Imperia Online България  
Април 25, 2024, 03:37:24 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 60   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да опитаме пак...""...из хрониките на Нарния 95""  (Прочетена 151916 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kalan_amnel
kodji11
Редник
*

Karma: +19/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 15



Профил
« Отговор #15 -: Май 20, 2011, 10:49:28 »

Тактиката на Ма3х е добра - по време на блока ме изгориха.Тези методи се използват.Това е началото на епохата и няма армия,която да набиеш,но в близко бъдеще това ще се промени и войните ще изглеждат различно.Поздравявам ви за войната,но със сигурност ще има реванш.Командира още чувства вкуса на една разбита армия.

ето,момчето и български научи заради вас  Grin
не знам какво не им харесвате на полячетата........  Grin Grin Grin
Активен
gladiatora
Commander- RL 95
Сержант
**

Karma: +11/-37
Неактивен Неактивен

Публикации: 63



Профил
« Отговор #16 -: Май 20, 2011, 16:42:53 »

ето,момчето и български научи заради вас  Grin
не знам какво не им харесвате на полячетата........  Grin Grin Grin
а харесваме го поне аз съм му фен... *ok*
Активен
kotrag
Лейтенант
***

Karma: +88/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 107


Wehrmacht - Realm 95


Профил
« Отговор #17 -: Май 22, 2011, 00:03:17 »

И още нещо, ето една готина битка от тези с медалите. http://www9a.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/95/2011_5_12/95001506_95008007_1529858 Тотално превъзходство в армията водещо най-вероятно до подценяване на противника и пропускане на калкулатора.
Какво да се каже, лошо построена армия Smiley И малшанс както казваш, надявал се е да го бие на 20-30 морал, а тръгва с нисък морал... та, на какво се е надявал!? Grin
Активен

Цитат на: Krum
Сами знаете колко прогнил и корумпиран е екипът на ИО(и аз най-вече) *freak* Но пък не съжалявам, колкото повече агенти за следене на "неудобните" съюзи, толкова по-добре.
R.o.Y.
Капитан
****

Karma: +84/-126
Неактивен Неактивен

Публикации: 289



Профил
« Отговор #18 -: Май 23, 2011, 00:39:42 »

Тактиката на Ма3х е добра - по време на блока ме изгориха.Тези методи се използват.Това е началото на епохата и няма армия,която да набиеш,но в близко бъдеще това ще се промени и войните ще изглеждат различно.Поздравявам ви за войната,но със сигурност ще има реванш.Командира още чувства вкуса на една разбита армия.
Лукииии  Grin Защо пишете още за тая война? Свърши и ви бихме като маче от дирек! Водехме ви в резултата винаги от самото начало до самия краи с изключение на 2 часа! При положение че от 168 сте водили само 2 каква претенция какви 5лв? Бихме ви и така както искахте и иначе и пак ще ви бием! Бутали сме крепости! Да се спрат точките по време на война за бутане на крепости казва Мецана! Вие добре ли сте бе? А защо тогава да не спрат и точките при палежи? Ма3х водят защото бутат крепости! Ако не бутаме крепости ще кажеш водят защото палят... стига глупости по въпроса моля.  [:-}
Активен
lukitukii
Лейтенант
***

Karma: +67/-77
Неактивен Неактивен

Публикации: 106



Профил
« Отговор #19 -: Май 23, 2011, 01:37:40 »

Рой новини ми достигна да играят с вас на вашия командир не може да играе на играта и ви учи Tongue
Активен
Deli_inko
BabaMeca - Свят 95
Майор
*****

Karma: +1114/-694
Неактивен Неактивен

Публикации: 598


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!


Профил
« Отговор #20 -: Май 23, 2011, 23:14:20 »

Да се спрат точките по време на война за бутане на крепости казва Мецана! Вие добре ли сте бе?
   Моля се да бъда извинена,бе!   Как можах да си го помисля това предложение  Grin
Активен

"Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той."  
"Нищо не умира по-бързо от нова идея,родена в ограничен ум."  
"Някои хора говорят от опит. Други – от опит не говорят."          
Приказката на 95...цък
Зло съм,а и никога не съм харесвала добрата Фея.
j.manekena
Лейтенант
***

Karma: +80/-85
Неактивен Неактивен

Публикации: 137



Профил
« Отговор #21 -: Май 23, 2011, 23:32:01 »

           научи български, а ние ще те научиме да играеш империя


Бобо ти ли ще го научиш да играе империя ?  *hahaha* по добре да си цъка както до сега ,ще е много по добре ... че иначе трябва да зарежда много кредити за мод през 48 ч. по твойта схема ... Grin
Активен

Никога не се притеснявай за нещо което още не се е случило...
R.o.Y.
Капитан
****

Karma: +84/-126
Неактивен Неактивен

Публикации: 289



Профил
« Отговор #22 -: Май 24, 2011, 00:19:04 »

   Моля се да бъда извинена,бе!   Как можах да си го помисля това предложение  Grin
Мецано не се закачаи с това БЕ! Какво като съм го написал? Пишех в множествено число и ако съм те засегнал съжалявам! И понеже не съм и не искъм да съм човека който да ти казва какво да правиш решението си е твое а моя отговор няма да е във форума!
Активен
Deli_inko
BabaMeca - Свят 95
Майор
*****

Karma: +1114/-694
Неактивен Неактивен

Публикации: 598


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!


