Imperia Online България  
Март 29, 2024, 15:04:01 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: КЛАСАЦИЯ СВЯТ 1 ЕРА 16  (Прочетена 8306 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
djibril
Bad_Boys
Капитан
****

Karma: +311/-231
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #15 -: Юни 10, 2011, 22:25:48 »

Вярно, че след удара и аз помислих, че Джибрил ще вземе нетото.
Обаче накрая Милен избухна  Grin

Миналата ера си бе яко секс Smiley
много си ни пляскаха и пак хванахме 550+ нето

Есента и аз ще се включа пък да видим до къде ще докопаем Smiley  [:-}
погледни ера 13-та.тогава Милен направи почти моята грешка която аз направих сега :)и двамата бяхме в Блатото и ерата беше почти като тази....тогава аз го излъгах сега той  *beer*тъй че такива 550кола изобщо не са на дневен ред......милион нето е постижимо за 4-ри месеца според мен де  Wink
Активен

мнозина мъртви заслужават живот,и не по малко живи заслужават смърт........убиваш неколко човека,ставаш убиец...убиваш милиони,ставаш завоевател)))
tazito
Сержант
**

Karma: +26/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 54


Профил
« Отговор #16 -: Юни 11, 2011, 14:50:49 »

Аз да си призная си бях за Джи,ама какво да се направи,понякога печелиш понякога губиш. *beer*
Иначе ерата беше много странна за мен.Мисля че общо имах 15 атаки което си е голямо постижение Grin.
Също така тази ера не направих нито един сеив,което идва да покаже че май само дружките си останахме в тоя свят.Наистина ако се играе под 100к нето надали това може да се осъществи.
Поздравления за всички победители и най вече за всички които все още имат хъс да играят ИО,защото напоследък оредяваме все повече и повече.
И все пак завършихме и тази ера ха наздраве *beer* *beer*
Активен
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #17 -: Юни 11, 2011, 16:00:38 »

Q to bilo stanala hubava  era  *freak*
 *beer* Pochti bez iznenadi v  klasacite   *freak*
Активен

Авторското Право  Grin
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #18 -: Юни 11, 2011, 16:06:48 »

da no ima vreme da po igram  do godina   Undecided
shte mi e priqtno nqkoi ot starite zvezdi na me ponabie   *freak*
Активен

Авторското Право  Grin
grobar696
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #19 -: Юни 12, 2011, 10:00:31 »

Виж нетната наистина ме изненада..Някой знае ли какво стана? Не , че Милен не е хитра лисица , но след грешката му очаквах да я спечели Джибрил..Иначе добра ера с много високи за 4 месечен свят резултати..Отлична ера за TROY ..Всички играхме като съюз и общо взето доминирахме от началото до края..Искам да благодаря на хората от съюза ми - най -големите сте!!! Искам да благодаря на опонентите ни..Без вас нищо нямаше да се случи и ерата щеше да е безсмислена..Искам да благодаря и на всички наши приятели и специално на HEROIC , които няма да се отърват без да полеем края *beer*.Накрая поздравявам всички участници..Dawdam заслужаваше първото място в класацията за доблест ...Изпреварих го с изключителна голяма доза късмет и то най-накрая , затова поздравление за цялостното му представяне..На фона на играта му през цялата ера го считам за един от двамата големи през ерата..Другият естествено е Гробар..Да не забравим и победителя в съюзната.. *beer*Още веднъж поздрави за всички участници.Може би това е една от последните ми ери..Може би и последната..За мен беше чест!

Едит: Лейди  *rose* Blagodarq ti Ahilix priqtelio moi bez teb shtqh da sum na opashkata ama ot drugiq krai.
Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!