Imperia Online България  
Април 25, 2024, 02:13:06 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: двучасов доход  (Прочетена 3743 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
karleto
Редник
*

Karma: +6/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 27



Профил
« -: Декември 14, 2011, 07:56:54 »

Сега............. значи може и да върви двучасовия доход на някой хора, но при мене направо бутона е неактивен (все едно си щтракам насам-натам). Проблема ми е не толкова, че го няма като доход, а че неочаквано избяга - т.е. си заклещих вече 2 пъти армията, може би е  нова стратегия за подаръци "Заклещи армията да се зарадва врага". Ако искате да зарадвате Авенгерите просто ни блокирайте за няколко часа всички и те ще се радват достатъчно. Ако пък е стратегия за осигуряване на вашите подаръци за нова година (т.е. 10 доход - смс) направо си ни ги искайте, може и да сме склонни да Ви дадем.
Активен
qsenmh
Сержант
**

Karma: +4/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #1 -: Декември 14, 2011, 11:01:40 »

Че 2-часовия доход се взима трудно е вярно,може би не при всички,но при доста от играчите,включвам и себе си в това число,ако имат желание от подръжката може да погледнат къде е проблема.
Активен
trid
Редник
*

Karma: +5/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 44


Профил
« Отговор #2 -: Декември 14, 2011, 18:02:03 »

По моята логика - махат двучасовия - отказват се много хора от играта и се появяват нови каси  *freak* - успех на хората които ще доиграят и тази ера...
Активен

http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=44195.msg475826#msg475826 - очаквам скоро да ме баннат, критиките ми не се понасят добре от модераторите - даже им се струват " "вулгарни" "; Критично=Вулгарно в ИО
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #3 -: Декември 14, 2011, 18:28:59 »

Двучасовият е спрян засега. Фейсбук са направили промяна по кода си, заради която нашето приложение не работеше.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
Mitko74
Лейтенант
***

Karma: +61/-79
Неактивен Неактивен

Публикации: 115



Профил
« Отговор #4 -: Декември 14, 2011, 18:30:28 »

Двучасовият е спрян засега. Фейсбук са направили промяна по кода си, заради която нашето приложение не работеше.
а това за сега, като артилерията ли ще е
Активен

Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #5 -: Декември 14, 2011, 18:38:45 »

За момента не мога да кажа със сигурност, зависи и те какво са направили.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
karleto
Редник
*

Karma: +6/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 27



Профил
« Отговор #6 -: Декември 14, 2011, 18:42:22 »

Ами Круме добре че отваряме от време на време теми, че да сме актуални с новините като видиш тук и отговориш. Няма ли да е по-лесно просто масово съобщение?
Активен
karleto
Редник
*

Karma: +6/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 27



Профил
« Отговор #7 -: Декември 14, 2011, 18:46:52 »

Извинявай, всъшност забравих да ти кажа какъв ми е точно проблема. Тъй като съм човек на възраст и няма изрично написано съобщение - недовидях без очилата и като скочих със засилка и си пуснах смотани конструктивни точки, но пък за сметка на тях загубих диаманти и без това трудно изкарани.
Активен
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #8 -: Декември 14, 2011, 18:54:58 »

Още няма реална оценка на "щетите". Ако не е нещо особено може още утре да се върне, ако пък положението е лошо ще има новина.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
trid
Редник
*

Karma: +5/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 44


Профил
« Отговор #9 -: Декември 14, 2011, 18:55:54 »

За момента не мога да кажа със сигурност, зависи и те какво са направили.

А като казахме артилерия - с нея кой-какво направи че я спряхте?!?!?!?!??
Активен

http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=44195.msg475826#msg475826 - очаквам скоро да ме баннат, критиките ми не се понасят добре от модераторите - даже им се струват " "вулгарни" "; Критично=Вулгарно в ИО
kaniballa
канибала
Сержант
**

Karma: +9/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 82


не ми се пречкай


Профил
« Отговор #10 -: Декември 14, 2011, 18:57:33 »

 Grin  Няма нищо  безплатно   и вечно   Wink   
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!