Imperia Online България  
Април 20, 2024, 05:48:35 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Класации ера 2  (Прочетена 2885 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« -: Ноември 03, 2011, 21:26:07 »

Факт е краят на втората ера в първият блиц свят ера 5. Властелини на реалма отново са съюз HARDCORE. Смея да твърдя - най-упоритият и силен съюз, създаван в тази версия на играта. Поздравявам всички мои съюзници с победа - за някои втора поредна, за други първа и много сладка. Спечелихме съюзната нетна класация, нашият съюз имаше отново най-висока "стойност". За мен беше чест и удоволствие да бъда част от този отбор, благодаря ви.
Специални поздрави и за момчетата и момичетата от съюз ZLATEN_VEK, които с невероятната си игра стигнаха до второ място в реалма и освен това прегазвайки във воини почти всички стоиностни съюзи в този свят спечелиха както съюзната военна, така и индивидуалната военна класация.

Влияние


Класация съюзи нетни точки - топ 20


Класация съюзи военни точки - топ 20


Индивидуална нетна класация - топ 100


Индивидуална военна класация - топ 100


Статистика на съюза победител в ерата и Властелин на реалма за втори пореден път - HARDCORE






Имам много неща за казване, но ще е малко по-нататък. Сега едно голямо БЛАГОДАРЯ на съотборниците ми, поклон.
И с огромно удоволствие за втори пореден път за финал на статистиките три прости думи      SEEK AND DESTROY

Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #1 -: Ноември 04, 2011, 14:34:42 »

И тъй като обещах на доста хора - тук е моето развитие, имперец 11 М нето:












Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!