Imperia Online България  
Март 29, 2024, 02:23:47 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Класация Свят 4 Ера 9  (Прочетена 6628 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Gutite
Лейтенант
***

Karma: +20/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 133


Профил
« -: Октомври 14, 2011, 18:02:43 »

класиране нетни     : http://www.prikachi.com/images/358/3926358W.jpg

класиране военни   : http://www.prikachi.com/images/355/3926355W.jpg

класиране доблест : http://www.prikachi.com/images/357/3926357e.jpg

класиране съюзи    : http://www.prikachi.com/images/359/3926359N.jpg
« Последна редакция: Октомври 17, 2011, 23:37:38 от Gutite » Активен
Gutite
Лейтенант
***

Karma: +20/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 133


Профил
« Отговор #1 -: Октомври 14, 2011, 18:41:54 »

Здравейте, извинявам се ,че снимките не са много добри, не се вижда всичко , но това го правя за първи път  Smiley Много се радвам ,че успях да взема  3 класации : нетни, военни и съюзни  Smiley. Разбира се , искам много да благодаря на Khan_Atila , който ме научи на всичко. В началото нищо не разбирах ,докато не го срещнах него. Smiley Той ми отдели много внимание и ме научи да играя  Smiley БЛАГОДАРЯ Khan_atila !!!
Активен
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #2 -: Ноември 18, 2011, 20:59:02 »

Здравейте, извинявам се ,че снимките не са много добри, не се вижда всичко , но това го правя за първи път  Smiley Много се радвам ,че успях да взема  3 класации : нетни, военни и съюзни  Smiley. Разбира се , искам много да благодаря на Khan_Atila , който ме научи на всичко. В началото нищо не разбирах ,докато не го срещнах него. Smiley Той ми отдели много внимание и ме научи да играя  Smiley БЛАГОДАРЯ Khan_atila !!!
Съюзна



Доблест



Военна


 
Нетна



Честита доблест на Кхана,честита нетна и военна на Гутите и честита съюзна на ЦЕЛИЯ отбор!!!!
 *beer* *beer* *beer* *beer* *beer* *beer* *beer* *beer* *beer*

Накратко -като цяло пумпалска ера,аз Гутите и Бангер започнахме с Били в Драгон обявихани война в която не спах 7 дена и хванах 2 армии и загубихме защото ви палиха на поразия а вие не спряхте никoй(още ме е яд за нея война *PUNISH* *PUNISH*).После Кхана решил да се пусне да играе ,Драгон се разтури в последствия Били се отказа и т.н направих нов съюз с Кхана започнахме да пускаме война след война и ги печелехме ,хващахме много армии,правехме влакчета ,засичахме армии (благодарение на Кхана той ги следеше аз нямах време тогава,товара падаше изцяло на него *THANK* *cocktail*) Аве хубава ера беше добър съюз и с много битки и само с ТРИ маршала.
« Последна редакция: Декември 30, 2011, 19:13:52 от _P0BeDiTeL_ » Активен

Bokex
Редник
*

Karma: +20/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 20


Профил
« Отговор #3 -: Ноември 19, 2011, 22:16:53 »

Извинявайте че ви се меся в темата, поздравления за играта и за спечелените призови места, но хан атила нямали да каже нещо, по случая??Както и той да благодари на хората които, малко или много, са му помогнали във въпросната ера.
Ако случайно съм объркал ника и човека които е зад него предварително се извинявам за поста.
Приятна игра и много успехи на всички в реалният свят.
Активен
leonny
Редник
*

Karma: +45/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 33


Профил
« Отговор #4 -: Декември 30, 2011, 20:11:07 »

Макар и с голямо закъснение бих искала и аз да поздравя тримата маршали в тази ера!

А сега ето и снимки на крайното класиране, както и на няколко "интересни" моменти. Предварително се извинявам за вида на снимките, но заради медалите на Хана те не се хващаха на екрана... *pardon* *xxx*

1. Нетна класация.
а) лява част

б) дясна част


2. Военна класация.
а) лява част

б) дясна част


3. Класация по доблест.
а) лява част

б) дясна част


4. Съюзна класация - от следващата снимка се вижда, че двете загуби на RAPID_FAIR всъщност са грешки на системата.



5. Войни на RAPID_FAIR.



6. Членове на RAPID_FAIR.



7. Статистика на Gutito - първият и единствен до сега победител в нетна и военна класация в класически свят.



8. Статистика на Khan_Atila - на снимката се вижда датата на регистрация на Хана - около 1 месец след началото на ерата.



9. Статистика на predaden.



10. Статистика на най-бития играч тази ера - Gestan.



11. Икономика на Khan_Atila.



12. Население на Khan_Atila.



13. Медали на Khan_Atila - общо 67 (до колкото знам това е абсолютен рекорд до момента за всички видове светове).
а) лява част

б) дясна част


14. Капитулирали от Khan_Atila - прави впечатление разликата в нетните между двамата.



15. И накрая може би най-сладката снимка - съюзът DRAGON.



Ако се чудите къде е Били - след като бе подобаващо "уважен" от BG_ARMS, той си изтри акаунта от този свят. *crazy* А за краткото време, което прекара тук, той изглеждаше така:



Wink *rose*
« Последна редакция: Декември 30, 2011, 20:28:30 от leonny » Активен

Gutite
Лейтенант
***

Karma: +20/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 133


Профил
« Отговор #5 -: Декември 30, 2011, 21:13:38 »

Поздравления за leonny !!!, Много добре се е справила с всичко SmileySmileySmileySmileySmileySmiley Много хубави снимки и описание към всяка снимка, поздравления за положеното старание Smiley  и благодаря
Активен
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #6 -: Декември 30, 2011, 22:12:09 »

колко човека играят в свят 4?
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
Gutite
Лейтенант
***

Karma: +20/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 133


Профил
« Отговор #7 -: Декември 30, 2011, 22:14:54 »

еми малко, слаб свят е..
Активен
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #8 -: Декември 30, 2011, 22:30:33 »

Не знам колко е слаб, но 3-ката в момента нямам и 46-47 души в х10  Grin
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #9 -: Декември 30, 2011, 22:36:54 »

Поздравления за ерата, и красивите рекорди, но на тези стнимки долу-горе мисля, че има 200-210 медала, а ерата е едва 4 месечна, което значи, че максимума на качествени медали е 120- 124 медала, останалите 100-на са кухи, а и наистина обезпокоително е че водача на нетната е едва на 300к точки, а 20 места по-надолу играча е дори не е е в х10 няма и 20к точки....... класиките наистина загиват. Иначе е изключително постижението на избита армия и военни точки, при тази липса на играчи. Браво!
Активен

Gutite
Лейтенант
***

Karma: +20/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 133


Профил
« Отговор #10 -: Декември 30, 2011, 22:50:54 »

ха Smiley ами 300 к нетни съм ,защото играех и за военни, а не е лесно да губиш войска и да си много нетни, а и последния месец не купувах ресурси Smiley)
Активен
kotis
Редник
*

Karma: +3/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 20


Профил
« Отговор #11 -: Декември 31, 2011, 10:17:04 »

Да наистина браво за резултатите. Доста са се потрудили момчетата. Само едно не е добре; в този свят  Б.Г. играчите винаги са си помагали и неса се нападали помеждуси. а тези момченца обърнаха всичко наопаки. И в тази ера продължават та се наложи да накажа единия от отбора им (soldier) затях който нее в саюза е враг. А що се отнася за света е абсолютно мъртвило в х2 имама 9 човека в х3.17 а в х10. 46.този свят еумрял Cry
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!