Imperia Online България  
Март 29, 2024, 11:47:05 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 60   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да опитаме пак...""...из хрониките на Нарния 95""  (Прочетена 151756 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« -: Май 17, 2011, 23:03:55 »

Закачки - умно,плюване - поносимо и аргоментирано,щипане - с кадифени ръкавици!!!!!!!!

                                   Да почваме......
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
az_sum_be
Редник
*

Karma: +1/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #1 -: Май 18, 2011, 23:38:29 »

Никой не казва нищо по въпроса с военният доход при служебна победа??? При положение, че някой те смаже от бой, излез в мод и му дай служебно 3:0 Такива ли ще бъдат войните от сега нататък???
Активен
gladiatora
Commander- RL 95
Сержант
**

Karma: +11/-37
Неактивен Неактивен

Публикации: 63



Профил
« Отговор #2 -: Май 18, 2011, 23:54:43 »

Никой не казва нищо по въпроса с военният доход при служебна победа??? При положение, че някой те смаже от бой, излез в мод и му дай служебно 3:0 Такива ли ще бъдат войните от сега нататък???
като приключи ще разберем  Lips Sealed Lips Sealed утре продължава в 10 е активна
Активен
Deli_inko
BabaMeca - Свят 95
Майор
*****

Karma: +1114/-694
Неактивен Неактивен

Публикации: 598


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!


Профил
« Отговор #3 -: Май 19, 2011, 00:41:52 »

Никой не казва нищо по въпроса с военният доход при служебна победа??? При положение, че някой те смаже от бой, излез в мод и му дай служебно 3:0 Такива ли ще бъдат войните от сега нататък???
   Който и да си - войните ще бъдат такива,каквито трябва да бъдат - 168 часа бой!
Даже имам предложение по време на войни да не се дават точки от крепостите.  Cool
Активен

"Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той."  
"Нищо не умира по-бързо от нова идея,родена в ограничен ум."  
"Някои хора говорят от опит. Други – от опит не говорят."          
Приказката на 95...цък
Зло съм,а и никога не съм харесвала добрата Фея.
lukitukii
Лейтенант
***

Karma: +67/-77
Неактивен Неактивен

Публикации: 106



Профил
« Отговор #4 -: Май 19, 2011, 00:49:02 »

видим какво ще стане, доколкото използва приятелски съюз Ma3x plunder обсадата и ние сме толкова горди, че толкова osłabliśmy съюза си отдавна празници са твърди на гърба цел по време на войната ние трябваше да се бори до края на тази загуба не е много наистина, дори като губим точки Ma3x дразни на крепости и plądrach и неуспехите си;) няма какво да се притеснявате за всеки случай да осъди войната срещу свободните Ma3x ще бъде използван, след като ги победи сега са нисък морал и чест.
.имате две възможности, но коментарите взеха мошеници са толкова не furory са придобили и трябваше да бъде лесна мишена
Активен
kotrag
Лейтенант
***

Karma: +88/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 107


Wehrmacht - Realm 95


Профил
« Отговор #5 -: Май 19, 2011, 01:02:33 »

 Даже имам предложение по време на войни да не се дават точки от крепостите.  Cool
Още едно предложение, да не се дават точки от опожаряване, без да е имало битка с противникова армия. Основателно, няма загуба на армия - няма военни точки!
Активен

Цитат на: Krum
Сами знаете колко прогнил и корумпиран е екипът на ИО(и аз най-вече) *freak* Но пък не съжалявам, колкото повече агенти за следене на "неудобните" съюзи, толкова по-добре.
lukitukii
Лейтенант
***

Karma: +67/-77
Неактивен Неактивен

Публикации: 106



Профил
« Отговор #6 -: Май 19, 2011, 01:21:37 »

Съгласен съм, че войната е там, за да спечели за армията, а не крепост печелят точки достатъчно, за да се превърне в съюз Ma3x никой не може да бъде още по велик съюз е безпомощно и отчаяно да се направи приятелска ограбване
Активен
Deli_inko
BabaMeca - Свят 95
Майор
*****

Karma: +1114/-694
Неактивен Неактивен

Публикации: 598


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!


Профил
« Отговор #7 -: Май 19, 2011, 06:41:36 »

Още едно предложение, да не се дават точки от опожаряване, без да е имало битка с противникова армия. Основателно, няма загуба на армия - няма военни точки!
Да ... и с две думи -  във войните да се отчитат само военни точки от избити войничета  [:-} [:-} [:-}
Активен

"Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той."  
"Нищо не умира по-бързо от нова идея,родена в ограничен ум."  
"Някои хора говорят от опит. Други – от опит не говорят."          
Приказката на 95...цък
Зло съм,а и никога не съм харесвала добрата Фея.
perun
Лейтенант
***

Karma: +30/-47
Неактивен Неактивен

Публикации: 121



Профил
« Отговор #8 -: Май 19, 2011, 15:27:09 »

  Който и да си - войните ще бъдат такива,каквито трябва да бъдат - 168 часа бой!