Профил
« Отговор #23 -: Май 24, 2011, 00:26:29 »

Мецано не се закачаи с това БЕ! Какво като съм го написал? Пишех в множествено число и ако съм те засегнал съжалявам! И понеже не съм и не искъм да съм човека който да ти казва какво да правиш решението си е твое а моя отговор няма да е във форума!
 В множествено,в не множествено - едно и също е.И в предходното изречение за пореден път е моето име. A иначе съм си закачалка  *hihi*
« Последна редакция: Май 24, 2011, 00:28:19 от Deli_inko » Активен

"Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той."  
"Нищо не умира по-бързо от нова идея,родена в ограничен ум."  
"Някои хора говорят от опит. Други – от опит не говорят."          
Приказката на 95...цък
Зло съм,а и никога не съм харесвала добрата Фея.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #24 -: Май 24, 2011, 17:12:00 »

Хах,некви пътници ме обжарили докато съм си кротувал в блок.Време е да поизкарам дръгливци,и да им стане гадно Grin
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #25 -: Май 24, 2011, 17:24:48 »

Хах,некви пътници ме обжарили докато съм си кротувал в блок.Време е да поизкарам дръгливци,и да им стане гадно Grin
Да не е бил някой от Поляк  *freak*
Активен

Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #26 -: Май 25, 2011, 00:56:26 »

Да не е бил някой от Поляк  *freak*
Не,нема таквиз от Реч Посполита Полска покрай мен,една стара позната ще да е,и вярното и доберманче.... Grin
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
bobo2510
Редник
*

Karma: +1/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #27 -: Май 26, 2011, 02:03:09 »

          научи български, а ние ще те научиме да играеш империя


Бобо ти ли ще го научиш да играе империя ?  *hahaha* по добре да си цъка както до сега ,ще е много по добре ... че иначе трябва да зарежда много кредити за мод през 48 ч. по твойта схема ... Grin
[/quo
Здравей Жорко,  много се радвам че си запомнил как играя !!! Аз за цялата минала ера имам не повече от седем дни  МОД, ако има проблем, медицината е напреднала - Гинко билоба - http://www.ginkg.org/ , ползваЙ го със  здраве , не е срамно. За разлика от много разбиращите империя , аз завърших ерата с чин "МАРШАЛ"  , А ДРУГИ ОЩЕ ПО-МОЖЕЩИ С ЧИН "НОВОБРАНЕЦ" - ИМАШ ЛИ СПОМЕН??? *crazy* *crazy* *crazy*
Активен
j.manekena
Лейтенант
***

Karma: +80/-85
Неактивен Неактивен

Публикации: 137



Профил
« Отговор #28 -: Май 26, 2011, 02:37:58 »

          научи български, а ние ще те научиме да играеш империя


Бобо ти ли ще го научиш да играе империя ?  *hahaha* по добре да си цъка както до сега ,ще е много по добре ... че иначе трябва да зарежда много кредити за мод през 48 ч. по твойта схема ... Grin
[/quo
Здравей Жорко,  много се радвам че си запомнил как играя !!! Аз за цялата минала ера имам не повече от седем дни  МОД, ако има проблем, медицината е напреднала - Гинко билоба - http://www.ginkg.org/ , ползваЙ го със  здраве , не е срамно. За разлика от много разбиращите империя , аз завърших ерата с чин "МАРШАЛ"  , А ДРУГИ ОЩЕ ПО-МОЖЕЩИ С ЧИН "НОВОБРАНЕЦ" - ИМАШ ЛИ СПОМЕН??? *crazy* *crazy* *crazy*



 *hahaha* *hahaha* *hahaha*  новобранец с 14 милиона избити войници в нападение и 9 мил загубени    Grin Grin Grin  .... а някой да каже че го може ...  [:-} [:-} [:-}
« Последна редакция: Май 26, 2011, 02:40:32 от j.manekena » Активен

Никога не се притеснявай за нещо което още не се е случило...
bobo2510
Редник
*

Karma: +1/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #29 -: Май 26, 2011, 23:42:23 »




 *hahaha* *hahaha* *hahaha*  новобранец с 14 милиона избити войници в нападение и 9 мил загубени    Grin Grin Grin  .... а някой да каже че го може ...  [:-} [:-} [:-}
Здравей Жорко, те администраторите са се объркали май - явно затова завърши новобранец  *hahaha*. Тази ера е в самото си начало, ще те видиме кви ще ги надробиш отново. Желая ти успешна ера , нямам лоши помисли  *rose*.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 60   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!