Imperia Online България  
Април 24, 2024, 16:06:06 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: 31-ва вълна  (Прочетена 7069 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Aryan
Лейтенант
***

Karma: +39/-37
Неактивен Неактивен

Публикации: 116


Профил
« -: Април 30, 2011, 08:05:06 »



Uploaded with ImageShack.us

190% атака

П.П. Що спряхте да ги качвате? Smiley
Активен
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #1 -: Април 30, 2011, 08:11:08 »

Защото не си струва  *pardon*
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
FeniX
Гост
« Отговор #2 -: Април 30, 2011, 08:32:32 »

Без възможност да се публикуват битки, форума губи смисъла си. Sad
Първото, което правех предните ери е да покажа моите и да видя, кой какво е направил.
Активен
Aryan
Лейтенант
***

Karma: +39/-37
Неактивен Неактивен

Публикации: 116


Профил
« Отговор #3 -: Април 30, 2011, 08:39:34 »

Скриншотовете не вършат ли работа? Smiley
Активен
vallall
Майор
*****

Karma: +511/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 504


Профил
« Отговор #4 -: Април 30, 2011, 08:42:31 »

Скриншотовете не вършат ли работа? Smiley
Шегуваш се нали?
Активен
FeniX
Гост
« Отговор #5 -: Април 30, 2011, 08:52:05 »

Скриншотовете не вършат ли работа? Smiley
Качването на снимки изисква доста време и някакви познания, които доста хора нямат.
Аз доста рядко си правя труда, да обработвам снимки, за да ги кача тук.
А пък в снимките, не се разбира почти нищо за развитието на битката.
Активен
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #6 -: Април 30, 2011, 09:05:58 »

да не кажем ,че само може да гадаеш какво се е случило и виждаш крайния резултат .... не че с флаш доклада като го гледаш целия ще разбереш нещо ....просто го няма текстовия доклад от предните версий ,в който можеше да се проследи битката от самото начало и да се анализира ....в момента не си правя труда за атаките да смятам всяка провинция с каква армия да спирам ...деля на 4 и готово
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #7 -: Април 30, 2011, 09:28:38 »

Битките винаги са били - черешката на торатата .... особено в Номадски Нашествия ...

Да видиш, как някой се е сетил да спре с една шепа хора на падащ морал ...
или след като си направяил 50-60 симулации и си мислиш, че си намерил ... най-дбория баланс на три компонентна армията а на другия ден видиш че в същност са ти трябвали само мечове ...  Wink
Да ... можеш да прецениш, дали освен с най-нискобюджетна армия ... не е подобре да си "прекалил" с наличието на определен вид войници, които да те подпомогнат за следващите 2-3 вълни .... кога трябва да се разпусне определен вид войници .... и какво е влиянието на тежките единици при сблъсъка на финалните многохилядни елитни армии .... спомени  Cry

Битката определено е най-интересна в своето развитие ... а не с началните и крайните си данни  *pardon*


Но в този "турнир" ... поне аз видях само как се яха високоефективен бъг (банкерството) ... от началото до края ....

и нито една защита, която да впечатли  *pardon*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
FeniX
Гост
« Отговор #8 -: Април 30, 2011, 09:33:53 »

Битките винаги са били - черешката на торатата .... особено в Номадски Нашествия ...

Да видиш, как някой се е сетил да спре с една шепа хора на падащ морал ...
или след като си направяил 50-60 симулации и си мислиш, че си намерил ... най-дбория баланс на три компонентна армията а на другия ден видиш че в същност са ти трябвали само мечове ...  Wink
Да ... можеш да прецениш, дали освен с най-нискобюджетна армия ... не е подобре да си "прекалил" с наличието на определен вид войници, които да те подпомогнат за следващите 2-3 вълни .... кога трябва да се разпусне определен вид войници .... и какво е влиянието на тежките единици при сблъсъка на финалните многохилядни елитни армии .... спомени  Cry

Битката определено е най-интересна в своето развитие ... а не с началните и крайните си данни  *pardon*


Но в този "турнир" ... поне аз видях само как се яха високоефективен бъг (банкерството) ... от началото до края ....

и нито една защита, която да впечатли  *pardon*
Самият калулатор за битки има доста несъвършенства.
Стрелците са почти вечни, защото са най отзад и никой не ги закача.
Правиш много стрелци и нещо което да блокира нападателя и защитата е готова. Това работеше почти 2/3 от турнира.
Копиеносците в тази версия са почти излишни, защото огромния брой стрелци без проблем ги избиват.
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #9 -: Април 30, 2011, 10:43:09 »

Самият калулатор за битки има доста несъвършенства.
Стрелците са почти вечни, защото са най отзад и никой не ги закача.
Правиш много стрелци и нещо което да блокира нападателя и защитата е готова. Това работеше почти 2/3 от турнира.
Копиеносците в тази версия са почти излишни, защото огромния брой стрелци без проблем ги избиват.

Феникс ... калкулатора има повече проблеми от този ...
въпреки, че съм моделирал на него смешно малко битки ...

