Imperia Online България  
Април 19, 2024, 18:39:18 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: 33та вълна  (Прочетена 13199 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #45 -: Май 03, 2011, 17:13:24 »

то като е уродливо да е до края бахти и битките  Shocked

ГОЛЕМИЯ ПОБЕДИТЕЛ В ТОЯ ТУРНИР Е КИЛГОР Респрект приятелю  Smiley

2 акалта вкара в топ 3 и двата непобедени и първи и втори по воени  Cool

ще замоля екипа да даде всики полагащи се награди за Райх на Килгор това е реалния чавек който не спа среща атаки исмета битки  

аз май повече пречих отколкото помагах  Embarrassed ВРЕМЕ Е РАЙХ ДА ОТИД В ИСТОРИЯТА  Cool

Да ме прощават всички дето волно или неволно съм наскърбил или убидел  *UNDECIDED*СБОГОМ
*bravo* *bravo* *bravo*
 *beer*

П.П. Само емотикони, че ако напиша какво мисля пак ще ме изтрият ...
« Последна редакция: Май 03, 2011, 17:16:12 от bobosam » Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #46 -: Май 03, 2011, 17:54:42 »

Няма да мислиш, за да не те трият  Wink
Поздравления за победителите. Митака да не скромничи толкова   *beer*
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #47 -: Май 03, 2011, 18:04:56 »

Няма да мислиш, за да не те трият  Wink
Поздравления за победителите. Митака да не скромничи толкова   *beer*

Поздравления и от мен  *beer* *beer* *beer*
Браво на RayH и Kilgor
Активен

house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #48 -: Май 03, 2011, 18:23:39 »

Поздравления за Килгор и Райх. Перфектна игра... *rose* *rose* *rose*
И благодарности и на двамата, както и на Хана, Адвоката, Митака, Док, Фанти, Любака, Динков, Феникс, Соф и цялата имперска дружина за споделените готини моменти в играта Smiley) *hi* *hi* *hi* *beer*


Най-прекрасното нещо в тази ера за мен бе , че бях част от тази група  *rose* *rose* *rose*
Активен

FeniX
Гост
« Отговор #49 -: Май 03, 2011, 18:25:20 »

Администратор   Премиум пакетът Ви е изтекъл.                                   2011-05-03 13:05:52   
Администратор   Вашият Премиум пакет изтича след по-малко от 24 ча...   2011-05-03 11:28:08

Ех тази математика, от 11:28 до 13:05 са точно 24 часа.
Активен
Aryan
Лейтенант
***

Karma: +39/-37
Неактивен Неактивен

Публикации: 116


Профил
« Отговор #50 -: Май 03, 2011, 20:04:29 »

И от мен, поздравления за топ 3 победителите по нетни и военни(тук май съм и аз  Grin )! Поздравления и за всички, които се бориха до последната вълна! *ok*

Ето и моята последна защита:



Загуби:
1(Н): -46712
4(Пл): -56993
11(Пл-Г): -56011
12(Пл-Г): -59039

В 1-ва, неутрална, където са и най-малките ми загуби, формацията ми е Укрепен център с флангови, в другите 3 - Укрепени флангове.

Ееееех, тия "безполезни фаланги" ... да имах още по 200к и за другите 3 провки  Grin
Активен
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #51 -: Май 03, 2011, 20:44:34 »

Благодарение на Хана попанах в таз група, за което искрено му благодаря. Радвам се, че бях сред вас и се надявам да продължим. Още веднъж вдигам тост за победителите  *beer* *beer* *beer*
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
Kilgor
Гост
« Отговор #52 -: Май 03, 2011, 20:59:38 »

[quote author=Aryan link=topic=38441.msg434045#msg434045 date=1304442269

Загуби:
1(Н): -46712
4(Пл): -56993
11(Пл-Г): -56011
12(Пл-Г): -59039

В 1-ва, неутрална, където са и най-малките ми загуби, формацията ми е Укрепен център с флангови, в другите 3 - Укрепени флангове.

Ееееех, тия "безполезни фаланги" ... да имах още по 200к и за другите 3 провки  Grin
[/quote]

Точно за това говоря. С по 12к фаланги на битка имам по-малки загуби, срещайки по-голяма армия. За да приближиш загубите си до тези на играещ без фаланги, наистина ти трябват 200+к фаланги.

