Imperia Online България  
Април 23, 2024, 15:08:04 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Класации ера 3.  (Прочетена 7641 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
JGCWJ47
Лейтенант
***

Karma: +21/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 214


Профил
« -: Януари 20, 2012, 14:26:06 »

Ще започна темата с едно напомняне, отправено към gargaran:
Влезнахме в битката за Властелини реалма с малко над необходимите 60% влияние, завършихме я с
над 95%. Лично аз се съмнявам някога това постижение да бъде подобрено в международен свят,
камо ли блиц.

Въпросното постижение беше подобрено днес 20.01.2012, в международен свят и при това блиц.



Лично аз не се съмнявам че това постижение НЯМА да бъде подобрено в никакъв свят. Най-много да бъде изравнено.

Оттук нататък давам думата на gargaran за повече статистики и картинки.
Активен

Вече няма да може да се разхождате с милионни армии. Tongue *SPITEFUL*

Как се отнемат пророческите лицензи?
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #1 -: Януари 20, 2012, 14:31:59 »

надписа е малко некоректен на съобщението ,защото това беше ера 3 на този свят ...и поредната победна за съюза Smiley
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
agent_n
НАСКЪРБЕН КЛАСИК
Майор
*****

Karma: +391/-387
Неактивен Неактивен

Публикации: 783


Аз nastrade-вечно недоволен-регистр. февруари 2006


Профил
« Отговор #2 -: Януари 20, 2012, 14:56:00 »

100.4 %  Shocked
Активен

"Свестните у нас считат за луди, глупецът вредом всеки почита"
Хр. Ботев

...
Акълът е нещо, което можеш да раздаваш и без да имаш.
...
Човек, който няма чувство за история, е като човек, който няма уши и очи !
...
Koга ще се оправи България ?
*********************************************************
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #3 -: Януари 20, 2012, 19:29:14 »

Ще започна темата с едно напомняне, отправено към gargaran:
Въпросното постижение беше подобрено днес 20.01.2012, в международен свят и при това блиц.



Лично аз не се съмнявам че това постижение НЯМА да бъде подобрено в никакъв свят. Най-много да бъде изравнено.

Оттук нататък давам думата на gargaran за повече статистики и картинки.

Да, обаче тогава не вярвах че е възможно. Но тогава и не вярвах, че мога да видя толкова гневен и целеустремен HardCore. А сега към картинките.


Съюзна нетна класация топ 15


Съюзна военна класация топ 15


Индивидуална нетна класация топ 20


Индивидуална воена класация топ 20



Имаше няколко рекорда през ерата и те бяха свързани с военните класации. Определено това беше най-кървавата ера досега. figil, който спечели индивидуалната военна с над 1,75М военни точки. Kilgor записал 26 620 доблест !!!!!!!!!!!!!!!!!!, който сам влезе два пъти на централен замък при това замъка беше нареден сравнително правилно - да спре поне две поредни камикадзета от по 3М коне. Моят съюз HardCore, който изкла почти всички съюзни армии на картата и накрая събрахме над 8М военни точки. Четиредесетте войни спечелени от Darkness, при това не за цяла ера а за малко повече от месец, ето ги и тях:


Е, който смята че ерата била скучна.... явно е гледал друг мач. Беше изпълнена с предателства, приятелства, битки и отмъщения. Провали и възходи, грешни и гениални тактически решения. Но като казвам изпълнена, имам предвид точно това, дори бяха в повече някои неща. Та ерата си заслужава едни хубави художествени хроники, по правилата на форума. Има време и за това, надявам се.

И сега няколко думи за съюза постигнал безапелационна победа - HardCore. Моят съюз. Благодаря ви момчета и момичета за прекрасната игра, за мъжкарското поведение, за целеустременоста. Ще използвам думите на Боян минути след края на ерата, просто не мога да намеря по-подходящи:
"След това безумие което ни се случи от страна на златен век, контра-атаката ни беше неудържима, сега вече можем спокойно да кажем че размазахме всички"
Респект и поклон.
Пълния състав на HardCore:


И с огромно удоволствие ще завършата третата поредна тема със статистики с три прости думи: SEEK AND DESTROY
« Последна редакция: Януари 20, 2012, 22:54:36 от gargaran » Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
naTpuk
Лейтенант
***

Karma: +88/-179
Неактивен Неактивен

Публикации: 168


Профил
« Отговор #4 -: Януари 20, 2012, 19:50:47 »

това темата за рекорди ли е или просто е раздел научна фантастика ?  Shocked
Активен

Oton
Community Manager
   
Re:до администраторите
« Отговор #1 -: Днес в 16:52:21 »
   
Не, защото бъгът е по наша вина.
Ако Вашият съюз беше използвал въпросния бъг, щяхте ли да искате да ви накажем?
Важното в случая е, че открихме нередност, която отстранихме навреме.
vladi77bg
Сержант
**

Karma: +42/-101
Неактивен Неактивен

Публикации: 59


Профил
« Отговор #5 -: Януари 20, 2012, 19:51:24 »

