Imperia Online България  
Април 24, 2024, 00:22:59 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ЛОШИ ПОДАРЪЦИ  (Прочетена 21709 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kodji11
Гост
« Отговор #90 -: Април 19, 2011, 09:54:12 »



не ....не ... не съм карък Smiley  .... добре ,че не показва цялата редичка  .... и това си зависи изцяло от мен ....безбожника Smiley

То така,като се зарече да спираш да играеш а продължаваш....сега Крум ти връща,че разбуни духовете!!!  Grin Grin Grin
Активен
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #91 -: Април 20, 2011, 09:19:42 »

вече само ми е смешно ..... Grin Grin Grin

серията продължава успешно  ...кога ли ще счупя каръка и ще ми пусне поне 10 шпионина  Wink
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
Шуши
Гост
« Отговор #92 -: Април 20, 2011, 09:35:22 »

вече само ми е смешно ..... Grin Grin Grin

серията продължава успешно  ...кога ли ще счупя каръка и ще ми пусне поне 10 шпионина  Wink
наистина си късметлия  Grin
Активен
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #93 -: Април 20, 2011, 10:36:01 »

от твоите уста в божийте уши Smiley .... или поне в ушите на някоя засукана мома Smiley Tongue
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
lord4eto
Гост
« Отговор #94 -: Април 20, 2011, 11:00:14 »

прави ми впечатление че,раздава подаръци само когато харча ресурс.ако реша да си пробвам късмета ей така ми дава празно сандъче.примерно преди два дни пуснах крепост и веднага ми даде 300к камък,преди това наемах армия в особено големи размери и веднага 600к дърво,само снощи я изненадах пуснах крепост и наех армия и ми даде 80к желязо,може би заради брони 16 ниво.явно и тук важи правилото за да вземеш трябва да дадеш. Grin
Активен
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #95 -: Април 20, 2011, 11:03:00 »

прави ми впечатление че,раздава подаръци само когато харча ресурс.ако реша да си пробвам късмета ей така ми дава празно сандъче.примерно преди два дни пуснах крепост и веднага ми даде 300к камък,преди това наемах армия в особено големи размери и веднага 600к дърво,само снощи я изненадах пуснах крепост и наех армия и ми даде 80к желязо,може би заради брони 16 ниво.явно и тук важи правилото за да вземеш трябва да дадеш. Grin

А аз се чудех, защо винаги като си пусна фестивали ми дава максимално щастие  Grin
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #96 -: Април 20, 2011, 11:03:23 »

е то по колко армия наех и ккаво ли не пуснах да се прави Smiley ....и часа на вземана менкам всеки ден ,но си е решило ,че защото явно много мрънкам все празен сандък ще ми отваря .... само че как ще ги стигнем американците *scratch* *scratch* *scratch*
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
smehh
Write the future®
Лейтенант
***

Karma: +1294/-581
Неактивен Неактивен

Публикации: 201



Профил WWW
« Отговор #97 -: Април 20, 2011, 11:04:39 »

хах обади логика. Наех стрелци и гвардия даде ми стрелци. И аз пускам малкия фестивал след 10-те часа обаче няма щастие.
Активен
lord4eto
Гост
« Отговор #98 -: Април 20, 2011, 11:07:19 »

е,и на мен ми даде след едно наемане на армия някакви тежки копиеносци.но пак по добре от празен сандък Grin
Активен
Aryan
Лейтенант
***

Karma: +39/-37
Неактивен Неактивен

Публикации: 116


Профил
« Отговор #99 -: Април 20, 2011, 13:20:43 »

Вижда, че губя тарани и ... етооо  Grin



Uploaded with ImageShack.us
Активен
enravota
Редник
*

Karma: +410/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


MISTRUSTED MEMBER


Профил
« Отговор #100 -: Април 20, 2011, 19:14:24 »

ХАОС акбар! Иш ХАОС! Не ме забравя Той! Кога 300к дърво, кога камънаци, кога железце..... Беркят вересин!
 
Обаче в последно време наемам армии по нощите и скоро след това отварям кутията на Пандора, но армия ми е падала само веднъж, не мога да уловя някаква зависимост.... *pardon*


Колички
353
Днес  *hahaha* *hahaha* Знае си Той работата! Скоро ше ги почваме!  >Grin
« Последна редакция: Април 21, 2011, 00:52:28 от enravota » Активен

delenda est!
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #101 -: Април 21, 2011, 08:53:41 »

Днес празния сандък се прекърши .... наех малко балисти и веднага след това го отворих и ръсна .... цели 16 тарана Smiley
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
smehh
Write the future®
Лейтенант
***

Karma: +1294/-581
Неактивен Неактивен

Публикации: 201



Профил WWW
« Отговор #102 -: Април 26, 2011, 00:05:16 »

1600 леки стрели  *crazy* *crazy* *crazy* *freak*
Активен
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #103 -: Април 26, 2011, 00:06:42 »

1600 леки стрели  *crazy* *crazy* *crazy* *freak*
*hahaha* .... леле, я погледни пак, да не са леки картечари
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #104 -: Април 26, 2011, 00:12:27 »

Ах, минало е 12... и не мога да се похваля с хайдушката чета от 500 тежки коня от оня ден.
Хапнаха момчетата, пийнаха и умряха геройски  Cry
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!