Imperia Online България  
Април 20, 2024, 04:14:29 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БГ5 - хроника  (Прочетена 35071 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #180 -: Декември 28, 2011, 00:22:33 »

Много добре помня цялата ера и си спомням много добре че и 1 копиеносец не сте хванали ама ти казах да си пиеш валерянчето Smiley

 Grin Grin Вече не дават ли от фирмените копиеносци?

Стига сте се разправяли, кажете си асс-тите, аз ще ви реша спора.  *freak* Двама се карат трети печели.  Tongue
Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
maks
Сержант
**

Karma: +73/-78
Неактивен Неактивен

Публикации: 79



Профил
« Отговор #181 -: Декември 28, 2011, 00:26:41 »

Grin Grin Вече не дават ли от фирмените копиеносци?

Стига сте се разправяли, кажете си асс-тите, аз ще ви реша спора.  *freak* Двама се карат трети печели.  Tongue
много съм тегав да знаеш , питай ако ли не пробвай, но първато ще е по удачно за теб щом гониш нетна ще ти са нужни населението и крепостите
ех умряха циганките и ФБА ги няма та започнах сам да се хваля
« Последна редакция: Декември 28, 2011, 00:29:36 от maks » Активен

Играй с Дявола, за да имаш здрави връзки в Ада, но знай че в този Ад Дяволът съм аз .
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #182 -: Декември 28, 2011, 00:29:21 »

много съм тегав да знаеш , питай ако ли не пробвай, но първато ще е по удачно за теб щом гониш нетна ще ти са нужни населението и крепостите
Аз ще те разсейвам да нямаш време за нейното население  Cool
Активен

maks
Сержант
**

Karma: +73/-78
Неактивен Неактивен

Публикации: 79



Профил
« Отговор #183 -: Декември 28, 2011, 00:30:13 »

Аз ще те разсейвам да нямаш време за нейното население  Cool
това е добре
Активен

Играй с Дявола, за да имаш здрави връзки в Ада, но знай че в този Ад Дяволът съм аз .
viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #184 -: Декември 28, 2011, 00:31:23 »

много съм тегав да знаеш , питай ако ли не пробвай, но първато ще е по удачно за теб щом гониш нетна ще ти са нужни населението и крепостите
ех умряха циганките и ФБА ги няма та започнах сам да се хваля

Стига се хвали, ами почерпи нещо.  Grin
Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
maks
Сержант
**

Karma: +73/-78
Неактивен Неактивен

Публикации: 79



Профил
« Отговор #185 -: Декември 28, 2011, 00:33:22 »

Стига се хвали, ами почерпи нещо.  Grin
за виртуални черпушки съм винаги готов иначе тези СОЦИАЛНИТЕ МИ късат джоба нищо не дават айде наздраве
Активен

Играй с Дявола, за да имаш здрави връзки в Ада, но знай че в този Ад Дяволът съм аз .
mimo1
Редник
*

Karma: +0/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #186 -: Декември 31, 2011, 17:48:43 »

за виртуални черпушки съм винаги готов иначе тези СОЦИАЛНИТЕ МИ късат джоба нищо не дават айде наздраве
мишо  наздраве  и  от  мен  и  приятно посрещане  на  новата  година ,и  стига  си  се  бил  в  гърдите  а  си  мишуваи на  спокоиствие(много  се  вълнуваш)
Активен
maks
Сержант
**

Karma: +73/-78
Неактивен Неактивен

Публикации: 79



Профил
« Отговор #187 -: Януари 02, 2012, 12:45:18 »

мишо  наздраве  и  от  мен  и  приятно посрещане  на  новата  година ,и  стига  си  се  бил  в  гърдите  а  си  мишуваи на  спокоиствие(много  се  вълнуваш)
само не знам защо ми казваш да си мишувам  *crazy*, то вие мишувахте цяла ера  кой в мод кой с капитулация *hahaha*, айде да ти е честита новата година, а и да знаеш че и на мен първата ера в ИО ми беше трудна направете поне две години игра и ще си говорим  *gamer*
Активен

Играй с Дявола, за да имаш здрави връзки в Ада, но знай че в този Ад Дяволът съм аз .
matanasov
Майор
*****

Karma: +72/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 588



Профил
« Отговор #188 -: Януари 06, 2012, 23:35:21 »

maks кой ти запали гъза  Grin та не само твоя ми и на целия ви съюз, тая ера може да спечелите класация по най-много загубени битки в защита *hahaha*
« Последна редакция: Януари 06, 2012, 23:46:39 от matanasov » Активен
maks
Сержант
**

Karma: +73/-78
Неактивен Неактивен

Публикации: 79



Профил
« Отговор #189 -: Януари 08, 2012, 17:10:08 »

maks кой ти запали гъза  Grin та не само твоя ми и на целия ви съюз, тая ера може да спечелите класация по най-много загубени битки в защита *hahaha*
ако говориш за задни части то първо си охлади твоя Tongue, а ако говориш за нанесените ми пожари то със сигорност не е никой от смешнияви съюз  Cry,а като си толкова отворен и говориш за задни части я кажи с кое АЦЦ играеш в свят 73 да те модирам пак , колко пъти МИРЧО да ти  казвам , че съм  АНГЕЛ а  не МАКС  Cool
http://www.youtube.com/watch?v=Z1FhHw6zCKQ
« Последна редакция: Януари 08, 2012, 17:31:38 от maks » Активен

Играй с Дявола, за да имаш здрави връзки в Ада, но знай че в този Ад Дяволът съм аз .
matanasov
Майор
*****

Karma: +72/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 588



Профил
« Отговор #190 -: Януари 08, 2012, 18:36:53 »

Кажи кой ти запали гъза Smiley а и кой е моя съюз ? Smiley от къде знаеш че съм в съюз *pardon*
Активен
maks
Сержант
**

Karma: +73/-78
Неактивен Неактивен

Публикации: 79



Профил
« Отговор #191 -: Януари 08, 2012, 18:55:30 »

Кажи кой ти запали гъза Smiley а и кой е моя съюз ? Smiley от къде знаеш че съм в съюз *pardon*
*crazy* *crazy* *crazy* *crazy*ох нямам намерение да ти се доказвам и във форума , аз се доказвам в ИО нали знаеш *hahaha*
Активен

Играй с Дявола, за да имаш здрави връзки в Ада, но знай че в този Ад Дяволът съм аз .
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #192 -: Януари 08, 2012, 19:04:06 »

Хайде фермо.Вече съм ти в обхават за атака.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
maks
Сержант
**

Karma: +73/-78
Неактивен Неактивен

Публикации: 79



Профил
« Отговор #193 -: Януари 08, 2012, 19:14:57 »

Хайде фермо.Вече съм ти в обхават за атака.
чакай че от тази пиячка по празниците не мога да смятам  [:-}, казваш че си ми в обхват *hahaha* *hahaha* но дай малко инфо х5 или х4 че аз не те виждам на картата Cool
Активен

Играй с Дявола, за да имаш здрави връзки в Ада, но знай че в този Ад Дяволът съм аз .
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #194 -: Януари 08, 2012, 19:33:51 »

ivanova    DeViLs  +    468   
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!