Евала на целия саюз HardCore за победата която постигна и затова че ме се огънахме след всички машинаций от страна съюза златен век
Активен
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #6 -: Януари 20, 2012, 20:06:32 »

това темата за рекорди ли е или просто е раздел научна фантастика ?  Shocked



За съжаление явно замъците не дават медал и битките на Kilgor с централен замък не са излезнали. Там е брутално Smiley
« Последна редакция: Март 29, 2012, 11:29:43 от gargaran » Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
farfui
Капитан
****

Karma: +130/-204
Неактивен Неактивен

Публикации: 264


Figil


Профил
« Отговор #7 -: Януари 20, 2012, 23:14:55 »

 Честито на победителите в реалма , бяхте невероятни , страхотна работа  в отбор и съвсем заслужена победа.Поздравявам и Златен Век , които успяха да обединят целият свят с идеята да спрат господството на Хардкор , за  тяхно съжаление не им бяха на нивото .Бих казал една забавна ,динамична ,интригуваща ера , с много обрати и непредсказуеми ситуации.
  
 
  
   Съюз DARKNESS:
    Лидер  Figil        -   http://clip2net.com/s/1vi1e
     dido_k.sh          - http://clip2net.com/s/1vi0H
    maimuna           -   http://clip2net.com/s/1vi43
    litakoveca          - http://clip2net.com/s/1vi5m
    ivancacak         -  Един неудържим войн  завършил  осми по- военни точки , дойде при нас от друг страхотен клан Осветници.

 
   V0id                - http://clip2net.com/s/1vi1L      STICHETO    - http://clip2net.com/s/1vi34  
   BGKiller_81       - http://clip2net.com/s/1vi2i        Danniella    - http://clip2net.com/s/1vi67
   Arabella   ;  bey_ ;ivan76 !!!

    Бяхме страхотни  и направихме една уникална  ера  . Радвам се ,че  имах възможност да играя с вас.
    Благодаря  специално на V0id , които ми помогна много в тази версия .
« Последна редакция: Януари 20, 2012, 23:22:21 от farfui » Активен
LadyROVENA
Сержант
**

Karma: +127/-101
Неактивен Неактивен

Публикации: 76


Nobody move.. I droped my brain!


Профил
« Отговор #8 -: Януари 21, 2012, 00:21:56 »

Ще започна темата с едно напомняне, отправено към gargaran:
Въпросното постижение беше подобрено днес 20.01.2012, в международен свят и при това блиц.



Лично аз не се съмнявам че това постижение НЯМА да бъде подобрено в никакъв свят. Най-много да бъде изравнено.

Оттук нататък давам думата на gargaran за повече статистики и картинки.

еха 100.4%  - БРАВО БРАВО *bravo* *beer*....и някой да започва да разказва какви сте ги вършили
Активен

Тук всеки е НЯКОЙ, ако някой не е НЯКОЙ - той не е тук!*BOSS*
Ако се довериш на някого напълно - ще получиш или приятел за цял живот или урок за цял живот
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #9 -: Януари 21, 2012, 12:52:09 »

 *bravo* *bravo* *bravo* убийствено постижение ... и е кеф, да четеш какви сте ги натворили Wink

Наистина ... ако има повечко запазено инфо да постнете ще е интересно  *beer*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
JGCWJ47
Лейтенант
***

Karma: +21/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 214


Профил
« Отговор #10 -: Януари 21, 2012, 13:20:35 »

Поздравявам и Златен Век , които успяха да обединят целият свят с идеята да спрат господството на Хардкор
Не знам доколко Златен Век са успели да обединят целия свят срещу Хардкор, но определено успяха да мотивират Хардкор.

Една снимка от моя акаунт, да видят все пак каква армия имах. Изпотрошиха няколкостотин хиляди шпиони...



В съюза имаше двама имперци с по-големи от тази.
Все пак, като финансист, моята основна роля не беше армията, а финансирането на съюза. Съжалявам че нямам снимки, но завърших с над 1 000 000 000 ресурс дарен в хазната и около 150 000 000 злато пратено на съюзници.
« Последна редакция: Януари 21, 2012, 13:22:45 от JGCWJ47 » Активен

Вече няма да може да се разхождате с милионни армии. Tongue *SPITEFUL*

Как се отнемат пророческите лицензи?
Kavalcho1
Сержант
**

Karma: +21/-39
Неактивен Неактивен

Публикации: 72



Профил
« Отговор #11 -: Януари 25, 2012, 01:54:50 »

Уникална ера Smiley с уникални играчи Smiley най-добрата за сега  *freak*
Активен

farfui
Капитан
****

Karma: +130/-204
Неактивен Неактивен

Публикации: 264


Figil


Профил
« Отговор #12 -: Януари 25, 2012, 18:39:11 »

 Мисля , че такава касапница няма да има никоя друга ера ...  не ми се струва възможно Smiley За най -добрата ... опрделено Smiley
« Последна редакция: Януари 25, 2012, 18:40:59 от farfui » Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!