Imperia Online България  
Април 24, 2024, 22:04:34 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: BG  (Прочетена 3158 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ppsto
Гост
BG
« -: Май 09, 2011, 23:34:12 »

съюз рара набира грамотни играчи, които имат желание за развитие. имаме много сключени договори включително с чуждестранни съюзи, които ни осигуряват сравнително спокойно развитие на този етап от играта. смятам,  че старите вражди между българите трябва да се загърбят и основни противници да ни бъдат чужденците. да бъдем единни и да не допуснем челните места в класациите да са без наше присъствие. успешна игра на всички.
Активен
viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #1 -: Май 09, 2011, 23:43:35 »

съюз рара набира грамотни играчи, които имат желание за развитие. имаме много сключени договори включително с чуждестранни съюзи, които ни осигуряват сравнително спокойно развитие на този етап от играта. смятам,  че старите вражди между българите трябва да се загърбят и основни противници да ни бъдат чужденците. да бъдем единни и да не допуснем челните места в класациите да са без наше присъствие. успешна игра на всички.

Ау, а ще има ли тест за грамотност.  *pardon* Ако така го планираш, не очаквай високи резултати  Grin
По повод враждите между БГ съюзи - неизбежно е! Не пропускай фактът, че точно в нашите бг ери се зародиха най-мощните интригантски филми, това си стана класика и повечето емоции ще са олицетворени в битки и сплетни между юнаци-сънародници. А чужденците не ги мислете, нищо няма да вземат, най-много да ги почерпим по една студена нашенска вода. Smiley Успех в ерата. Имате капацитет, но не разчитайте много на родния флаг. За съжаление си познаваме местните филмари.  *rose*

« Последна редакция: Май 09, 2011, 23:45:11 от viki4 » Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #2 -: Май 09, 2011, 23:47:00 »

съюз рара набира грамотни играчи, които имат желание за развитие. имаме много сключени договори включително с чуждестранни съюзи, които ни осигуряват сравнително спокойно развитие на този етап от играта. смятам,  че старите вражди между българите трябва да се загърбят и основни противници да ни бъдат чужденците. да бъдем единни и да не допуснем челните места в класациите да са без наше присъствие. успешна игра на всички.

Ау, а ще има ли тест за грамотност.  *pardon* Ако така го планираш, не очаквай високи резултати  Grin
По повод враждите между БГ съюзи - неизбежно е! Не пропускай фактът, че точно в нашите бг ери се зародиха най-мощните интригантски филми, това си стана класика и повечето емоции ще са олицетворени в битки и сплетни между юнаци-сънародници. А чужденците не ги мислете, нищо няма да вземат, най-много да ги почерпим по една студена нашенска вода. Smiley Успех в ерата. Имате капацитет, но не разчитайте много на родния флаг. За съжаление си познаваме местните филмари.  *rose*


карма, единият иска да помпи касата, другата и тя не знае какво иска тая ера. Дано не се "филмирате" пак накрая
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
ppsto
Гост
« Отговор #3 -: Май 10, 2011, 21:53:21 »

може и така да е.  Smiley  вие определено имате повече опит от мен. не, тест няма да има за приемане, но в хода на играта сам ще преценя кой как се справя и това ще рефлектира за постовете които би заел. смея да твърдя , че не съм обременен с интригите, които са съпътствали българските светове. създаването на екип не е само помпене на касата. а колкото до това , че чужденците ще пият студена вода ми изглежда само като добро пожелание. дано съм лош пророк, но смятам че испанци, португалци и турци ще доминират в класациите докато ние българите ги подценяваме и продалжаваме с братоубийствени войни. за съжаление в края на ерата ще е късно за коригиране на незрялото си поведение и мислене. успех на всички .  Smiley
Активен
i1978
Гост
« Отговор #4 -: Май 11, 2011, 08:51:19 »

Абе вас като ви е страх от мечки, защо ходите в гората. Да не би испанците португалците и турците да имат по два мозъка та да мислят по добре от нас в ИО. Все едно чета за футболистите ни. Те още не излезнали на терена и напълнили вече гащите. Я дайте малко по-така. Около мене има българи португалци и румънци и си ги лупам всичките кой има пара там съм стига да мога да влезна де. Боли ме фара къф е. Най-така са ми мили българите за сега та гледам да не ги пошляпвам. Като ме налазят здраве да е все пак това е смисъла на играта нали така.
Активен
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #5 -: Май 11, 2011, 11:11:56 »

..имаме много сключени договори включително с чуждестранни съюзи, които ни осигуряват сравнително спокойно развитие на този етап от играта. смятам,  че старите вражди между българите трябва да се загърбят и основни противници да ни бъдат чужденците. да бъдем единни и да не допуснем челните места в класациите да са без наше присъствие. успешна игра на всички.

За твое успокоение ще кажа, че всяко правило си има изключение. Вече втора ера в международен свят свестните българчета сме обединили сили срещу чужденците.  http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=28287.new;boardseen#new. Въпреки че първият, който ми се домъкна, беше нашенец. Просто зависи от акъла на по-силните съюзи, какви отношения ще наложат. А иначе все пак чужденците едва ли ще се наредят по всички върхове...
P.S.: A щом имаш претенции за грамотни съюзници, използвай и главни букви в изреченията си  Wink
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
ppsto
Гост
« Отговор #6 -: Май 11, 2011, 20:42:58 »

очевидно е, че грамотните са много и им благодаря за забележките. с интерес ще следя до края на ерата доколко ще успеят да се справят с "мечките". Smiley
надявам се, че повдигнатите въпроси ще накарат да се замислите за собственаа си игра и тази на съюза, в който сте. успешна игра на всички.
  Smiley
заключвам темата
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!