Дели тук жестоко се бъркаш, по вероятно е войните да приключват още със започването им...  Казвам го защото същата схема е във версия 5 и война вече се води по взаимно съгласие... Ако на някой съюз не му харесва си бие мод над 75% от нетото и войната приключва (може да е в 1-вата минута от активирането) . За съюза агресор си остава набутването с милионите от хазната за обявяването на войната
Активен

Не е важно какво мислиш, а какво вършиш.
Deli_inko
BabaMeca - Свят 95
Майор
*****

Karma: +1114/-694
Неактивен Неактивен

Публикации: 598


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!


Профил
« Отговор #9 -: Май 19, 2011, 17:29:12 »

E да,ама пък губи войната като се модират...
Активен

"Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той."  
"Нищо не умира по-бързо от нова идея,родена в ограничен ум."  
"Някои хора говорят от опит. Други – от опит не говорят."          
Приказката на 95...цък
Зло съм,а и никога не съм харесвала добрата Фея.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #10 -: Май 19, 2011, 18:56:08 »

Още едно предложение, да не се дават точки от опожаряване, без да е имало битка с противникова армия. Основателно, няма загуба на армия - няма военни точки!

Мисля че бъркаш,дори в реалния живот,войните се водят по гадния начин,като ти убият населението,ти подриват икономиката,това косвено бие по армията и нейната подръжка.Откакто  се воюва,огъня е неразделна част от битките,нещо повече,самото опожаряване си е вид война,и щом се води успешно,значи трябват военни точки.Толкоз..... Cool
« Последна редакция: Май 19, 2011, 20:14:59 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
bobo2510
Редник
*

Karma: +1/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #11 -: Май 20, 2011, 04:50:04 »

Съгласен съм, че войната е там, за да спечели за армията, а не крепост печелят точки достатъчно, за да се превърне в съюз Ma3x никой не може да бъде още по велик съюз е безпомощно и отчаяно да се направи приятелска ограбване
     здравей , ти няма ли да се научиш да пишеш на български? за теб имам следноо предложение - спри да играеш империя , и си пиши темички - ограмотявай се  *crazy*
Активен
bobo2510
Редник
*

Karma: +1/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #12 -: Май 20, 2011, 04:55:37 »

видим какво ще стане, доколкото използва приятелски съюз Ma3x plunder обсадата и ние сме толкова горди, че толкова osłabliśmy съюза си отдавна празници са твърди на гърба цел по време на войната ние трябваше да се бори до края на тази загуба не е много наистина, дори като губим точки Ma3x дразни на крепости и plądrach и неуспехите си;) няма какво да се притеснявате за всеки случай да осъди войната срещу свободните Ma3x ще бъде използван, след като ги победи сега са нисък морал и чест.
.имате две възможности, но коментарите взеха мошеници са толкова не furory са придобили и трябваше да бъде лесна мишена
           научи български, а ние ще те научиме да играеш империя  Cool
Активен
Deli_inko
BabaMeca - Свят 95
Майор
*****

Karma: +1114/-694
Неактивен Неактивен

Публикации: 598


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!


Профил
« Отговор #13 -: Май 20, 2011, 06:50:51 »

Абе вие целия съюз ли сте такива - само да давате нареждания?  

Върни си атаката...
Спри да играеш империя...
Научи български...
  
Каква професия упражнявате в живота бе момчета  Grin  да не сте крале някъде?
Слушам и изпълнявам. Мирно,строй се,преброй се. Grin
Активен

"Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той."  
"Нищо не умира по-бързо от нова идея,родена в ограничен ум."  
"Някои хора говорят от опит. Други – от опит не говорят."          
Приказката на 95...цък
Зло съм,а и никога не съм харесвала добрата Фея.
lukitukii
Лейтенант
***

Karma: +67/-77
Неактивен Неактивен

Публикации: 106



Профил
« Отговор #14 -: Май 20, 2011, 08:06:46 »

Тактиката на Ма3х е добра - по време на блока ме изгориха.Тези методи се използват.Това е началото на епохата и няма армия,която да набиеш,но в близко бъдеще това ще се промени и войните ще изглеждат различно.Поздравявам ви за войната,но със сигурност ще има реванш.Командира още чувства вкуса на една разбита армия.
« Последна редакция: Май 20, 2011, 09:33:14 от lukitukii » Активен
Страници: [1] 2 3 ... 60   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!