Imperia Online България  
Април 18, 2024, 12:04:07 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпрос за 3G / 4G мрежи  (Прочетена 3752 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
turboto
Сержант
**

Karma: +117/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 68



Профил
« -: Декември 26, 2011, 12:14:47 »

Здравейте и честита Коледа на всички!

Та въпросите ми са относно тарифи, скорости и покритие на въпросните мрежи. Ще ми се наложи да живея за месец-два в провинцията и ще ми трябва нет. Прегледах страниците на http://www.vivacom.bg/bg/residential/mobile_coverage/view и http://www.maxtelecom.bg/bg/, добих някаква представа, но на практика май откъм покритие са доста зле.  А и услугите са само при сключване на едно- дву-годишен договор, което не ме устройва.
Моля, ако някой има преки впечатления, нека да сподели.

Весели празници!!!
« Последна редакция: Декември 26, 2011, 12:17:24 от turboto » Активен
banshi
Майор
*****

Karma: +48/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 526



Профил
« Отговор #1 -: Декември 26, 2011, 12:21:48 »

http://www.globul.bg/bg/map.html разгледай ги и тия
Активен

Цитат
Oton
Community Manager
Вие не сте ни клиенти, това е безплатна игра, която играете по избор.
Според Общите правила, с които сте се съгласили, когато сте се регистрирали в играта, не можете да имате каквито и да е претенции към нас, именно защото играта, която играете, е безплатна. Дали ще дадете пари за нея или няма да дадете - изборът е Ваш
Sheremetev
Deus conservat omnia.
Капитан
****

Karma: +290/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 335


Подкрепям Елена!


Профил
« Отговор #2 -: Декември 26, 2011, 12:44:14 »

Djaro-Tel - много добра фирма, доволен съм от услугите им. Само внимавай да си плащаш месечната такса навреме Smiley
Активен

qnaki0000
На Тодор Живков малкото име
Редник
*

Karma: +18/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 15

Янко търся, Янко...


Профил
« Отговор #3 -: Декември 29, 2011, 10:17:46 »

Виваком е добре, когато е в 3G мрежа и с ненадвишен трафик. Тогава и клипчета можеш да гледаш, и торенти да сваляш...но когато превишиш трафика на максимална скорост, сваля до 128kbps (сиреч 16кб/с), което за империя и скайп е поносимо. В момента ползвам такъв на 2G мрежа (т.е. GPRS връзка и за майтапа работи малко по-добре, отколкото в 3G). За скоростта - това условие важи и за Мтел, и за Глобул. Но като цяло за 5 кинта на месец става. От Макс Телеком нямам никакви впечатления, много ги хвалят, но без да имам лични впечатления, няма да казвам нищо повече, за да не те заблудя.

EDIT: Макс Телеком май имаха и предплатени услуги без договор, ако те устройва - провери Wink
« Последна редакция: Декември 29, 2011, 10:36:34 от qnaki0000 » Активен
turboto
Сержант
**

Karma: +117/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 68



Профил
« Отговор #4 -: Януари 30, 2012, 20:24:52 »

Благодаря на всички за съветите, в крайна сметка се спрях на Виваком, 10 лв на месец/750МВ неограничен трафик, едногодишен договор. Не успях да надвиша лимита за две седмици употреба, но и гледах да не се разпростирам много. Като скорост е добре, но не знам след лимита как ще зарежда страниците.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!