Imperia Online България  
Април 20, 2024, 05:06:17 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: КЛАСАЦИЯ СВЯТ 1 ЕРА 16  (Прочетена 8319 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
nothing
Гост
« -: Юни 09, 2011, 12:03:46 »

ВОЕННА КЛАСАЦИЯ:





НЕТНА КЛАСАЦИЯ:





КЛАСАЦИЯ ПО ДОБЛЕСТ:




Честито на победителите в отделните класации. Радвам се, че и на трите места български флагове се веят на върха  *rose* *rose* *rose*
Активен
Nosferatu
Гост
« Отговор #1 -: Юни 09, 2011, 12:06:07 »

я колко интересно свърши нетната
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #2 -: Юни 09, 2011, 12:25:24 »

Виж нетната наистина ме изненада..Някой знае ли какво стана? Не , че Милен не е хитра лисица , но след грешката му очаквах да я спечели Джибрил..Иначе добра ера с много високи за 4 месечен свят резултати..Отлична ера за TROY ..Всички играхме като съюз и общо взето доминирахме от началото до края..Искам да благодаря на хората от съюза ми - най -големите сте!!! Искам да благодаря на опонентите ни..Без вас нищо нямаше да се случи и ерата щеше да е безсмислена..Искам да благодаря и на всички наши приятели и специално на HEROIC , които няма да се отърват без да полеем края *beer*.Накрая поздравявам всички участници..Dawdam заслужаваше първото място в класацията за доблест ...Изпреварих го с изключителна голяма доза късмет и то най-накрая , затова поздравление за цялостното му представяне..На фона на играта му през цялата ера го считам за един от двамата големи през ерата..Другият естествено е Гробар..Да не забравим и победителя в съюзната.. *beer*Още веднъж поздрави за всички участници.Може би това е една от последните ми ери..Може би и последната..За мен беше чест!

Едит: Лейди  *rose*
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
cvest
Лейтенант
***

Karma: +128/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 142


Профил
« Отговор #3 -: Юни 09, 2011, 14:34:10 »

Поздравления и за двамата претенденти за нетната класация !
Изключително силен финал за Милен, майсторско изпълнение и невероятно самообладание. Това което щеше да го погуби го изведе на върха докато много други щяха да се откажат от борбата.
Само който не е наблюдавал играта и на двамата отблизо може да се изненадва от крайния резултат.
Поздравления и за победителите в останалите класации.
.... ....
Поздравления за съюз TROY за отборната игра, и затова, че си удържаха на думата и не се намесиха в борбата за нетната класация, а оставиха двама големи играчи да покажат какво могат !
« Последна редакция: Юни 09, 2011, 15:29:10 от smehh » Активен
smehh
Write the future®
Лейтенант
***

Karma: +1294/-581
Неактивен Неактивен

Публикации: 201



Профил WWW
« Отговор #4 -: Юни 09, 2011, 15:28:33 »

Из форумните правила
- Да се провокират останалите участници във форума или играта;
- Да се отговаря на провокации или обиди;

Считайте се за предупредени.
Активен
CrishtiaN
From the Ashes a Fire shall be Woken...
Лейтенант
***

Karma: +128/-100
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


JuDiCaToR


Профил WWW
« Отговор #5 -: Юни 09, 2011, 15:31:17 »

Поздравления за победителите и за конкурентите им.

Много силен финал за Милен, в самото начало беше мой фаворит и въпреки тежкият удар нанесен му от цеси (20М и 50к нето), успя да се върне в играта и да вземе нетото.

Специални поздравления за гробито за военната

Поздравления за Ахил успя да вземе доблестта! Smiley

Не лоша ера, поздравления за всички играчи и специално за ТРОЙ! Smiley
Активен

ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #6 -: Юни 09, 2011, 15:34:51 »

Това , че взех класацията за доблест в последният момент е заради късмета , който извадих в битките накрая..Както посочих в горният пост , тя прилягаше повече на Dawdam , с оглед цялостното му представяне през ерата..Никога не съм гонил класации и заради виртуална такава няма да си кривя душата. Smiley
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #7 -: Юни 09, 2011, 16:30:40 »

 *beer* *beer* по една за двама ви с Крум Tongue
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
darmon
Лейтенант
***

Karma: +70/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


kabasamura


Профил
« Отговор #8 -: Юни 09, 2011, 18:13:56 »

