор #7 -: Март 22, 2008, 12:20:55 »

Благодяря ви на всички, че избрахте точно Карлово! Не повярвах на очите си, когато ви видях всичките! Много сте хубави, много сте бойни, много сте навити! Истински бойци, както в играта, така и в живота! Беше славен купон! Готова съм да измия още 200К чинии и 200к чашии, само да се видим отново в нашия двор, или където и да било другаде! Благодаря ви, приятели! *rose* *rose* *rose*
 Извинявам се на всички ,които искаха да доидат ,но не разбраха ,следващия път ще пуснем покана !!!!
Активен
blue_blood
Гост
« Отговор #8 -: Март 22, 2008, 12:51:39 »

kak
http://www.picvalley.net/
Активен
tuning1212
Редник
*

Karma: +136/-29
Неактивен Неактивен

Публикации: 13


Профил
« Отговор #9 -: Март 22, 2008, 13:28:06 »

Съжалявам ,до сега се борих с тоз адрес ,но след като качих снимките не разбрах къде трябва да ги пратя  Sad Sad Sad.Ще изчакаме някой по добър от мен за да ги качи  Smiley Smiley Smiley
Активен
Ogress
zealot
Сержант
**

Karma: +55/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 93



Профил
« Отговор #10 -: Март 22, 2008, 15:37:06 »

Съжалявам ,до сега се борих с тоз адрес ,но след като качих снимките не разбрах къде трябва да ги пратя  Sad Sad Sad.Ще изчакаме някой по добър от мен за да ги качи  Smiley Smiley Smiley
след като ги качиш, цъкаш на "PHPBB код със снимка в цял размер" (на страницата където ти са снимките) -> копиташ адресчетата които се появяват отдоло, после ги пействаш тук във форума Smiley и готово
Активен
Samodiva
Сержант
**

Karma: +24/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 75


Профил
« Отговор #11 -: Март 22, 2008, 15:38:34 »

Оф, аз съм компютърен галфон Embarrassed
Качих ли ги?
http://www.picvalley.net/index.php?ln=1
Активен
Ogress
zealot
Сержант
**

Karma: +55/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 93



Профил
« Отговор #12 -: Март 22, 2008, 15:40:25 »

не
т.е може и да си ги качила, но трябва да пейстнеш линка на снимката  Wink
« Последна редакция: Март 22, 2008, 15:48:54 от Ogress » Активен
Samodiva
Сержант
**

Karma: +24/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 75


Профил
« Отговор #13 -: Март 22, 2008, 15:47:18 »

 Shocked
Е как? Аз ги видях качени....
Хм...
 :Smiley
Дайте ми някакъв имейл. Там съм по-гениална:) А който може да ги качи от него...
Активен
tuning1212
Редник
*

Karma: +136/-29
Неактивен Неактивен

Публикации: 13


Профил
« Отговор #14 -: Март 22, 2008, 16:12:48 »

след като ги качиш, цъкаш на "PHPBB код със снимка в цял размер" (на страницата където ти са снимките) -> копиташ адресчетата които се появяват отдоло, после ги пействаш тук във форума Smiley и готово




Благодаря на Ogress за бързата намеса  Smiley Smiley Smiley
Активен
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!