Но не очаквай, някой да седне и да поговори с теб и другите играчи  с относително голям опит вече в битките ... за да се оправят проблемите  ....

А и основната цел на липсата на достъп до текстовия формат на доклада е именно такава ... да се твърди, че проблем няма ... или ако има някакъв си е само във визуализацията или в главата на питащия  *pardon*

Много отдавна (за съжаление) политиката на ИО се насочи към търсене на ПОТРЕБИТЕЛИ ЦЪКАЧИ .... а не към ПОТРЕБИТЕЛИ ИГРАЧИ .... и всеки който разбира за какво иде реч отвъд картинките ... става неудобен  *pardon*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
rayh
Майор
*****

Karma: +384/-166
Неактивен Неактивен

Публикации: 859



Профил
« Отговор #10 -: Април 30, 2011, 11:05:43 »

кайто разбира задава неудобви въпроси  Lips Sealed

колкото по малко знаят толкова по добре Sad

в 95% от битките спираки възможно най големите армии даже напопани с по 20% губя под 10% от собствента си армия

невероятно но факт спираж пожар и получаваш вп достатъчен да наемеш 3 пъти повече армия отколкото си загубил  Lips Sealed
Активен

Едно е да искаш друго е да можеш трето и четвърто да го направиш


........http://www.youtube.com/watch?v=THYkJP68ZEE

http://www.youtube.com/watch?v=QYKPDOJ8Pjg&NR=1
http://wc.imperiaonline.org/?section=teams_all&country=bg
Sheremetev
Deus conservat omnia.
Капитан
****

Karma: +290/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 335


Подкрепям Елена!


Профил
« Отговор #11 -: Април 30, 2011, 11:09:38 »

Обикновеният цъкач може и да не влее толкова пари колкото един играч.
Обаче пък пазарът се изпонасити с доста игри. Дори и да предложиш нещо уникално, ще задържиш вниманието на някакви проценти от цъкачите. Те са като скакалци- почват една игра, след няколко седмици им писва и искат да проверят друга. И така нататък. Реално всичко се свежда до реклама и това да привлечеш хората за около месец-два, че и някаква пара да падне покрай това.
Вярно, в немските сървъри обикновено и в края на ерата активните играчи са едно доволно голямо число, но и там нещата се развиват по същия начин в най-общи линии.
Отделно, да пуснеш продукт преди да си изгладил проблемите му е компромис, който доста начесто почна да се случва покрай кризата - от Microsoft някой да си спомня кой е бил последният свестен release? Даже и при Apple имаше няколко гафа (а те са нещо като мерцедес в своя бранш- една сума пари ще ти струва, обаче ще е качествено). Вече всеки прави така- мяташ мрежата в морето без да кърпиш дупките докато не се наложи.

Та по тази причина съм склонен да проявя известно разбиране към случващото се и политиката на шефовете им в общи линии. Само че отношението на някои хора просто е неоправдано. Форумът вече не е витрината на играта, а и с една реформа при поддържащата поща и секцията "задай въпрос" може би съвсем ще стане ненужен. Но все пак "наскърбените класици" заслужават уважение от страна на представителите на екипа. Най-вече Безноско.
Активен

enravota
Редник
*

Karma: +410/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


MISTRUSTED MEMBER


Профил
« Отговор #12 -: Април 30, 2011, 23:22:23 »

Sic transit.... елитния турнир!  Grin Grin Grin Grin Grin

Просто нямам думи и само доброто ми възпитание ме спира да не изплющя една нашенска на т. нар. екип.....
Активен

delenda est!
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #13 -: Май 01, 2011, 00:15:44 »

Симулатор на битките - пълен бъгясал боклук, не даващ абсолютно никакво полезно инфо.
Смятане на битки  - търсене на възможно най-ниски загуби, флаш анимация - за какво да я гледам въобще, след като е адски бъгъва.
Краен резултат - пълнене на казарми с дохода, мобилизиране преди битката, приходи от империя - как дойде!
Краен резултат - топ 10 нетни, топ 10 военни, непобеден...още 6 месеца ако трябва...ако не ми писне...
Елитен турнир, нали така Huh?Huh?Huh?Huh?... Хм... беше...бил е....

Най, най най-важното! Отношение на екипа - пълна, кръгла нула. Дори и играчте да сме такива (нули), някак си не е нормално двама CM да си позволят да излъжат в секциите "въпроси" и "докладване на проблеми" в рамките на 12 часа. Да не говорим за изключителната арогантност...поне да имаше на фона на какво..има ли нужда от повече.... щото има още много...
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #14 -: Май 01, 2011, 01:56:47 »

Sic transit.... елитния турнир!  Grin Grin Grin Grin Grin

Просто нямам думи и само доброто ми възпитание ме спира да не изплющя една нашенска на т. нар. екип.....
Gloria Mundi...Само  едно ще кажа - по добре в движещ се Москвич , отколкото с Мерцедес на трупчета. Smiley
« Последна редакция: Май 01, 2011, 03:21:46 от ahilix » Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!