 Благодаря за поздравленията! Честито на Гробаря за Военната-отдавна предрекох победителя Wink ,както и на Ахил за тая по Доблест Cool
 Напълно споделям мнението ,че моралния победител е dawdam-на толкова ниски нетни,толкова много военни и доблест..респект..Що се отнася до Нетната,мисля че спечели стратегията,а не играча-толкова разсеяна и неконцентрирана игра не съм правил. Не омаловажавам усилията на Джибрил-поздравления,но просто това не е най-оптималната стратегия за Нето,която беше избрал..
 Удоволетворен съм,че не оправдах очакванията на Крокодила Tongue -предрече,че няма да спечеля Нетната ако не съм в силен съюз...в тоя ред на мисли трябва да благодаря на приятелските ни съюзи и най-вече на cvest-единствения от съюза ми,който остана с мен до края *rose*
 Класиките,няма да бъдат забравени,докато има стойностни играчи в тях от които новодошлите да се вдъхновяват и амбицират!
Активен
g06k0
Редник
*

Karma: +113/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 11


Ю


Профил
« Отговор #9 -: Юни 09, 2011, 20:34:18 »

Поздравления на всички челници в нетната. На всички ударници във военната. И на всички най-доблестни Grin Grin Grin. Отново поздравления Wink Накрая се получи доста интересно. А пък аз успях само толкова точки да направя без нито едно войниче цяла ера. Играх за първи път от две години и сега ще почивам може би пак толкова Grin Grin Grin
 Бъдете живи и здрави Smiley  
« Последна редакция: Юни 09, 2011, 20:53:22 от g06k0 » Активен

Има две безкрайни неща- Вселената и човешката глупост. Но не съм много сигурен за Вселената.
Айнщайн
agent_n
НАСКЪРБЕН КЛАСИК
Майор
*****

Karma: +391/-387
Неактивен Неактивен

Публикации: 783


Аз nastrade-вечно недоволен-регистр. февруари 2006


Профил
« Отговор #10 -: Юни 09, 2011, 20:42:49 »

СЪЮЗНА КЛАСАЦИЯ:




P.S. Извинявам се за малкото закъснение с което я качвам и благодаря на Крум, че ми помогна за нея  *rose* *beer* *beer*

Тази ера много войни, кървави са се водили. Както и да е - честито на печелившите ! Но няма я тръпката вече, няма я !
Активен

"Свестните у нас считат за луди, глупецът вредом всеки почита"
Хр. Ботев

...
Акълът е нещо, което можеш да раздаваш и без да имаш.
...
Човек, който няма чувство за история, е като човек, който няма уши и очи !
...
Koга ще се оправи България ?
*********************************************************
Nosferatu
Гост
« Отговор #11 -: Юни 09, 2011, 22:43:07 »

Тази ера много войни, кървави са се водили. Както и да е - честито на печелившите ! Но няма я тръпката вече, няма я !
еми как да ти кажа 3 активни съюза, изклучвам троя само като няма активни няма как да се пускат войни  Wink
« Последна редакция: Юни 09, 2011, 22:45:03 от Nosferatu » Активен
djibril
Bad_Boys
Капитан
****

Karma: +311/-231
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #12 -: Юни 10, 2011, 09:22:43 »

Честито и от мен на първенците  *beer*,отностно нетната нема коментирам много.....Милен си беше пътник след кражбата на турчето,просто аз се поуспокоих и отпуснах леко...превъртях набързо 2 пъти гласуването за една седмица и загубих бързо милиончетата оставени за издръжка на армията си  Smiley не знам за каква неподходяща стратегия говори Милен използвана от мен,но заслужено си спечели класацията той  Wink 1:1 Милене.......наесен може да направим реванш ако имам време,нетото можеше и да е повече но късно започнахме да правим армия с Милен поради факта че ерата беше слаба и тия които ни беха в обхват беха все приятелски съюзи :)а отностно тезата на Кро че треа да си в силен съюз за да спечелиш нетото ...подкрепям с две ръце,визирам Темпле не съюза в който аз бях......макар и нов съюз Милен бе достатъчно известна и уважавана фигура за да го нападне некой,изключая турчето....и аз цела ера вях знаме от него Smiley
Активен

мнозина мъртви заслужават живот,и не по малко живи заслужават смърт........убиваш неколко човека,ставаш убиец...убиваш милиони,ставаш завоевател)))
darmon
Лейтенант
***

Karma: +70/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


kabasamura


Профил
« Отговор #13 -: Юни 10, 2011, 17:10:03 »

 Мерси,Джи! Да се надяваме че ще има време за игра..
Активен
CrishtiaN
From the Ashes a Fire shall be Woken...
Лейтенант
***

Karma: +128/-100
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


JuDiCaToR


Профил WWW
« Отговор #14 -: Юни 10, 2011, 18:20:35 »

Вярно, че след удара и аз помислих, че Джибрил ще вземе нетото.
Обаче накрая Милен избухна  Grin

Миналата ера си бе яко секс Smiley
много си ни пляскаха и пак хванахме 550+ нето

Есента и аз ще се включа пък да видим до къде ще докопаем Smiley  [:-}
Активен

Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!