Imperia Online България  
Април 24, 2024, 18:09:50 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: това е невъзможно  (Прочетена 6771 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kinemrebra
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 10


Профил
« -: Май 02, 2011, 16:26:17 »

моля прегледаите го този sotavento, този човек явно е бог на тази империа пуска ми атаки с 3-4 сек преди да ми се прибере армията незная, но моля ви се погледнето го. Благодаря предварително
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #1 -: Май 02, 2011, 16:28:54 »

Aaaa възможно е , възможно е. Wink
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #2 -: Май 02, 2011, 16:31:07 »

 Smiley изобщо не звучи невъзможно, явно те следи къде си пращаш армията и те засича, смени си дестинацията на войската, защото рано или късно времето от 3-4 сек ще се синхронизира с твоето прибиране и ще те хване много неприятно.  *pardon*
Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
kinemrebra
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 10


Профил
« Отговор #3 -: Май 02, 2011, 16:51:54 »

Smiley изобщо не звучи невъзможно, явно те следи къде си пращаш армията и те засича, смени си дестинацията на войската, защото рано или късно времето от 3-4 сек ще се синхронизира с твоето прибиране и ще те хване много неприятно.  *pardon*
ооо да 1:1000 а на него му се случва 2:2 много е реално като тои не ме е нападал от началото на войната знаеми картографията знае всичко и то даже са ми пуснали 3-ма атаки на 8 сек. разлика моля жи се ако има админи да влязат да видат колко е реално.
Активен
kinemrebra
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 10


Профил
« Отговор #4 -: Май 02, 2011, 16:55:43 »

ооо да 1:1000 а на него му се случва 2:2 много е реално като тои не ме е нападал от началото на войната знаеми картографията знае всичко и то даже са ми пуснали 3-ма атаки на 8 сек. разлика моля жи се ако има админи да влязат да видат колко е реално.
да не говорим че тези 8 сек. са общо на 3-мата играчи това нещо става само с чужда помощ. Sad
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #5 -: Май 02, 2011, 16:56:59 »

ооо да 1:1000 а на него му се случва 2:2 много е реално като тои не ме е нападал от началото на войната знаеми картографията знае всичко и то даже са ми пуснали 3-ма атаки на 8 сек. разлика моля жи се ако има админи да влязат да видат колко е реално.
За последните 20 дни в 1 , сме засекли поне 4 човека на 2 секунди , без да имаме пропуск..При единият дори атаките бяха две и то прецизни - основна и затваряща, през 2 сек всяка..И през цялото време атакуваните бяха онлаин , но не можаха изобщо да реагират..Не 1 на 1000..4 от 4 е..Така че няма нищо учудващо в това..Даже 8 секунди са си прекалено много време..Казвам ти го от опит..Има начини да противодействаш..Но в самото засичане няма нищо чудно.

Едит: http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=36520.195
Поста с цифрите виж..Публикувани са около час и 10-20 мин преди самите атаки да се върнат..И армията е разделена на 3 , като всяка от тези 3 атаки е хваната на плюс минус секунда. Smiley
« Последна редакция: Май 02, 2011, 16:59:21 от ahilix » Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #6 -: Май 02, 2011, 17:09:37 »

За последните 20 дни в 1 , сме засекли поне 4 човека на 2 секунди , без да имаме пропуск..При единият дори атаките бяха две и то прецизни - основна и затваряща, през 2 сек всяка..И през цялото време атакуваните бяха онлаин , но не можаха изобщо да реагират..Не 1 на 1000..4 от 4 е..Така че няма нищо учудващо в това..Даже 8 секунди са си прекалено много време..Казвам ти го от опит..Има начини да противодействаш..Но в самото засичане няма нищо чудно.