Но то си е въпрос на стил де. Добър резултат имаш. Честито 3то място по военни точки. Постижение си е , като се има вземе под внимание че стоеше по назад в класирането и не съм видял да срещаш увеличена атака.
Активен
soluchkov
Редник
*

Karma: +3/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 17


Профил
« Отговор #53 -: Май 03, 2011, 21:33:22 »

ПОЗДРАВЛЕНИЯ за победителите и НАЗДРАВЕ bgflag *beer* *beer* *beer* *beer* *beer* *beer* *beer*
Активен
Aryan
Лейтенант
***

Karma: +39/-37
Неактивен Неактивен

Публикации: 116


Профил
« Отговор #54 -: Май 03, 2011, 21:56:17 »


Точно за това говоря. С по 12к фаланги на битка имам по-малки загуби, срещайки по-голяма армия. За да приближиш загубите си до тези на играещ без фаланги, наистина ти трябват 200+к фаланги.

Но то си е въпрос на стил де. Добър резултат имаш. Честито 3то място по военни точки. Постижение си е , като се има вземе под внимание че стоеше по назад в класирането и не съм видял да срещаш увеличена атака.

Както виждаш с много фаланги съм само в 1-ва, използвайки по-този начин бонуса им, в другите провки пък съм събрал гвардията, за да използвам пък нейния бонус в защита и да смажат мечовете и копията в центъра. По-големите загуби в другите провки дойдоха от формацията на номадите, която малко преди битките подозрях, че ще е такава, но вече ме мързеше да смятам и да реорганизирам защитата Smiley А и със сигурност си бил и с по-добри проучвания - аз си посрещнах със 17-16-16 и активни ордени.

Благодаря за признанието и за поздравленията  *rose* А за увеличената атака ... аз исках, ама нямаше кой да ми прати  Grin
« Последна редакция: Май 03, 2011, 21:57:53 от Aryan » Активен
enravota
Редник
*

Karma: +410/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


MISTRUSTED MEMBER


Профил
« Отговор #55 -: Май 03, 2011, 23:48:05 »

Както виждаш с много фаланги съм само в 1-ва, използвайки по-този начин бонуса им, в другите провки пък съм събрал гвардията, за да използвам пък нейния бонус в защита и да смажат мечовете и копията в центъра. По-големите загуби в другите провки дойдоха от формацията на номадите, която малко преди битките подозрях, че ще е такава, но вече ме мързеше да смятам и да реорганизирам защитата Smiley А и със сигурност си бил и с по-добри проучвания - аз си посрещнах със 17-16-16 и активни ордени.

Благодаря за признанието и за поздравленията  *rose* А за увеличената атака ... аз исках, ама нямаше кой да ми прати  Grin

Shmatko Inc. Ltd. увеличава атаки срещу разумно възнаграждение.......  Wink Lips Sealed
Активен

delenda est!
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #56 -: Май 04, 2011, 13:10:44 »

flinstoun
 Community Manager


 Karma: +48/-10
  • [-]
Активен

 Публикации: 66
Re:Какво не ми хареса в НН ера7... или разочарованието от един турнир.

« Отговор #14 -: Днес в 12:58:28 »

--------------------------------------------------------------------------------

Сега след като края му се видя, мога да кажа едно "Благодаря Ви" за така добре структурираните критики и направения опис на допуснатите бъгове.

Има неща с които няма да се съглася, от колкото и кладенеца да донесете вода..
Има и такива,които крият в себе си цял списък, като: "различните бъгове изникнали по време на турнира" за които ми идва да удуша някой..

Ще се постараем за следващия турнир през Юли да изчистим на 101% проблемите, а тези неща които искаме изрично да са така да са опоменати в правилата.
Като жест на благодарност ще Ви издам, че следващите Номади ще са много по различни, но със сигурност най-яките които сте играли.

Заключвам темата

Успех , тези вече ще ги чакаме с интерес.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #57 -: Май 04, 2011, 13:39:26 »

Аз искам да благодаря на flinstoun за отговора му и инфото в темата ми ... ще се радвам ,ако с нещо съм помогнал  *beer*
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
Страници: 1 2 3 [4]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!