Imperia Online България  
Март 29, 2024, 05:00:19 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Съюз AETERNUM  (Прочетена 24574 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #90 -: Юли 02, 2011, 15:56:30 »

Тоя    Milutin много се засилил към първото място. Изгубен да почерпиш за това, че си начело на нетната.
Мулитин се е засил към голямото нанадолнище. Няма да оставя лихвар в света до 3 седмици.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
i1978
Гост
« Отговор #91 -: Юли 02, 2011, 16:20:10 »

Мулитин се е засил към голямото нанадолнище. Няма да оставя лихвар в света до 3 седмици.
тоя ми е съсед само да вметна на 350 така, че го очакваме със Солейл в ниското. Grin Grin Grin А от там трудно ще излезе. Само се чудя кой е по лаком от мене и солейл.
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #92 -: Юли 02, 2011, 16:25:59 »

тоя ми е съсед само да вметна на 350 така, че го очакваме със Солейл в ниското. Grin Grin Grin А от там трудно ще излезе. Само се чудя кой е по лаком от мене и солейл.
В 2х обхват нямам играч над 4 часа път с обсадни, и то с ниска карта. Ще е забавно тая ера. Който е стискал зъби в началото - ще бие с голямата мотика по главите на наглеците. Няколко пъти им казах, светът е наблъскан като консерва със сардели - седнете си на задника, ама големи разбирачи - 200к елит, 1000 трабанта и си героя на деня.  Grin Grin Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
linaa
Редник
*

Karma: +6/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 9


Профил
« Отговор #93 -: Септември 15, 2011, 12:49:06 »

сигурно никой не се сеща за съюз Украйна от св31 те тормозиха почти всички и никой не се усмели да се изправи срещу тях само писаха по форумите и колкото да е нескромно  lina от съюз EVIL с малко помощ от съюзниците си не само ги спря а ги отказа от ерата завинаги за това не чешайте езици а действайте няма нужда да се доказвате кой е по по най  великите се оценяват по делата им
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #94 -: Октомври 02, 2011, 17:42:13 »

Ерата е писана на Авенджърс по всички класации затова играем само за удоволствие.  
Предали сте се защото не си вярвате, такъв хубав голям съюз за война и вие да му правите шпалир
« Последна редакция: Октомври 02, 2011, 17:51:38 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #95 -: Октомври 02, 2011, 18:02:23 »

Предали сте се защото не си вярвате, такъв хубав голям съюз за война и вие да му правите шпалир
   Защото трябва да си я платят и ще е страшно скъпа.А изхода ще е неясен.Колко често си виждал големи съюзи да воюват.Виждал съм ери в които подобни съюзи не са участвали в нито една война.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #96 -: Октомври 02, 2011, 20:47:01 »

Предали сте се защото не си вярвате, такъв хубав голям съюз за война и вие да му правите шпалир

Как реши че сме се предали, къде го прочете това нещо? Това че говоря с факти кой съюз с кой ще се влива не значи че някой се е притеснил от този факт. Изводите са ясни: никой съюз няма да ги стигне в нетната, нито ще има толкова на брой армии, които да са равни на техните като бройка играчи, но това не значи че ще ги гледаме как безчинстват безнаказано просто ще им подарим класациите поради голямата преднина, която ще имат от нето. Ние сме реалисти, не летим в облаците нито имаме болни амбиции. Имат си хората играчи играят си. Всеки спрямо чергата. Бг-тата са в разкол, затова с кеф сме заели позиция да не гледаме флаговете, който е с нас има договор, всички останали са част от плановете ни, защото не сме забравили и старите си сметки. И ти си част от тефтера, затова и няма договор с Бесните, докато си там никога няма да има.  *pardon*
Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
Страници: 1 ... 5 6 [7]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!