Едит: http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=36520.195
Поста с цифрите виж..Публикувани са около час и 10-20 мин преди самите атаки да се върнат..И армията е разделена на 3 , като всяка от тези 3 атаки е хваната на плюс минус секунда. Smiley

Е значи си:
бог на тази империа

И аз нищо величествено не виждам в този така наречен проблем.  Tongue
kinemrebra не се учудвай че ти знаят картата елементарно е: виждат в колко пускаш армията в движение следят в колко удряш целта и смятат време и карта идват ти през секунди да не те изпуснат и си аут. Пускай заблуждаващи атаки, към основната си атака за да оцелееш.  *pardon*
Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
huligan
huligan
Капитан
****

Karma: +57/-83
Неактивен Неактивен

Публикации: 268


TERROR


Профил
« Отговор #7 -: Май 02, 2011, 17:17:15 »

 Grin пускай премиум имаш минимален шанс да избягаш  Wink но все пак си е шанс  Grin
Активен

kinemrebra
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 10


Профил
« Отговор #8 -: Май 02, 2011, 18:09:43 »

i kak 6te vidi koga sam trugnal po kvo 6te poznae 4e sam trugnal ot zamuka
« Последна редакция: Май 02, 2011, 18:17:08 от kinemrebra » Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #9 -: Май 02, 2011, 18:12:34 »

ok ako vidi koga trugvam sam suglasen ama toi si ubiva po 5k spioni v men kak 6te me vidi koga trugvam za da iz4isli hora ako nqkoi moje da go napravi tova ne6to ot vas neka go napravi ako trqbva 6te mu dam da mi fane armiqta nqma kak da stane ili ako iskate kajete koi suiuz ste da vi obqvq edna voina da vida dali 6te me fanete na 1 sek razlika
На слух..Не е нужно на шпионин да те гледа..Начална/и атаки , удар...Сметки и готово. Smiley
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #10 -: Май 02, 2011, 18:16:24 »

На слух..Не е нужно на шпионин да те гледа..Начална/и атаки , удар...Сметки и готово. Smiley

Imperia Online България > ИО II: Ера на Завоеванията > Докладване за проблеми > Свят 84 > Публикувай отговор

Мммм, няма слухтене или аз не съм го открил още  Grin. Без шпиони, без слухтене... според мен без вътршен човек с достъп до докладите не е възможно да се направи това, за което говори kinemrebra
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #11 -: Май 02, 2011, 18:18:30 »

ok ako vidi koga trugvam sam suglasen ama toi si ubiva po 5k spioni v men kak 6te me vidi koga trugvam za da iz4isli hora ako nqkoi moje da go napravi tova ne6to ot vas neka go napravi ako trqbva 6te mu dam da mi fane armiqta nqma kak da stane ili ako iskate kajete koi suiuz ste da vi obqvq edna voina da vida dali 6te me fanete na 1 sek razlika

Като ти напляскат войската със засечка на 1 секунда няколко пъти, ще се увериш че всичко е възможно и е въпрос на следене, смятане и много свободно време. Всички сме минали по пътя, по който вървиш, ще се научиш. Вслушай се в съветите и ще овладееш засечките.  *pardon*
Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #12 -: Май 02, 2011, 18:19:13 »

Imperia Online България > ИО II: Ера на Завоеванията > Докладване за проблеми > Свят 84 > Публикувай отговор

Мммм, няма слухтене или аз не съм го открил още  Grin. Без шпиони, без слухтене... според мен без вътршен човек с достъп до докладите не е възможно да се направи това, за което говори kinemrebra
Опс ..Не съм погледнал версията..Знаеш , че не играя новата..Но предполагам принципа за сейвовете е същият..И ако няма слухове някой го спайва на начална точка..Или му значт картографията със сигурност и му следят удара/ите..Всъщност се опивам да кажа на момчето , че има начин да го засекат и е добре да вземе мерки за да избегне неприятност..Смяна на дестинациите , фалшиви атаки .
« Последна редакция: Май 02, 2011, 18:22:19 от ahilix » Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #13 -: Май 02, 2011, 18:21:37 »

Опс ..Не съм погледнал версията..Знаеш , че не играя новата..Но предполагам принципа за сейвовете е същият..И ако няма слухове някой го спайва на начална точка..Не е задължително да е тоя дето си разбива по 5 к шпиони. Smiley
Да, така е.
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
kinemrebra
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 10


Профил
« Отговор #14 -: Май 02, 2011, 18:32:01 »

ок но viki4 ако искаш даваи следи ме да видим дали ще успееш навит ли си ако имаш акаунт в 84 свят понякога говорите просто за да си правите вятър на устата
Активен
Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!